To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAGICZNE KONSTELACJE ZOŁW Lampka Projektor

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

^mis^
Czy ktoś to miał? jak to się sprawdza? warto kupić czy nie? Niekonicznie żółwia ale w ogóle tego typu zabawkę. Mój Matuszek bardzo lubi wszystkie żyrandole, lampki, wiszące zabawki itp. Tak sobie pomyślałam, że może się mu spodobać 06.gif
klekotka
Nadia miała kazuelę z projektorem i dźwiękami. Generalnie fajna, dźwięki bardzo ja wyciszały, ale projektor nie rzucał takich odbić na suficie jak pokazują zdjęcia na opakowaniach
krolewienka
mamy zółwia, Zuzia uwielbia. ale on ma same światełka, bez dźwięków. pokazuje też kilka zagrożonych gatunków zwierząt (podświetlane obrazki na skorupie) ślicznie się odbijają gwiazdy na suficie, tak się przyzwyczaiła, że bez niego ciężko jej zasnąc icon_smile.gif

takiego włąsnie mamy.
nie wiem czy sama bym kupiła, bo dosc drogi, ale Zu dostała w prezencie i naprawdę był to trafiony prezent.
^mis^
Krolewienka nie oświetla to za bardzo pokoju? Tak się zastanawiam jak bardzo jasno świeci taki żółw?
Ja zamówiłam go na angielskim eBayu. Jest znacznie tańszy- 5.5 funtów. Ale za to jedzie do nas aż z Hong Kongu icon_wink.gif Mam nadzieję, że nie okaże się że to chińska tandeta 37.gif
krolewienka
CYTAT(^mis^ @ Fri, 01 Oct 2010 - 22:24) *
Krolewienka nie oświetla to za bardzo pokoju? Tak się zastanawiam jak bardzo jasno świeci taki żółw?


nie, spokojnie. czytać się przy nim nie da icon_wink.gif widać tylko gwiazdy i księżyc na suficie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.