To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rogówka czy zwykła kanapa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
Pokój będzie nie za duży i czaimy się z mężem na rogówkę. Oglądaliśmy i oczy z orbit wychodzą i nie chodzi tylko o ceny, ale o sam wybór. Nie ukrywam, że wolalabym tańszą niż drozszą kupić, ale nie wiem jak te rogówki sprawują się po jakimś czasie używalnośći. Chcę się zabezpieczyć na wypadek jak dziecko nie oduczy się spania z nami,a nie wiadomo jakie drugie będzie, więc zwracam uwage na powierzchnię spania. Znalazłam nawet fajną, ale na sprężyny i nie wiem czy to się nie wyrobi za szybko, wolalabym chyba materac czy jak to się zwie.
Wczoraj znaleźliśmy idealną, była akurat rozłozona, więc skorzystałam i na prawdę wygodna, nie czuć zupełnie tych łączen, ma miejsce na pościel i jest wizualnie ok. Tylko cena trochę duża, bo ok 5tyś icon_neutral.gif Myslałam, że do 3 tys się wyrobimy.
Może ktoś ma rogówkę i pomoże mi uniknąć złego wyboru? A moze zwykła kanapa jest lepsza? Nam rogówka idealnie by wpasowała się w kąt pokoju
aronka
Gosia, nie poradzę, jeśli chodzi o funkcję spania i te sprawy techniczne, bo nie wiem po prostu, ale może Cię pocieszę w kwestii ceny.
Ostatnio kupiliśmy narożnik, tylko bez funkcji spania, kosztował ok. 2000 zł. Braliśmy jeszcze fotel, płaciliśmy za transport.
Obity jest takim dziwnym materiałem, coś jak ircha, zamsz. Nie znam się. Jeden bok ma 170 cm, dłuższy 220 cm - to tak orientacyjnie.
Zamawiałam w Kalwarii Zebrzydowskiej, mamy tam niedaleko, a tam to tylko meble i buty robią. icon_lol.gif
Od Was daleko, ale może uda Wam się kogoś znaleźć. W każdym razie chciałam Cię pocieszyć, że można do 3 tysięcy.
A, taki z funkcją spania to by był jakieś 200 zł droższy, tylko my chcieliśmy bez, bo potrzebujemy tylko do siedzenia.
rysa154
gosiagosia

tu masz co nieco na ten temat

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0

ja wszystkie kanapy biore na sprezynach,bo według mnie sa znacznie wygodniejsze

Uleńka
dla mnie normalnych rozmiarów kanapa jest za małą, ja lubie mieć jak się rozłożyć
ponad pół roku temu kupiliśmy do spania rogówke, rany cudddo!!!! po rozłożeniu ogromna że nawet w poprzek można spać, to do mnie przemawia najbardziej, łóżko do spania musi być duże,
teraz po przeprowadzce mam zwykłych rozmiarów łóżko sypialniane i dla mnie tragedia, wysypiam się dopiero jak mąż o 4 do pracy jedzie i moge się rozłożyć
chaton_ania
Cudownie jest sie rozlozyc w kazdym mozliwym kierunku. Jednak niektore narozniki jak dla mnie sa niewygodne. Za miekkie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.