To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Znani i lubiani

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
anax
Tak się zastanawiałam czy są tu jakieś mamy znane z radia czy telewizji.
Jest nas dużo na tym forum może jakaś mama filmowa sie znajdzie.Wiem wiem dlatego używamy niców żeby nas nie rozpoznać icon_question.gif
ale może jednak będzie jakaś odważna. icon_exclaim.gif
oro
Ja się jeszcze zastanawiałam, czy może któraś z mam była w gazecie dzieciowej jakiejś, albo coś fajnego wygrała - np łóżeczko czy wózek czy coś.
Potwora
Oreiro grała w filmie icon_exclaim.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
oro
CYTAT(olaart)
Oreiro graÅ‚a w filmie icon_exclaim.gif   icon_lol.gif  :lol:  :lol:

Olaart czemu mnie wydałaś??????????
Nie wszyscy mnie kojarzÄ… z Milagros wink.gif
anuÅ›
Sławna to nie jestem ale byłam w grudniowym Dziecku w jury plebiscytu na produkt roku 2003 icon_smile.gif Teraz zaczepiają mnie koleżanki żem fotogeniczna icon_smile.gif hihi
Tylko teściowa mnie nie poznała icon_rolleyes.gif
Natasha
hehe moje girki były na opakowaniu rajstop, ale jakoś na ulicy mnie nikt nie rozpoznaje icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Monisia
W zeszłym roku moje i Lusi zdjęcia były w gazecie.
Zostały opublikowane 2 moje opowiadanka icon_biggrin.gif
Ale sławna nie jestem wink.gif
mama.razy.cztery
ja w tamtym roku napisałam list w formie krótkiego felietonu do Dziecka i wygrałam kosmetyki, obyło się oczywiście bez zdjęcia, więc sława mi nie przypadła w udziale icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pecia
az strach sie przyznac wink.gif
lata temu wink.gif bylam w teledysku piosenki zespolu IRA icon_cool.gif
Beata Białystok
O kurcze, okazuje się, że na tym forum są prawie same znane osobistości icon_smile.gif Ja doczekałam się tylko zdjęcia ze ślubu w gazecie i zdjęcia w necie z odbioru nagrody icon_smile.gif
Arra
Jak sie chwalić to się chwalić: jak miałam 5 lat to byłam w "Tik Taku" icon_lol.gif hi hi hi
A w dorosłym życiu byłam już 5 razy w "Jaka to melodia?" Finału nie wygrałam, ale na "wyposażenie" ślubne było. icon_lol.gif icon_lol.gif
Po drodze zaliczyłam jeszcze "Gra w przeboje" oraz jakiś tam teleturniej o Wa-wie na WOT-cie...

P.s. Troszkę ten wątek zmienił tor wink.gif
anax
Arra-to niezły z Ciebie telemaniak icon_wink.gif
Tyle razy w telewizji.Pewnie Cię widziałam tik-taka uwielbiałam,a jaka to melodia też lubie oglądać
Małgoś.dz
Zdjęcie naszej trójcy było całkiem niedawno w "Rodzicach". Załapałam sie na testowanie dobrych kosmetyków i takim sposobem zdobyłam "sławę". icon_wink.gif
Innym razem wydrukowali mój komentarz do artykułu.
Aldoniec
CYTAT(Natasha)
hehe moje girki byÅ‚y na opakowaniu rajstop, ale jakoÅ› na ulicy mnie nikt nie rozpoznaje  :lol:  :lol:  :lol:


moje też, znaczy kończyny były icon_lol.gif icon_lol.gif
Libi
kurcze ja jakoś nie mam szczęścia, żeby zaistnieć w wielkim świecie icon_lol.gif No nie licząc mojego zdjęcia na forum maluchowym icon_wink.gif To chyba można zaliczyć co icon_question.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Beata Białystok
CYTAT(Libi)
kurcze ja jakoÅ› nie mam szczęścia, żeby zaistnieć w wielkim Å›wiecie icon_lol.gif No nie liczÄ…c mojego zdjÄ™cia na forum maluchowym icon_wink.gif To chyba można zaliczyć co icon_question.gif  :wink:  :wink:

