To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki balsam do ciała

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Moniczka
Możecie mi poradzić w wyborze balsamu do ciała żeby dobrze nawilżał ujędrniał i żeby można go używać w ciąży. Najlepiej żeby można było nim smarować całe ciało. Będę wdzięczna za porady icon_lol.gif
Anetka
Ja przez całą ciąże smarowałam się balsamem lub lotonem firmy GARNIER.Ja mam suchą skórę a więc te produkty bardzo mi pasują.Do tej pory ich urzywam i nie zamierzm ich narazie zmieniać.
anuÅ›
Świetne kosmetyki dla kobiet w ciąży ma Chicco. Niestety sa drogie:(
Agnisma
Używałam kosmetyków Gerbera icon_lol.gif
i.
Ja polecam preparaty Musteli. Niestety nie są tanie, ale przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży.
https://www.infoplus24.pl/index.php?strona=...048b2c9cb2a8581
milly
Gerber się wycofuje z produkcji kosmetyków, więc zapasy mus zrobić icon_lol.gif
evi
ja używalam zwykłego balsamu Nivea z mleczkiem migdałowym
jestem bardzo zadowolona
tam gdzie samrowałam sie regularnie od początku ciązy (no prawie bo od trzeciego miesiąca) tam nie wystąpiły rozstępy - myśle tu i brzuchu.
niestety biodra i posladki smarowałam od czasu do czasu no i na rozstępy sama sobie zapracowałam
julietta1977
Ja też sobie bardzo chwalę balsam z NIVEI - skóra po nim nie lepi się a co dla mnie jest bardzo ważne.
Godnym polecenia jest DAVE
Potwora
MOniczko, balsmów na rynku jest pod dostatkiem, wszystko zależy od zasobności Twojego portfela icon_wink.gif Możesz kupić Mustelę albo Chicco, możesz Kolastynę, Nivea, Dove, Neutrogenę.
W ciąży skóra jest zwykle sucha - wybieraj więc balsamy do skóry suchej, jeżeli suchość będzie bardzo uporczywa radzę sięgnąć po kosmetyki apteczne, np. SVR Topialyse lub Xerial.
Bardzo dobra jest też oliwka dla dzieci ( ja polecam Nivea Baby ).
kasiarybka
Popieram Olaart seria SVR jest super icon_smile.gif
Wszelkie kremy bądż balsamy naprawdę skutecznie nawilżają i pielęgnują skórę, szczególnie wrażliwą i przesuszoną, a skóra w ciąży taka włąśnie jest .
Agnisma
CYTAT(Milly)
Gerber się wycofuje z produkcji kosmetyków, więc zapasy mus zrobić icon_lol.gif

O to zdziwiona jestem
Coffee
popieram wypowiedz evi...
NIVEA z mleczkiem migdalowym (tylko ten nivea mi zawsze odpowiadal) uzywalam juz od lat, jak bylam w ciazy to kontynuowalam -w brzuch jednak wcieralam duzo oliwki Johnson Baby w zelu -ale w reszte ciala tylko Nivea...
do dzis stosuje Nivea, nie wiem czy ujedrnia, ale na pewno daje uczucie swiezosci i nawilza ( a ujedrnienie to kwestia po prostu czasu ktory przeznaczasz na wcieranie-masaz...mysle ze jak regularnie cos bedziesz wcierasz to samoistnie sie ujedrni w jakims stopniu icon_rolleyes.gif )

pozdrawiam icon_razz.gif
KM
Polecam mustellę, trochę mniej byłam zadowolona z kremu galenic.
zilka
Ja używałam Musteli i bardzo byłam zadowolona a tak na co dzień to pomimo różnych prób zawsze wracam do zwykłej Vaseline Intensive Care.
Adusiowa Mama
najlepszym balsamem do ciała ( sprawdzonym przez wszystkie moje psiapsiuły) jest oliwka dla dzieci. Polecam

pozdrawiam icon_biggrin.gif
adzia
A ja ostatnio trafiłam na balsam odchudzający "Cztery Pory Roku" i na razie nic innego nie będę szukać icon_smile.gif Czy on jest odchudzający, to szczerze wątpię icon_wink.gif ale skóra jest po nim tak gładka jak nigdy i i w dodatku wysusza sie o wiele wolniej niż po innych balsamach.
maja03
Ja również polecam oliwkę Nivea. Poza tym fajny jest też balsam Nivea z mleczkiem migdałowym.
Polecam.
misia
Cześć Moniczka,
ja przez całą ciążę używalam oliwki dla dzieci (wypróbowałam chyba wszystkie firmy, a osobiście polecam Niva). I nie wiem czy to dzięki niej ale nie mam teraz rzadnych rozstępów, a całe ciało było doskonale nawilżone. Teraz tj. po porodzie stosuję ją już tylko do smarowania nóg i rąk, bo akurat w tych miejscach mam najbardziej suchą skórę.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
haga
CYTAT(adzia)
A ja ostatnio trafiłam na balsam odchudzający "Cztery Pory Roku" i na razie nic innego nie będę szukać icon_smile.gif Czy on jest odchudzający, to szczerze wątpię icon_wink.gif ale skóra jest po nim tak gładka jak nigdy i i w dodatku wysusza sie o wiele wolniej niż po innych balsamach.

