To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dentysta....bardzo pilne!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ignasiaa
Kochane dziewczyny. Szukam namiarów na dobrego dentystę z okolic Mikołowa, Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, Knurowa...który nie będzie bał się kobiety w ciąży (jestem w 7 m-cu). Od soboty mam lekko opuchniętą twarz, boli mnie policzek i okolice oka jak gdyby ktoś mi przyłożył i z powodu tej opuchlizny mam trudności z mówieniem. Wiem że mam jakiś ubytek pomiędzy górną szóstką a siódemką i domyślam, się że stąd może wynikać cały problem. Wybrałam się zatem do lekarza, który powiedział, że będzie mi to wiercił ale bez znieczulenia bo w tym m-cu się już go nie stosuje...ale dopiero za tydzień a teraz to on może mi tylko usunąć kamień. Kamień usunęłam i podziękowałam grzecznie. Właśnie dzisiaj wróciłam od innego stomatologa (i jeden i drugi prywatnie) - Pani dentystka jak zobaczyła, że jestem w ciąży to się porządnie przestraszyła i powiedziała, że nie podejmuje się leczenia i odradza mi też leczenie bez znieczulenia - jedyne co mogę zrobić (wg niej oczywiście) to udać się gdzieś do specjalistycznej kliniki chirurgicznej gdzie są dobrzy specjaliści!!! Myślałam, że się rozpłaczę - boję się że taki nie leczony stan zapalny może być groźny dla dzidziusia. Poza tym z tego co czytałam (różne źródła) znieczulenie w ciąży jest jak najbardziej wskazane, musi być jedynie bez noradrenaliny. Mam przed sobą nawet wydrukowaną odpowiedź od stomatologa z forum internetowego ale cóż...przecież to nie ja będę instruować lekarzy jak mnie mają leczyć. Zwracam się zatem do Was o pomoc - może znacie jakiegoś dobrego fachowca w tej dziedzinie?? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację...
ejolcia
p. Kozłowska przyjmuje w Chorzowie na ul. Wolności.
Podam Ci telefon 241-21-48. Dzwoń

Leczyła moje ząbki nawet w 9 miesiącu.

Pozdrawiam
ejolcia
A co do znieczulenia to lepsze ono niż ból i stan zapalny.

Trzymama kciuki i daj znać co z Tobą.
ignasiaa
Dziekuję za szybką odpowiedź. Wyobraź sobie, że dzwoniłam do 2 kolejnych lekarzy i znowu warunkiem jest zgoda ginekologa. Niestety mój ginekolog przyjmuje raz w tygodniu a nie chcę tak długo czekać. Czy dr Kozłowska też wymaga jakiejś pisemnej zgody do znieczulenia zęba? Czy może wiesz w jakich godzinach ona przyjmuje?
ejolcia
Nie przjmuje od rana do wieczora a że dzisiaj jest piątek może nie warto czekać przez weekend. Bo jak Ci wda zapalenie okostnej to już koniec. Jeżeli ciąża nie jest zagrożona to nie trzeba zadnego zaświadczenia.
Dzwon ona przyjmuje do wieczora to zawsze Ci coÅ› poradzi.
ignasiaa
Hej - dzwoniłam do Pani dr Kozłowskiej - rzeczywiście wydała się bardzo sympatyczna. Zapisała mnie na poniedziałek - może jakoś wytrzymam. Jeżeli nie sprawi Ci to większych kłopotów mogłabyś mniej więcej napisać, w którym to miejscu? Dzięki wielkie...
p.s. pisałaś coś o zapaleniu okostnej...brrr zabrzmiało strasznie. Pozdrawiam.
ignasiaa
Czy przyjmuje w domu prywatnie, czy w jakiejś przychodni? Znalazłam na necie adres jakiejś Pani dr Kozłowskiej - czy ma na imię Maria?
ejolcia
Otóż to taki mały gabinet w kamienicy. Trafić bardzo prosto. Otóz na ul. Wolności w Chorzowie czyli głównym deptaku jest MC Donald obok niego jakiś sklep z ciuchami, potem spożywczy chyba REMA 2000, i jak spojrzysz do góry nad wejściem do podwórza jest jej tablica informacyjna. Trzeba wejść w podwórze i to juz tam. Trafić bardzo łatwo.
A ma na imiÄ™ Krystyna chyba.

Pozdrawiam
ignasiaa
Kochana Ejolciu! Trafiłam do Pani doktor dzięki Twojej pomocy. Niestety dentystka nic na razie nie robiła z zębami, powiedziała, że muszę zlikwidowac ten stan zapalny. Przepisała mi ampicylinę i...to na razie na tyle. Wydaje mi się, że troszeczkę jestem mniej opuchnięta ale jeszcze nie jest dobrze. W każdym razie dziekuję i pozdrawiam icon_smile.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.