Pewnie, że można icon_biggrin.gif
Libi
Aha dodam, że mój mąż był jako "model" w Dzienniku Ustaw icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif (dla ciekawych dodam, że pozuje w mundurach icon_wink.gif ).
Libi
CYTAT(Beata Białystok)
CYTAT(Libi)
kurcze ja jakoÅ› nie mam szczęścia, żeby zaistnieć w wielkim Å›wiecie icon_lol.gif No nie liczÄ…c mojego zdjÄ™cia na forum maluchowym wink.gif To chyba można zaliczyć co icon_question.gif  :wink:  :wink:

Pewnie, że można icon_biggrin.gif


No to jestem w takim razie bardzo sławna... hurrrra icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
aneea
Dobrych kilka lat temu kilka razy bralam udzial w programach muzycznych (niestety nazw nie pamietam) kreconym przez agencje TV, w ktorej pracowalam. Programy te byly emitowane w TV regionalnych.
Pozniej Bogdan Fabianski (moze ktos jeszcze go pamieta) proponowal mi kilka razy, zebym wyjechala do w-wy a on mi zalatwi angaz w jego programie, co do dzis mnie dziwi icon_eek.gif - peszy mnie kamera i nie czuje sie swobodnie w takich sytuacjach icon_redface.gif .
KM
Byłam kiedyś z mężem (wtedy niemężem) w Idź na całość i nawet udało nam się wygrać. icon_lol.gif Byłam też w talk show Kuby Wojewódzkiego na publiczności ale to się chyba nie liczy wink.gif Moje interpretacje wierszy Herberta zostały wykorzystane w książce ale mojego nazwiska tam nie ma więc też niepotrzebnie się chwalę.
icon_confused.gif
Chciałabym, żeby zdjęcie mojego Niunia zamieścili w jakiejś gazetce dla dzieciaków, nawet do jednej wysłałam i czekam... icon_biggrin.gif
KM
anax a Ty? Nie napisałaś o sobie... icon_lol.gif
adzia
ja wystąpiłam dwa razy na p[ierwszej stronie "Głosu Glinika" icon_wink.gif - to był taki lokalny tygodniz w Gorlicach, gdzie się wychowałam. Na jednym z tych zdjęć nawet wystapiłam nago - miałam wtedy kilka miesięcy, o niewinne czasy...icon_smile.gif
aluc
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

moja kariera artystyczna była ściśle związana z poprzednim reżimem

w 1980 roku wydrukowano mój wiersz w łódzkim "Głosie Robotniczym" Organ KW PZPR, wiersz nosił tytuł "Chmury" a chmury miały to do siebie, że mieniły się kolorami i płynęły przez bratnie kraje socjalistyczne - bez podtekstów politycznych, po prostu Chiny się do maszyny dobrze zrymowały, a Mongolia już nie pamiętam do czego, a zrymuj tu Stany Zjednoczone Ameryki Północnej albo Republikę Federalną Niemiec icon_lol.gif

w latach 1979-1989 byłam przedmiotem wyzysku rodzimego przemysłu okołofilmowego, chilli pracowałam w dubbingu, jeśli ktoś cokolwiek z tych czasów pamięta, to zagrałam (głosem) większość ról dziecięcych w tak pamiętnych serialach jak Martin Eden ( w tym jedno chińskie niemowlę), Rodzina Buddenbrocków (ponieważ nie wiedziałam, w którym odcinku będę, to oglądałam cały, nudny był jak flaki z olejem, a ja byłam dopiero w ósmym czy nawet dalej) czy Telefon 110, z ról głównych w filmach dla dzieci wymienić mogie na przykład Aloszę w Czarnej Kurze (leciała w kinach na porankach), nagrywałam również postsynchrony do polskich filmów, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że aktorką to ja być nie chcę icon_lol.gif

w związku z karierą w powyższym zakresie, gdzieś koło 85 roku w łódzkim brukowcu "Express Ilustrowany" ukazał się wywiad ze mną pod znamiennym tytułem "Nie chce być gwiazdą" (że niby ja nie chcę), bez zdjęcia niestety icon_confused.gif

i to by było na tyle

po upadku dawnego porządku znalazłam się w gronie artystów negatywnie zweryfikowanych i od tamtej pory nie dostałam już żadnej propozycji w powyższym zakresie icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
milly
aluc, a aftografy na zdjęciu flamastrem pisane rozdajesz?

