To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Były 2 kreski a teraz nie ma :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agaami
hej!
Od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Ostatnio kupiłam test owulacyjny i kochaliśmy się dokładnie w wyznaczonym terminie i chyba ze 2 czy 3 dni po kolei. Wczoraj zrobiłam test i były 2 kreseczki ale ta testowa bardzo blada, powtórzyłam test i wyszło tak samo. Dziś dla pewności zrobiłam rano test jeszcze raz i jest tylko jedna kreska 13.gif Za każdym razem były o testy innej firmy. Dodam, że dziś jest 28 dzień cyklu. Niestety @ mam nieregularne, czasem co 26 a czasem co 32 dni. Wg testu owu miałam jednak jajeczkowanie ok. 16 dnia cyklu więc może to jeszcze za wcześnie na test? Jestem załamana dzisiejszym wynikiem, strasznie chciałam drugie dziecko. Już mi nawet mąż kupił kwiaty z tej okazji a tu.... icon_cry.gif
Wczoraj byłam pewna, że jestem w ciąży - z Maja też kreska testowa była dość blada, ale nie pamiętam czy aż tak.
Fiefiora
Pewnie ten negatywny test ma mniejszą czułość.
Jak chcesz wcześnie pewnego potwierdzenia ciąży to polecam beta hcg z krwi.
słoneczko82
Dokładnie tak jak chcesz być pewna na 100% jedź zrobić sobie badanie Beta Hcg ten test z krwi wykaże już czy jesteś w ciąży
Pozdrawiam i trzymam &&&&&&&&
Basia:)
Zrób betę i nie stresuj się icon_smile.gif
Agaami
Nie mam jak teraz zrobić, bo siedzę z małą w domu, nie mam samochodu, a na dworze pada. No i do laboratorium mam daleko. Poczekam więc jeszcze parę dni i albo pojawi się @ albo powtórzę test. Jednak albo jestem w ciązy albo tak się nastawiam bo czuję się "w ciązy" jeśli rozumiecie o co mi chodzi icon_smile.gif Wg kalkulatora jeśli cykl trwa 30 dni, to test sikany ma prawo jeszcze nie wyjść, wiec nie trace nadziei.
Basia:)
W takim razie tylko spokój,spokój :)Wiem,łatwo się mówi.
Trzymam kciuki aby za kilka dni kreski na teście były dwie,tłuste i wypasione 02.gif
kasiaaa82
mi sie też wydaje, że ten trzeci test mógł być mniej czuły, ja bym powtórzyła test 32dc wtedy będzie na pewno wiarygodny, choć myślę że dzidzia będzie, trzymam kciuki &&&&&
słoneczko82
Agaami Za twoje testowanie &&&&&&&&&
Agaami
Dziś są 2 mocne kreseczki balety.gif Dzięki dziewczyny za & icon_biggrin.gif
olakinga
Aggami GRATULACJE icon_smile.gif spokojnych 9 miesięcy życzę w takim razie icon_smile.gif
klekotka
Agaami szczerze gratulujÄ™
Basia:)
No i gitara icon_biggrin.gif
Bardzo siÄ™ cieszÄ™ i serdecznie gratulujÄ™ wub.gif
słoneczko82
Aggami Moje gratulację :)spokojnych 9 miesięcy
Agaami
dziękuję icon_biggrin.gif
Tigerek
Juppi Agaami i ogromu szczęścia i spokoju przez najbliższe 39 tygodni :jupi:
słoneczko82
Aggami no proszę i to już połowa ciąży icon_smile.gif
keira
u mnie dzis tez tak było jedna mocna kreska a druga faktycznie widoczna pod swiatło i nie wiem sama to dopiero 6 doba po ale tak bardzo bym chciala juz wiedziec
jacek placek
Poczekaj jeszcze troszeczkę ,będzie dobrze icon_smile.gif
Lepiej poczekać niż się rozczarowywać
MalinowyLas
Testy najlepiej robić dopiero w kilka dni po spodziewanej miesiącze. Jesli robisz wcześniej ,to zwyczajna ruletka.
katarakta
Ja swoje testy robilam dopiero powyzej 42 dnia. Takie zawirowania z @ mam.
Agnieszka 23
icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.