To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co mi jest-cd - pytanko dodatkowe!! heeeelp

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

K. Ewa
hej,
juz sie wszystko wyjasnilo, to oczywiscie grzybki...

Tylko pojawil sie nowy problem, a mianowicie lekarz przepisal mi wczoraj
dopochwowo nystatyne i jeszcze cos tam. wzielam i spoko. Tylko , ze dzis dostalam miesiaczki, i nie za bardzo wiem co teraz???

Wziasc czy nie wziasc??? Czy miesiaczka przeszkadza w tym momencie i mam nie brac, czy to zupelnie nie zalezy???

Moze mi pomozecie, bo nie za bardzo wiem co mam teraz zrobic, za chwilke powinnam to wziasc, a do lekarza moge sie dodzwonic dopiero jutro...icon_sad.gif

help
i dzieki z gory za pomoc,
pozdrawiam:)
sammy
nie brać, w czasie miesiączki się nie bierze, bo to nic nie daje. Zaczniesz brać jak skończy ci się okres.

pozdrawiam
sammy icon_smile.gif
Edi Zet :)
A na ulotce leku nie ma napisane, czy stosować w czasie krwawienia czy nie?...Edi
lea
Ewa - ja na Twoim miejscu wykręciłabym nr. do szpitala, poprosiła oddział ginekologii i zapytala jakiegokolwiek ginekologa co robić ? Ja często tak robię gdy mam problem.

pozdrawiam
milly
Przeczekaj na spokojnie miesiÄ…czkÄ™ i zacznij po.
K. Ewa
Spoko, juĹĽ wszystko wiem, wlasnie dzwonilam tam, i moj lekarz juz co prawda poszedl, ale rozmawialam z jedna poloznÄ…. ona mowi, ze na czas miesiaczki sie przyrywa takie leczenie, bo okres i tak wszystko wyplukuje i to wtedy nie dziala.

Wczoraj co prawda jednak zaapikowalam, bo stwierdzilam, ze raczej od tego nie umre:), ale to tez nie ma znaczenia, po prostu nie zadzialalo.

No, moja wiedza się zwiększa...icon_smile.gif
pozdrowki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.