daj znać, kiedy i w którym Empiku icon_biggrin.gif
kaskasto
No to i ja się dołączę, a co tam. Zdjęcie mojego Domika i moje ukazało się w Dziecku - JAK DWIE KROPLE WODY icon_biggrin.gif Domi dostał pościel w nagrodę. Byliśmy też kilka razy w Dzienniku Bałtyckim. Przeważnie z okazji Sylwestra lub Wielkiejnocy. Jako dziecko występowałam kilka razy w TV kablowej - w Starogardzie. No i z czasów Licealnych to pisałam do lokalnej gazety młodzieżowej "Młodogard". Hmmm i to chyba wszystko. A cały czas wysyłam Domisia zdjęcia na konkurs Dziecko na okładkę w Mamo to Ja ale narazie bezskutecznie icon_sad.gif
anax
kacperkamama napisała:

CYTAT
anax a Ty? Nie napisałaś o sobie...



No niestety ja nigdy nie mialam kontaktu z prasÄ… ani z TV.
Oooo wygralam konkurs w Maluchach na ,,danie dla malucha"ale to chyba nie mogę zaliczyć do sławy icon_sad.gif .

A zmierzając do tematu.Fajnie że temat się rozwinoł i że możecie się pochwalić swoimi sukcesami.
Zakładając jednak ten temat chodziło mi o ludzi sławnych.np:
Natalia Kukulska,Renata Dancewicz czy Edyta Górniak itp.
aluc
CYTAT(anax)
Zakładając jednak ten temat chodziło mi o ludzi sławnych.np:
Natalia Kukulska,Renata Dancewicz czy Edyta Górniak itp.


no tak, mogłam się tego spodziewać, po 15 latach moja kariera już na nikim nie robi wrażenia icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif zostałam postawiona w jednym szeregu z Mieciem Foggiem i Ewcią Śnieżanką icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif bo nawet Vłochatą Violkę od czasu do czasu w jakimś programie pokażą icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Ika
Jestem Renatą Dancewicz w kamuflażu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
anax
aluc napisała
CYTAT
no tak, mogÅ‚am siÄ™ tego spodziewać, po 15 latach moja kariera już na nikim nie robi wrażenia    zostaÅ‚am postawiona w jednym szeregu z Mieciem Foggiem i EwciÄ… ÅšnieżankÄ…    bo nawet VÅ‚ochatÄ… ViolkÄ™ od czasu do czasu w jakimÅ› programie pokażą  



O kurde ale mi głupio nie chciałam nikogo urazić icon_redface.gif
Tylko napisałam oco konkretnie mi chodziło.
W jakimś stopniu napewno jesteś sławna.
Małgoś.dz
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Jestem Renatą Dancewicz w kamuflażu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Gdybym Cię nie widziała na żywo, to może bym uwierzyła. icon_wink.gif
Dancewicz ma stanowcze więcej tu i ówdzie. icon_mrgreen.gif
Ika
CYTAT(malgosia.dz)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Jestem Renatą Dancewicz w kamuflażu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Gdybym Cię nie widziała na żywo, to może bym uwierzyła. icon_wink.gif
Dancewicz ma stanowcze więcej tu i ówdzie. icon_mrgreen.gif

No co za wredota, nawet w tak zakamuflowany sposób wytknie mi moje marne 75B icon_rolleyes.gif
KM
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Jestem Renatą Dancewicz w kamuflażu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Zastanawiałam się skąd się znamy. A sąsiadka ze Wspólnej icon_wink.gif
mamajul
A ja tez byłam w grudniowym dziecku icon_smile.gif. Też jako ekspert icon_smile.gif. I w pazdziernikowym . icon_smile.gif
I to tyle. Doskonale siÄ™ w byciu rodzicem-a te szkolenia jakoÅ› choroba zrzerajÄ… mi czas i na co innego mi go ni starcza icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
mamajul
moze zacznij od napisania "czegoÅ› ciekawszego"* w sygnaturce? wink.gif icon_razz.gif
* cytat z sygnaturki
Atena
Ja z Mysią byłam kilka mieisęcy temu w "Tinie"-był artykuł o samodzielnych mamach,była też Zilka z Florką i Stynka z Jachem icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif


