To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żółwik Sammy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Basia:)
Właśnie,mam dylemat.Kuba od chwili gdy zobaczył reklamówkę w tv męczy nas żeby pójść na ten film.Kilkanaście razy był już w kinie ale nigdy na seansie 3D.
Wybieracie się?A może już byliście?Warto?
Kocisława zwana Warkotem
Wydaje mi się(po rozmowach z rodzicami tak małych dzieci),że nie warto.Nie ze względu na film,ale te nieszczęsne okulary,które dzieciom po chwili oglądania "się nudzą",albo "przeszkadzają",albo "spadają".A oglądanie filmu 3D bez okularów to porażka.
Ewelinek
My byliśmy na 3D z Młodym już kilka razy (m.in. Shrek, Jak ukraść księżyc). Antek z tymi okularami nie miał żadnego problemu - nie spadały mu, nie nudziło mu się, nie ściągał ich). To wszystko zależy od dziecka. U nas wypady na filmy 3D kończą się zawsze hapy end'em, więc ja polecam icon_wink.gif
isaa
ja też polecam - byliśmy wczoraj icon_smile.gif

wszystko zależy jakie okulary. kiedyś byłam z Anią i były takie papierowe badziewia, które nie trzymały się na nosie, spadały, przeszkadzały i 3/4 filmu to była walka z nimi. wkońcu Młoda bez oglądała. nieststy dopiero pod koniec wpadłam na pomysł by za opaskę je wsadzić. w Nowym Kinie mamy takie jak okulary przeciwsłoneczne. no bajer poprostu. i efekt o niebo lepszy niż tamte. Asiek zachwycona rybki łapała i przed falami się chowała 06.gif .
yellow
... moje młodsze dziecko też zachwycone 3D ... również polecam:)
rysa154
a moje starsze dziecko tez denerwowoały okulary...poprostu były za duże jak na na niespełna 4-latke i młodej spadały....
ana
to zależy jak wrażliwy jest to 4 latek, bo jest kilka scen z groźnymi scenami pojawiającymi się tuż przed naszym nosem.

za to film bardzo udany
Basia:)
Widzę z Waszych opinii że film raczej fajny icon_smile.gif
To wybierzemy się.
kala101
Film fantastyczny ale nasza latka z okularami nie chciała siedzieć więc wybraliśmy się na seans normalny a nie 3D zobacz czy u Was nie leci normalny i polecam serdecznie icon_smile.gif
Basia:)
No oczywiście zapomniałam tu skrobnąć icon_wink.gif Byliśmy w sobotę na filmie w Cinema City,w Promenadzie.Grają 3D i zwykłe.Poszliśmy na zwykły i wcale nie żałuję.Kuba zachwycony.Ale były sceny że w 3D mógłby się bać..
Powiem Wam że sama bym poszła jeszcze raz,już na 3D.Ten urywek jak różowa meduza jest w zupełnej ciemności oceanu,to dopiero musi być widok w trójwymiarze...
I jeszcze coś.ZAKOCHAŁAM się w muzyce z tego filmu.Bruno Mars ma magnetyzujący głos,prawda?
grzałka
my też zaliczyliśmy żółwika (w 2 D) i całkiem sympatyczne wrażenia

a 3D zależy od dziecka- moje chłopaki 6-letnie oglądają zupełnie inaczej, Antek uwielbia, Alek ściąga okulary po 15 minutach i przestaje śledzić akcję- w jego przypadku 3D nie ma sensu
Adriannna
Sophie wybrala sie z dziadkiem na ten film w 3D w zeszlym tygodniu i wrocila zachwycona. Oczwiscie pod choinke chce dostac zolwia, a w przyszlosci mam ja nauczyc nurkowac 29.gif

Odnosnie okularow...w przypadku mojego dziecka, trzeba ja bylo namawiac, aby je zdjela po seansie tak sie jej podobaly 06.gif
Zelda
My wczoraj byłyśmy z Hania ,ale nie na 3D bo razem z nami była rówiesnica Hani która nie trawi okularów,więc wybrałyśmy wersję bez.Uczucia mam mieszane co do filmu,Hania tez za bardzo nie komentowała,ale kino jej się podobało.Była pierwszy raz i rano pytała czy dziś tez idziemy icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.