To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie dostanę "świecące adidaski"..?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
Moje dziecię sobie takie wymyśliło, już dawno temu. A jak przed paroma dniami przypadkiem "natknęło się"na takowe w Deichmannie, to nie było "zmiłuj".
Obiecałam rzeczone obuwie zakupić, niemniej jednak zrobię to dopiero po małym "rozeznaniu" icon_wink.gif

Czy jestem skazana tylko na badziewiaste obuwie z Deichmanna, czy może dostanę gdzieś "porządniejsze" buty z błyskającą podeszwą..?

A może świecąca podeszwa i porządny but, to zbyt wysokie wymagania..? 37.gif
szantrapa
Moja Olisia ma czerwone skórzane adidaski Kangaroos. Porządne, pięknie świecą i jesteśmy bardzo zadowolone. Ale kupiłyśmy taki szmat czasu temu, że zupełnie nie pamiętam gdzie.
niewidzialna
Kupiliśmy synkowi takie buty, jakieś pół roku temu w zwykłym sklepie obuwniczym z gorotexową podeszwą (czy jakoś tak to się pisze),niestety nie pamiętam firmy, jakościowo bardzo dobre, więc może przejdź się po takowych sklepach,może akurat znajdziesz icon_smile.gif
xxyy
Kupilam w sklepie Ecco, ale nie sa tej marki.
tyczka
Zatem zajrzę tam więc obowiązkowo icon_smile.gif

Te w Deichmannie wydajÄ… mi niezwykle badziewiaste.
mamax2
popatrz na allegro, ja już kilka razy kupiłam Kubie bo uwielbia takie buty icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.