To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

taki autobus

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bolka
https://allegro.pl/autobus-przegubowy-kidsm...1240126033.html

Ostatnio, kiedy byliśmy w sklepie chłopaki nie mogli oderwać się od podobnego autobusu.
Zwykle kupuję jakieś metalowe modele, bardziej trwałe. Tylko ten ma drzwi do otwierania pokrętłem icon_biggrin.gif

Zastanawia mnie tylko czy przetrwa ta zabawka jakiś sensowny czas czy szybko się rozleci, bo muszę kupić 2 sztuki...

Hm?
Carrie
bolka - a jak się bawią Twoje chłopaki? Dominik to zapalony samochodziarz i niestety nie wszystkie zabawki wytrzymują tę próbę.A jeździ dużo, chętnie i tak raczej off road'owo.Ten autobus nie przeszedł u nas po oględzinach.Właśnie przez delikatną konstrukcję ruchomych części oraz takich małych detalików jak światła,zderzaki, lusterka...Od częstych upadków ( wcale nie latały przez całą długość pokoju) uszkodziły się nawet zaczepy przy wagonikach Duplo - a myślałam,że mają długi termin ważności.
bolka
Różnie się bawią, jak są 2 takie same zabawki zwiększa to ich żywotnośćicon_smile.gif, przy czym potrafią rzucać z premedytacją nawet ulubioną zabawką :/. Muszę w sklepie poprosić o takie oględziny bez pudełka. W sumie obiecałam już autobusy (jak spadnie śnieg icon_smile.gif ) żeby zmotywować ich trochę do przedszkola,. W ostateczności wybiorę metalowe miniaturki siku, ale to już nie będzie ta radość icon_wink.gif
kachaaa
Dostaliśmy taki w prezencie i mimo że Wojtek szanuje zabawki raczej ich nie psuje ten autobus nie przetrwał doby , poszły drzwi i przegub
Villi
Miłosz mocniej brał zakręt i przegub poszedł chyba po 2 godzinach.
Carrie
CYTAT(bolka @ Tue, 28 Sep 2010 - 00:03) *
Muszę w sklepie poprosić o takie oględziny bez pudełka. W sumie obiecałam już autobusy (jak spadnie śnieg icon_smile.gif ) żeby zmotywować ich trochę do przedszkola,. W ostateczności wybiorę metalowe miniaturki siku, ale to już nie będzie ta radość icon_wink.gif

bolka, on na prawdÄ™ jest mocno kruchy - taki do patrzenia
szkoda jak im siÄ™ rozpadnÄ… w czasie zabawy
Litka
my mieliśmy długo dwa, potem jeden sprzedaliśmy na forum, a ten drugi nadal jest, stan bardzo dobry, dzieci bawią się nim często, choć nie rzucają
agabr
Jedrek tez taki ma , co prawda sie nim nie bawi juz ale przetrwal.b
basiaw
My też taki mamy, ale kupiłam go znacznie taniej (!) u nas odpadło jedno kółko, ale szybko przykleiliśmy i jest ok!
annana
Nasz ma już dwa lata i żyje. Reanimowany był tego lata (złamał się w połowie) ale naprawiony jeździ dalej. Części takie jak lusterka boczne poodpadały niedługo po kupnie.
Autobus jest docierany maniakalnie, jeżdżony czasami godzinami (dziennie, codziennie), jednocześnie jest czczony przez starszego jak bożek - może dlatego tyle przetrwał icon_smile.gif

Ja kupiłam z kolei drożej, na pewno ponad 40zł
bolka
Szkoda, że przeważają opinie negatywne...
Może to jeszcze kwestia firmy, chociaż Adaś napewno będzie próbował wyciągnąć te drzwi icon_wink.gif.
Chyba pozostaje mi mały autobus z serii siku.
Xenna
Mati również posiada w swoim zbiorze zabawek taki autobus przegubowy i nic złego z nim się nie dzieje. Synek użytkuje go normalnie tj.jeżdzi po podłodze a jak trzeba to i na wyścigi autobus się załapie 06.gif .Mati posiada go od roku.Nic się nie złamało i nie ukruszyło.Zakupiony był w Carrefour w niższej cenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.