To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podarunek ekstremalny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aj80
Czy ktoś z was skorzystał z czegoś takiego jak talon na ekstremalną przygodę?
chciałam zaserwować mężowi taki wypad w ramach urodzin
złożyłam zamówienie, ale postanowiłam jeszcze wcześniej zadzwonić, no i zonk, telefon jakby nieczynny
i teraz mam dylemat, płacić czy nie płacić?
oferta z tej strony https://www.podarkinakartki.pl/
ich oferta widnieje jeszcze na www.romantycznyweekend.eu, ale odnośnik z przerzuca mnie na stronę sklepu
poradźcie płacić czy nie płacić? pieniądze duże, czy ktoś z tej strony korzystał?
agnese
ja nie korzystałam z tej strony, ale wiesz co a może sprubuj bezpośrednio u firmy, która organizuje to co chcesz wykupić. Moja kolezanka kupiła kiedys mężowi talon na quady i poszła bezpośrednio do nich, wszytsko umówiła, dostała ładny talonik i może okazać się tańsze bo nikt nie pośredniczy w tym
no chyba, że to coś skomplikowanego iwymagającego przygotowań wiekszych
aj80
no tak, tyle że atrakcja ładnych kilkanaście kilometrów od nas, kilkadziesiąt nawet icon_wink.gif
mamami
A na maile odpowiadają? Jeśli tak, to poprosiłabym o podanie jakiegoś czynnego nr telefonu i wtedy przekonała sie czy to wiarygodna firma.
aj80
CYTAT(mamami @ Mon, 13 Sep 2010 - 14:32) *
A na maile odpowiadają? Jeśli tak, to poprosiłabym o podanie jakiegoś czynnego nr telefonu i wtedy przekonała sie czy to wiarygodna firma.


dzięki, w sumie proste, a nie pomyślałam, wysłałam maila, zobaczymy czy odpowiedzą
agnese
aj80- no o tym nie pomyslałam icon_smile.gif a zdradzisznam co planujesz
aj80
facet odpisał, że dziś mają problem z telefonem i podał swój prywatny więc chyba okej
chcę sprezentować tomkowi off road w Walimiu, może połączymy to ze zwiedzaniem sztolni walimskich, bo wybieramy się od wieków icon_wink.gif
mamuśka.chłidzw
Nie znam tej strony, więc nie pomogę co do wiarygodności firmy. My jako firma współpracujemy z takimi internetowymi sklepami. Zawsze doliczają sobie marżę , wysokość w zależności od portalu rózna, ale zawsze jest taniej u nas bezpośrednio. Dlatego spróbowałabym najpierw wyszukać firmę z branży offroadowej z terenu Waszej wymarzonej wycieczki. Tym bardziej, że cena tej usługi jest spora. Dopytaj też o szczegóły, co konkretnie zawiera pakiet ekstreme. U organizatora możesz mieć w tej cenie całodzienną imprezę, a tam np. 2-4 godz ( w zależności od klasy pakietu).
agnese
ehh mi by sie taki prezent bardzo podobał icon_smile.gif mojemu m zapewne też icon_smile.gif

pati.n
weszłam, bo chciałam pomysł zgapić, ale....co tu kupić męzowi, który na spadochronie skacze, na glajcie lata, szybowiec pilotuje, ultralekki też pilotował już, eh, chyba tylko te off road. Chyba że macie jeszcze jakieś pomysły-pomóżcie bo to fanatyk dziwnych rzeczy. Aha nurkował już z moim instruktorem....
użytkownik usunięty
Ja w prezencie wykupiłam kiedyś K lot szybowcem na www.wyjatkowyprezent.pl wszystko było super a lot bardzo się mężowi podobał.
Cleo
ja kiedys sprezentowalam lot motolotnia (bo an spadochron albo szybowiec nie mialam kasy)- z firmy www.wyjatkowyprezent.pl i apre razy u nich zamawialm jeszcze inne rzezcy, tak ze polecam
grubassek:)
aj80 fajny temat- bardzo mi pomogl, podsunął sporo pomysłów na niespodzianke dla mojego męża z okazji urodzin icon_biggrin.gif
przynajmniej w tym roku moze nie bedzie to jakis standardowy prezent
aj80
dzięki dziewczyny, szukałam i na tej stronie wcześniej, ale tam nie ma off road za tą cenę, na innych stronach też przynajmniej trzy stówy
zapłaciłam i czekam z przerażeniem icon_wink.gif
aj80
Dziewczyny mam wydrukowany talon icon_smile.gif No to zobaczymy jaka będzie jutro reakcja mojego męża icon_wink.gif Pewnie będzie totalnie zaskoczony.
pati.n
Aj daj znać jaka była reakcja. Ale ceny- ja za przelot szybowcem zapłaciłam niecałe 50 zł.......
mamuśka.chłidzw
hmmm bardzo niska cena. Zastanawiam się z czego wynika... Na co konkretnie jest talon? Mam nadzieję, że mąż zadowolony. Napisz jak się udała niespodzianka.
pati.n
no może dlatego że to był lot za wyciągarką, a może oni oferują z samolotem-teraz tak sobie myślę
aj80
mamuśka.chłidzw w cenie talonu:
-szkolenie z instruktorem specjalnie przygotowanym samochodem NISSAN PATROLE lub MITSUBISHI, godzinna jazda samochodem oraz ubezpieczenie NNW w czasie trwania usługi. Uczestnik musi posiadać ważne prawo jazdy.
- możliwość zabrania ze sobą do samochodu trzech osób jako widzów.

Mąż chyba najbardziej ucieszony tym, że jazda ma się odbyć w Walimiu, który od dawna planujemy odwiedzić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.