Atena
oro
No dobra, to siÄ™ pochwalÄ™ i ja.
oprócz grania w argentyńskich (nie mylić z brazylijskimi serialami) byłam jako dziewczęcie w Teleskopie - lokalny program - jako chórzystka, praktycznie co miesiąc, dwa w lokalnym Echu Barlinka z racji wyczynowego uprawiania kajakarstwa, a ostatnio w Gazecie Lubuskiej (na szczęście nie napisana z imienia i nazwiska) w związku z małą aferą na mieście wink.gif
Marta_B
Oreiro, Ty aferzystko, co żeś narobiła icon_smile.gif icon_wink.gif
malinowa i Malina
Aluc - dubbingowaniej chińskiego niemowlęcia powaliłas mnie na kolana.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
Ponieważ od ósmej klasy szkoły podstawowej (pierwszy mój koncert - 15. 11.1989) śpiewam w Chórze Uniwersytetu Wrocławskiego GAUDIUM, miałam przyjemność wielokrotnie icon_lol.gif pojawiać się w telewizji (głównie w niespecjalnym czasie antenowym, np. w niedzielę o 8.00 rano), prasie i nawet na płytach. Mankamentem takiej "sławy" jest to, że trzeba dokładnie wiedzieć w którym miejscu stoję na scenie, żeby mnie dojrzeć na zdjęciach czy w TV, a jeśli na płycie mnie "słychać", tzn. że źle śpiewam (bo w chórze żaden głos nie powinien się wybijać).

Uważam, że śpiewanie w chórze wychodzi mi fenomenalnie dobrze icon_lol.gif . Możecie do mnie mówić "gwiazdo estradowa" icon_lol.gif .

Paka
Beata Białystok
CYTAT(Atena)
Ja z Mysią byłam kilka mieisęcy temu w "Tinie"-był artykuł o samodzielnych mamach,była też Zilka z Florką i Stynka z Jachem icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Czytałam o Was w tej Tinie icon_smile.gif
mamajul
Roso.Bardzo przyzwoita sygnaturka. I bardzo czytelna.
oro
CYTAT(Marta_B)
Oreiro, Ty aferzystko, co żeś narobiła icon_smile.gif icon_wink.gif


Uratowałam być może życie jakiemuś dziecku wyznaczając 3 suche jesiony do wycinki, które rosły na placu zabaw.
Pech chciał, że miały zdrowe pnie.
Małgoś.dz
Taaaa, jeśli chodzi o czasy zamierzchłe - to parę razy "wylądowałam" w lokalnych gazetach w dziale sportowym w notatkach o zwyciężcach w zawodach i meczach...(nie powiem jakich, bo zaraz mi tutaj śmiechem wybuchniecie icon_lol.gif ).
Te wycinki do dzisiaj sobie przechowuję w pamiątkach z tamtych czasów. icon_cool.gif
Marghe
Malgosiu, mów.. bo ankietke zrobię icon_wink.gif
M.
Małgoś.dz
Rób Marghe! icon_mrgreen.gif
Przeżyję kolejną ankietę. Ciekawam czy trafisz? icon_lol.gif
Marghe
Jedną spłodziłam to i drugą powinno sie udać.

Zaczekam az powstanie podforum, a na razie niby - ankietke zamieszczam tutaj:
Czy Malgosia trenowała:

hokej
mordobicie czyli box
jazde figurowÄ… na Å‚yzwach
jezdÄ™ jakÄ…Å› tam na rolkach
skok ( tu kolejna mozliwośc ankiety - w dal, w bliż, w góre, w bok)
inne


Malgosia, ciepło, zimno?
M.
Małgoś.dz
Marghe, obstawiam "inne". Próbuj dalej. wink.gif
aluc
jeśli chodzi o jazdę figurową na łyżwach, to mój niemąż jest mistrzem Polski, a wedle niektórych wersji mistrzem Europy juniorów w tej dyscyplinie

a jak chcecie, to wam wytłumaczę, dlaczego icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.