Tez go używam. Nie jest zły. Fajnie wygładza i nie jest drogi.
Używam też Jade Garnier. Szybko się wchłania i zapach ma podobny do Hugo Boss Woman.
vanilla-ice
Dla mnie najlepszy jest balsam do ciała z olejem z wiesiołka Gal, skutecznie nawilża, delikatnie natłuszcza i nadaje skórze uczucie świeżości. Doskonale się wchłania i regeneruje naskórek. Jest na bazie naturalnych kładników, więc śmiało możesz go używać.
22nika28
A ten balsam pod prysznic?? np. nivea, eveline ? dobre sÄ…?
Anilka
CYTAT(22nika28 @ Sun, 20 Jul 2014 - 18:46) *
A ten balsam pod prysznic?? np. nivea, eveline ? dobre sÄ…?


Ja będąc u bratowej w Londynie wypróbowałam Nivea pod prysznic do bardzo suchej skóry i jest super!!! Ja nie cierpię tego uczucia po smarowaniu balsamami i ten jest idealny i super nawilża i pachnie. Kupiłam tam sobie 2 duże ale mam nadzieję, że te polskie będą takie same, bo niedługo mi się skończą icon_sad.gif
Lenka88
ja polecam nivea pod prysznic - bardzo wygodny i intensywnie nawilza. minusem jest wysoka cena ;/
alka25
CYTAT(Lenka88 @ Wed, 10 Sep 2014 - 10:33) *
ja polecam nivea pod prysznic - bardzo wygodny i intensywnie nawilza. minusem jest wysoka cena ;/


Też go lubię, to opcja dla wygodnych icon_smile.gif
MartaBac
Dla mnie nivea pod prysznic to totalny niewypał. Większośc balsamu spływa razem z wodą. Moim zdaniem to kolejna sztuczka marketingowców, by sprzedać coś nowego. Czytałąm ostatnio też tekst na innym portalu odnośnie tego, na co zwracać przy kupowaniu balsamu. Na pewno będę się stosowałą do ich rad przy następnych zakupach.




edycja moderatorska
anuszka007
ja uzywam oliwki dla dzieci po prysznicu icon_wink.gif
NikolaNika
ale po aplikować na skórę produkty zawierające parafinę i pochodne oleju mineralnego....
Polecam olej kokosowy i masło shea icon_smile.gif
Lori
Idealną propozycją dla Ciebie może być balsam firmy Efektima Pharmacare Ujędrniająco-regenerująca kuracja poporodowa. Ja używałam go od początku ciąży ( jest bezpieczny , można stosować go będąc w błogosławionym stanie). Działa na mnie bardzo fajnie, już nie pamiętam kiedy miałam równie mięciutką skóre jak po zastosowaniu go na całe ciało icon_smile.gif Pachnie również bardzo przyjemnie, można wyczuć zapach naturanych olejków które ma w składzie.
Paulina11111
A ja polecam Babydream
Lori
Ja stosuje preparat ujędrniająco- regenerujący firmy Efektima Pharmacare i jestem bardzo zadowolona ;P skóra w ciaży jest inna niż przed ciążą- wymaga lepszego nawilżenia i ma skłonności do podrażnień. Mi preparat pomógł zwalczyć suchość oraz nadmierne swędzenie nóg- za co jestem mu baaardzo wdzięczna icon_biggrin.gif dodatkowo pięknie pachnie.
mamcia88
u mnie niezastapiony jest na moja sucha skore balsam nivea ( ten niebieski)
alutka80
Ja nie lubię używać ciągle tego samego balsamu dlatego co jakiś czas kupuje nowy w dermo ziko, mają tam świetny wybór dermokosmetyków. Ostatnio kupiłam trochę tych kosmetyów, na szczeście mieli trochę promocji
lamaison
a jaki balsam do ciala polecacie na rozstępy?
mam problem po porodzie, duze rozstepy na udach i na brzuchu, muszÄ™ cos z tym zrobic jak najszybciej zanim sie utrwala icon_sad.gif

znacie ten balsam? [edit:reklama]

