To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent dla trzylatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Moja Hanusia za tydzień ma 3 urodziny.Nie mam pomysłu na prezent dla niej.Miałyśmy jechac do disneylandu,ale na razie musze to przesunąc w czasie.I jestem w kropce.Hania uwielbia malowac farbami,układac puzzle,bawić się kockami lego i "czytać".Ksiązeczki już zamówiłam u koleżanek które przyjdą na imprezę icon_wink.gif,puzzli ma masę,lego też ,zresztą innych zabawek od groma.Chciałabym żeby prezent był wyjątkowy,m.in z racji ostatnich szpitalnych przejść.Może któras z Was podsunie mi jakiś pomysł?
ciacho
a może gry planszowe? moja Ala rok temu zaczęła w nie grywać i dalej robi to namiętnie
krolewienka
skoro Hania lubi malować to może w tym kierunku.... zestawy do malowania palcami, gąbkami, pieczątki, szablony. a do tego - w ikei jest taka tablica. można do niej dokupić papier w rolce i go tam zamontować.
Gremi
Maja - my jakis czas temu kupilismy swojej corce taki supermarket https://allegro.pl/mzk-supermarket-smoby-02...1239358852.html i ona jest mega zadowolona. Bawi sie tym swietnie i to cały czas.

Moze zestaw ciastoliny albo cos o czym "zamarzyła" moja córa - chomiki, o mniej wiecej takie https://allegro.pl/zhu-zhu-pets-zestaw-star...1233652301.html

Zelda
krolewienka tabilcę mamy ,jest mocno eksploatowana ;)zestawy do malowania palcami też
Gremi fajny ten supermarket,możesz napisać czy jest tam jakaś kasa,czy tn można otwierać czy tylko taka prowizorka?czy koszyk jest w zestawie?
ciacho możesz polecić jakies gry planszowe?
Pysiaczek
A ja mam juz upatrzona Matę do tańczenia - ale to związane jest z kolei z zainteresowaniami mojej prawie trzylatki......
Gremi
Maja - kasa jest fajna bo klawisze z cyferkami wydaja dzwieki, jest skaner ktory swieci i wydaje dzwiek, jest tez otwierany pojemnik na pieniadze (razem z pieniaedzmi), jest wozek na zakupy i calkiem sporo artykułów
Zelda
CYTAT(Gremi @ Wed, 29 Sep 2010 - 12:57) *
Maja - kasa jest fajna bo klawisze z cyferkami wydaja dzwieki, jest skaner ktory swieci i wydaje dzwiek, jest tez otwierany pojemnik na pieniadze (razem z pieniaedzmi), jest wozek na zakupy i calkiem sporo artykułów

chbya sie zdecydowalam,bo nawet na allegro ktos sprzedaje z sosnowca wiec będę mogla odebrać osobiście;)dzięki
pati.n
CYTAT(Pysiaczek @ Wed, 29 Sep 2010 - 12:55) *
A ja mam juz upatrzona Matę do tańczenia - ale to związane jest z kolei z zainteresowaniami mojej prawie trzylatki......


moja pewnie też byłaby tym zachwycona icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.