To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A moze tak catering na komuniÄ™?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Zamówiliśmy wstępnie obiad w restauracji, ale tak mi sie wydaje, ze moze catering byłby niezłym rozwiązaniem???
Co o tym myślicie?
Jakby tak jedzonko ktoś przygotował i podał ciepłe? No milutko by było.
Zastawę ładna mamy, dla 12 osób wystarczy...
Znacie kogoś takiego kto by za mnie z uśmiechem przygotował nieduze przyjęcie?


amania
Mamajul, ja tylko chciałam Ci szczerze polecić takie rozwiązanie.
My zamawialiśmy catering w restauracji (tyle że poznańskiej) i oprócz jedzenia, mieliśmy także obsługę kelnerską i wystrój stołów (czyli obrusy i ozdoby z kwiatów). Serwisy i sztućce też przywieźli swoje. A potem wszystko zapakowali w skrzynie i zabrali do swoich zmywarek icon_wink.gif
Graz
CYTAT(mamajul @ Tue, 21 Sep 2010 - 15:49) *
Zamówiliśmy wstępnie obiad w restauracji, ale tak mi sie wydaje, ze moze catering byłby niezłym rozwiązaniem???
Co o tym myślicie?
Jakby tak jedzonko ktoś przygotował i podał ciepłe? No milutko by było.
Zastawę ładna mamy, dla 12 osób wystarczy...
Znacie kogoś takiego kto by za mnie z uśmiechem przygotował nieduze przyjęcie?


Znamy, znamy - prawie każda restauracja ma teraz w ofercie catering. ja np. wypróbowałam Santorini i bardzo dobrze na tym wyszłam.
catering można zamówic na miesiąc, a nawet 2 tygodnie prze imprezą, więc luz, możesz testowac restauracje alfabetycznie icon_wink.gif
mamajul
icon_smile.gif
mrcheweczka
A co byście powiedziały na catering dietetyczny np. https://www.fitdiet.pl/ na komunię dziecka? Niestety moja córka jest na diecie - trochę przestaliśmy ją kontrolować i utyła (zawsze miała wielki apetyt). Nie chcę pozwalać na obżarstwo na komunii, a dobry catering dietetyczny to też np. ciasta niskokaloryczne.
Grażyna7
Właśnie my mieliśmy catering z restauracji Akademia z Warszawy i zastanawiam się czy nie zamawiać na komunię drugiego syna w przyszłym roku.

Ogólnie polecam catering.
klaudia84
W Warszawie znam i polecam Gastroteam. Zajmują się organizacją imprez (chrzciny, wesele, komunie, eventy etc.) i cateringiem. Dobre jedzenie, ładnie podane, fajna obsługa.
śrubka
O cateringu na komunie bym nie pomyślała. U mnie w rodzinie zawsze uroczystości tego typu samodzielnie się urządzało.
juliana
Najlepiej chyba zarezerwować lokal/salę z juz gotowym menu. My tak zrobilismy w zeszłym roku i komunie synka wyprawilismy w Astorii, kawałek od Wawy. Sala jest spora, przestronna, obsluga pomogla nam ogarnac organizacje tej uroczystosci. Na pewno duzym plusem jest smaczne jedzonko, goscie bardzo sobie zachwalali menu.
sonia1992
Polecamy serdecznie https://chrzcinyikomunie.pl/restauracje/restauracja-elita
ElzbietaKorcz89
Wyśmienite jedzenie, wspaniała i profesjonalna obsługa ! Polecam catering z Poznania https://www.miacatering.pl/uslugi.html.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.