znam ta firme, mialam kiedys ich balsam z maslem kakaowym i byl super, ale czy ten pomoze na rozstepy?
Gracjanna
Mi pomaga zwykły Nivea co skóry suchej. Inne nie działały tak dobrze.
kuna87
Słyszałam kiedyś że biooil dobrze działa na rozstępy, ale u siebie nie testowałam...
kasia99
Ja również mogÄ™ polecić z doÅ›wiadczenia Garniera, ma liniÄ™ intensywnego nawilżania. Garnier ma sporo tego, wiÄ™c podsyÅ‚am ten „mój” [edit:reklama] jest gÄ™sty i tym samym wydajny. Po naÅ‚ożeniu pozostaje uczucie nawilżenia. Nadaje siÄ™, jak balsam po depilacji. Nie jest drogi, można wypróbować.
FajnaMama
Ja lubię z rossmanowskiej serii Isana Med (niebiesko-białe opakowanie) fajny balsam z całkiem niezłym składem i do tego tani.
zuzia76
Lubię produkty od Garniera, od Białego Jelenia i wiele innych.
A jak chcę sobie zafundowac odrobinę luksusu, to wtedy kupuję balsam do ciała od Vichy. Tutaj możecie zobaczyć, o który konkretnie mi chodzi. Ciało bardzo przyjmnie jest nawilżone po nim, mam bardzo wrażliwą skórę, a ten nigdy mnie nie uczulił 06.gif Polecam.
Emilia84
Ja też jestem zwolenniczką balsamu NIVEA icon_smile.gif
Miwako
Ja miałam balsam pod prysznic chyba Eveline, o zapachu wanilii i powiem szczerze, że rewelacja icon_smile.gif) pieknie pachnie no i skóra jak po oliwce. Ps. swoją drogą oliwka też super rzecz.
longa
mnie od lat najlepiej służa balsamy serii Dove, żadne inne nie sprawiają że moja skóra jest tak delikatna i co najważniejsze- nie uczulają mnie
kuna87
Można też spróbowac z olejkami icon_wink.gif
tylko z reguły chwilę się wchłaniają
kasia99
Wpadłam na ten wątek, bo sama również szukam jakiegoś dobrego balsamu. Mam skórę wrażliwą i interesują mnie bardziej kosmetyki z półki dermo, wiem, że są nieco droższe, ale chciałabym coś nawilżającego, Może któraś z Forumowiczek używałam balsamów Mixa? Jest kilka rodzajów, ale chodzi mi głównie o ten [edit: moderacja]
acaii
CYTAT(kuna87 @ Thu, 15 Oct 2015 - 09:38) *
Można też spróbowac z olejkami icon_wink.gif
tylko z reguły chwilę się wchłaniają

Podobno olej kokosowy jest bardzo skuteczny icon_smile.gif Ja kiedys używałam go do olejowaia włosów ale puszyły się po nim i zrezygnowałam. Nie samarowałam nim nigdy ciała.
Od kilku tygodni używam balsamu z neutroeny i uważam, że jest najlepszy. Skóra jest nawilżona i gładka w dotyku. Warto też kupić mixe lub czerwonego garniera. Kiedyś miałam krem z isany - ten czerwony, żurawinowy. Koszyuje grosze i też ładnie nawilża. Najlepiej testować różne produkty, każda skóa jest inna, potrzebuje innych składników odżywczych więc to co działa np u mnie nie koniecznie będzie działać u was.
Poza tym dieta i odpowiednia ilosć wody w ciągu dnia.
Marta S
Dla mnie oleje naturalne są świetne, wykorzystuje je do wszystkiego icon_smile.gif olej z kokosa, czarnuszki te najczęściej w mojej domowej kosmetyce czy to na ciało, czy też właśnie na włosy. A dodatkowo oczywiście w kuchni Kokosowy pięknie pachnie i jest o wiele zdrowszy niż zwykły. Ostatnio zaczęłam jeszcze bardziej kombinować i szukac nowych smaków w olejach odkąd kupiłam sobie swoją prasę do tłoczenia icon_smile.gif
Ana_kana
Ja uzywam taki lekko piekacy z garniera na bazie olejkow klonowego i mimo ze jest taki piekacy bardzo ladnie traktuje moja skore icon_wink.gif tak ze polecam ten balsam, mozna go kupic w Rossmanie icon_smile.gif
agniesa
Ja używam naturalnych balsamów, aktualnie Swati Balsam z naturabazar.pl ziołowy balsam z olejkiem migdałowym. bardzo gładka skóra jest po nim
Wilson88
Ja używam balsami, który ujędrnia moje uda i jednoczesnie je wygładza: [edit: moderacja] - w połączeniu z dietą i ćwiczeniami działa cuda icon_smile.gif) a
Bogna7
a u mnie sprawdza się nawilżający od bielendy z serii skin professional. duże opakowanie 400 ml! ładnie pachnie, dobrze się wchłania a skora jest mocno nawilżona.
Szapi
Ogólnie wiadomo, że te profesjonalne kosmetyki mają nieco lepsze składy, a przez to, że pojemność jest spora to często i cena ok icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.