To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

piłka do skakania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bolka
https://allegro.pl/pilka-do-skakania-kubus-...1232223932.html

Chciałabym takie piłki kupić chłopcom, ale mąż się obawia, że zrobią sobie krzywdę (na domowych kaflach), no i tutaj nie mam pewności.
Chłopaki są w wieku 3 i 4 lata. A może wystarczy mniejszy rozmiar? 45 cm?

Kto ma i poleca ? icon_smile.gif
szantrapa
Mam taką ale nie jestem pewna jaki realnie jest jej wymiar po napompowaniu, no i nasza ma rączkę zamiast tych dwóch cycków, poza tym identyczna. Olka dostała gdzieś na 3 lata ale nie radziła sobie z nią sama, dopiero teraz sama skacze ( 4.5), natomiast Luśka jest do niej, do samodzielnego korzystania za mała. Co nie przeszkadza jej skakać z taty pomocą icon_wink.gif
Generalnie polacam, ale tak gdzieś na 4 lata jeśli chodzi o samodzielne skakanie.
Xenna
Mój Mati ma taką z dwoma cyckami:)
Kupiłam mu jak miał 3 latka i nie za bardzo sobie radził.W tym roku pięknie skacze po mieszkaniu:)
Jeśli chodzi o rozmiar to my sami ją napompowaliśmy biorąc pod uwagę wzrost Mateuszka.
bumbum
Moja dostała takową piłkę na roczek od któreś z babć 29.gif na początku sobie zupełnie nie radziła ale z mamą i tatą to była niezła zabawa.Teraz ma prawie 3 lata i skacze już na niej sama 06.gif jak najbardziej polecam
buniaaa
My kupiliśmy młodemu pod choinkę więc miał niecałe 4latka, na początku nie umiał za bardzo skakać ale jak się nauczył to teraz szaleje i też mam kafle w domu i bałam się, że głowę o ściany porozbija ale moja obawa okazała się zbędna icon_wink.gif
A piłka ma chyba średnicę 50cm a wygląda tak
Agnelka25
Bolka mój chrześniak ma 3 latka i świetnie radzi sobie z piłką icon_biggrin.gif
Ale polecałabym zamiast tych cycków kupić z rączką icon_biggrin.gif
buniaaa
No właśnie taką jak wstawiłam na fotce, jest lepsza do utrzymania się na niej icon_smile.gif
grubassek:)
moja trzyletnia siostrzenica ma taka "z dwoma cyckami" i taka z rÄ…czkÄ… le zdecydowanie bardziej woli tÄ… z cyckami icon_biggrin.gif - jakos lepiej siÄ™ na niej utrzymuje
bolka
To spróbujemy, Darek sobie poradzi, Adasiowi będę musiała pomagać, ponieważ on jest mały wzrostem. W ostateczności schowam i poczekam.
Wcześniej to zwątpiłam jeszcze, bo na jednej z aukcji allegro taka piłka jest dedykowana dla dzieci od 7 r.ż.
buniaaa
CYTAT(bolka @ Mon, 20 Sep 2010 - 15:16) *
To spróbujemy, Darek sobie poradzi, Adasiowi będę musiała pomagać, ponieważ on jest mały wzrostem. W ostateczności schowam i poczekam.
Wcześniej to zwątpiłam jeszcze, bo na jednej z aukcji allegro taka piłka jest dedykowana dla dzieci od 7 r.ż.

Nie chowaj nawet jak nie będzie jeszcze umiał. Nasz syn nauczył się sam tzn. na początku pokazywaliśmy mu jak ma skakać i się utrzymać (dodam ze nasza piłka jest z tych mniejszych) ale nogi dotykały na styk do podłogi, potem się ześlizgiwał ale próbował nadal sam aż kiedyś podpatrzył kuzynów jak skaczą i teraz śmiga więc u Ciebie młodszy jak podpatrzy u starszego myślę, że nie będzie problemu icon_smile.gif
pati.n
my też się nad taką zastanawiamy, czyli mówicie, że z rączką lepsza?
buniaaa
pati.n wg mnie zdecydowanie lepsza z rączką bo dziecku nie wyśliźnie się z ręki tylko fajnie się trzyma co jest ważne dla początkujących dzieciaczków tym bardziej jak nie jest duże dziecko...
pati.n
No to będę się rozglądać za taką z rączką icon_smile.gif
klekotka
My mamy taką z cyckami. Jednak nie odważyłam się jeszcze dziecka na nia posadzić. Dodam że mamy te dużą a znając zapędy mojej córki mogłoby sie skończyc tragicznie 43.gif
wiesiołek
U mnie czar takiej dużej, dwuuchwytowej piłki działa na wszystkie dzieci w wieku od 5 dop 10 lat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.