To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

JIXIN, klocki a'la DUPLO

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewelinek
Ma ktoś może klocki firmy JIXIN?

Jak one wyglądają jakościowo? Czy rzeczywiście pasują do DUPLO?

Potrzebuję potwierdzenia bo cena jest kusząca ale nie chciałabym się naciąć icon_wink.gif
yellow
My mamy zestaw ZOO ...w większosci pasują ale są sztuki które się nie trzymają i moje dziecko strasznie to denerwuje poza tym niektóre zwierzęta rozpadły nam się na pół. Drugiego zestawu tej firmy raczej nie kupie.
Ewelinek
No to się chyba przestanę zastanawiać icon_wink.gif Mnie interesuje akurat zestaw "policyjny" i tam w sumie większość elementów jest w całości ale skoro piszesz, że mogą się na pół rozpadać to... zainwestuję w oryginał icon_wink.gif
yellow
... ja te zwierzaki posklejałam na kropelke ale i tak to juz nie to samo ... te klocki są z innego plastiku takie bardziej tandetne. Ja myślę ze jak dziecko lubi się pobawić od czasu do czasu i obchodzi się z zabawkami delikatnie to mogą być ale jeśli (jak u nas ) są w codziennym użyciu i nie zawsze używane zgodnie z przeznaczeniem to lepiej zainwestować w oryginał który jest chyba w stanie przetrzymać wszystko.
Ammm
My mamy pociąg z torami i jest OK. Może faktycznie trzymają się ciut gorzej od oryginałów, ale nam to na razie nie przeszkadza.
rysa154
nam tez sie połamały niektóre....pociąg bardzo szybko sie rozpad, za to zwierzaki żyją....
LadyCaro
Też właśnie chcę kupić pociąg z torami pod choinkę młodemu ale nigdzie w sklepach nie ma Jixin, przynajmniej nie w mojej okolicy 21.gif Będę musiała przez allegro kupić... Ile w sklepie kosztują te klocki, 110 elementów z kolejką? wie ktoś może? na allegro 75 zł z przesyłką
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.