To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

GRZEJNIK elektryczny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

buniaaa
Chciałabym kupić coś do podgrzewania pokoju lub łazienki przed kąpielą. Niechciałabym aby robiła się duchota nie do wytrzymania i szybko się ulatniała. Z tego co wiem to olejowe grzejniki elektryczne dłuuugo się nagrzewają i pobierają dużo prądu co dla mnie jest ważne bo jak każdy chciałabym płacić "normalne" rachunki za prąd ale też szybciutko mieć podgrzane pomieszczenie...
Co możecie polecić?
grubassek:)
my do podgrzewania łazienki w trakcie kąpieli mamy zwykły termowentylator- ok.50-60zł.
na takie potrzeby sądzę że jest dobry
buniaaa
Tylko ciekawe czy nie zrobi takiej duchoty bo my mieliśmy kiedyś farelka ale niestety spalił nam się a poza tym robił duchotę a ja chciałabym używać go do kąpieli dziecka... A koszt grzejnika czy też termowentylatora jest podobny dlatego chciałabym poznać jeszcze kogoś opinie...
grubassek:)
ja mam taki wentylator gdzie mozna regulować temepraturę-"duchoty nie zrobi":)
zimą ogrzewa male pomieszczenie a latem w pracy używamy tego do chlodzenia- bo tez jest tam taka opcja
plusem jest tez maly wymiar-mozna podlaczyc wszedzie
buniaaa
no to musze faktycznie nad tym pomysleć bo latem przydałby się też bo u nas w mieszkaniu duchota była straszna...
taki zakup byłby uniwersalny...
Kamila-w1
Ja mam taki podobny jak farelka, nie moge znaleźć nigdzie w neci, żeby link podesłać...super sie sprawdza...poszukam jeszcze jak znajde to cos podeśle.
buniaaa
Dopiero dwie opinie a ja już zaczynam zmieniać zdanie bo bardziej byłam za grzejnikiem ale co się okazuje to grzejniki też dają podmuch powietrza i teraz bardziej jestem za farelkiem bo może przydać się i latem jako wentylator...
Może jeszcze ktoś coś napisze 29.gif
Tusia8
Ja mam taki termowentylator. Kupiony chyba za 30 zł w Praktikerze. Ma 2 stopnie "ciepła" i zimny podmuch. Super się sprawdza, poprzedni padł nam po 2 latach, jak na taką cenę to nie szkoda icon_wink.gif
buniaaa
No i jednak kupiliśmy termowentylator:) dzisiaj robiliśmy pierwszą próbę, jest bardzo fajny, przedewszystkim zajmuje mało miejsca icon_smile.gif co prawda płaciliśmy 53zł, myślę że w jakimś markecie byłby tańszy ale musiałabym jechać kawałek a to nierealne teraz a w sumie cena taka jakbym zamówiła na allegro bo z przesyłką na to samo icon_smile.gif
Mam nadzieję, że posłuży nam troszkę icon_wink.gif Dziękuję za opinie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.