To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ubrania dla przysżłych Mam w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tomek
Witam wszystkie Mamy! No i oczywiscie GRATULUJE!

Jestem na tym forum pierwszy raz i do zludzenia przypomina mi formu z dogomani (szata graficzna).
Ale do rzeczy...
Potrzebuje baaaardzo Waszej pomocy.
We wrzesniu spodziewamy sie z zona dzidziusia, wiec jak Å‚atwo policzyc jestesmy w drugim miesiacu.
I jak to matka natura dyktuje zonie zaczyna rosnac brzuszek...
Co za tym idzie zaczely sie klopoty z doborem garderoby.
A na pewno wiecie (a jak nie, to Wasi Partnerzy na 100% wiedza), ze kobieta, ktora nie ma sie w co ubrac robi sie nieznosna.
Moja zona do tej pory byla szczupla i nie miala problemu z ubraniami.
Dzisiaj byla na zakupach i czegos szukala dla siebie, ale w niczego nie mogla znalezc. Poniewaz pracuje w biurze bedzie potrzebowac dwoch rodzajow strojow: do pracy i na codzien po domu. Z tymi do chodzenia po domu to nie ma problemu. Zawsze mozemy kupic ogrodniczki. Ale co robic z bardziej eleganckimi ciuchami???
Prosze Was o informacje na temat sklepow lub miejsc w W-wie gdzie moznaby znalezc ubrania dla nowych przyszlych MAM.

Bede Wam bardzo wdzieczny

Pozdrawiam
Tomek
Agata
Cześć Tomek,
Faktycznie tak być nie może, żeby kobitka chodziła naburmuszona. Wiem gdzie można kupić eleganckie ciuszki do pracy - wybór nie jest ogromny, ale wydaje mi sie, że można coś dla siebie znaleźć. Jedynym mankamentem są wysokie ceny.
Sklep znajduje siÄ™ pod mostem Poaniatowskiego - otwarto tam niedawno Centrum Handlowe Arkada ul. Solec 81B pawilon 65 I pietro. Wjazd od ul. 3 Maja.
Udanych zakupów!!!
Pozdrawiam.
Agata icon_biggrin.gif
Tomek
CYTAT(Agata)
Cześć Tomek,
Faktycznie tak być nie może, żeby kobitka chodziła naburmuszona. Wiem gdzie można kupić eleganckie ciuszki do pracy - wybór nie jest ogromny, ale wydaje mi sie, że można coś dla siebie znaleźć. Jedynym mankamentem są wysokie ceny.
Sklep znajduje siÄ™ pod mostem Poaniatowskiego - otwarto tam niedawno Centrum Handlowe Arkada ul. Solec 81B pawilon 65 I pietro. Wjazd od ul. 3 Maja.
Udanych zakupów!!!
Pozdrawiam.
Agata icon_biggrin.gif


Wielkie dzięki Agato,

Jeszcze w tym tygodniu tam zajrzymy... Mam nadzieje, ze ceny nie beda zaporowe...
Wiesz o tym sklepie z doswiadczenia...? Korzystasz z niego?
Jesli tak to gratulacje! Kiedy poród?
Jesli masz juz doswiadczenia to chcialbym prosic o jeszcze jedna porade...
Czy warto juz w tej chwili kupowac odpowiednie ubranie (zona jest w drugim miesiacu), czy tez lepiej troche odczekac, zeby ich po "chwili" nie wyrzucac?
Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.
A moze jeszcze cos przyjdzie Ci do glowy, bo ja raczej jestem laikiem w tym temacie i nie wiem nawet o co pytac. wink.gif

Pozdrawiam i zycze udanego tygodnia
Tomek
Dorota
Tomku,
Ja mysle że twoja żona powinna się jeszcze wstrzymać z tymi ciązowyimi ciuszkami, szkoda wydawać tyle pieniędzy kiedy jeszcze nie wiadomo jak szybko bedzie przybierac na wadze. Lepiej poczekac jeszcze z dwa miesiace. A swoja drogą od kiedy faceci tak przejmują się strojami dla kobiet? Jesteś niesamowity!
Joasia
Cześć!
Mam rocznego synka i za tydzień, dwa... urodzi się drugi, więc jestem na bieżąco. W Babicach pod Warszawą jest sklep z odzieżą ciążową. Spodnie, które w W-wie kosztują 120-140 zł, tam są po 80zł. Duża różnica, prawda? Ja tam się zaopatruję. Rzeczy naprawdę są bardzo dobrej jakości.
Gdzie dokładnie jest sklep? W Babicach jest kościól, naprzeciwko niego kwiaciarnia. I właśnie na tyłach tej kwiaciarni jest sklepik. Trzeba wjechać w bramę. Dokładnego adresu nie znam, ale nie sposób nie trafić. Acha! Babice, o których piszę są od strony Bemowa. Jedziesz przedłużeniem Górczewskiej (to chyba jest ul.Warszawska), cały czas prosto, i na światłach w Babicach skręcasz w prawo, a potem zaraz w lewo, na zakręcie. To tyle... Pozdrawiam.
Pysia
Witam
Ja także pracuję w biurze, w ciąży pracowałam aż do 8 miesiąca włącznie. We wszystkie ciuchy ciążowe (zarówno biurowe, jak i na luzie) zaopatrzyłam się w sklepie "9 miesięcy" na Grochowskiej, tuż przy Rondzie Wiatraczna. Bardzo miła obsługa i duży wybór ciuchów. Polecam
Mika
Sklep "Agnes" w Al.Solidarności od strony Bankowego ,ciuszki ładne,niedrogie,i do pracy i do domu icon_smile.gif)
ruda
Bardzo polecam sklep z ubraniami ciążowymi na Mazowieckiej 4 ( nie pamiętam jak się nazywa) wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.