To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Barwniki spożywcze

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
Gdzie można kupić w Kielcach barwniki spożywcze ?
Tigerek
Ja zamawiałam niemieckie na Allegro, w 2 dni miałam w domu - szklane buteleczki - chyba z 6 kolorów.
truska
CYTAT(Tigerek @ Mon, 04 Oct 2010 - 17:15) *
Ja zamawiałam niemieckie na Allegro, w 2 dni miałam w domu - szklane buteleczki - chyba z 6 kolorów.

na ile Tobie te buteleczki wystarczyly?
I czy nadajÄ… siÄ™ na polewÄ™ do tortu ?
~anula~
Ja też mam te niemieckie z allegro. Bardzo są wydajne, jak robiłam w tamtym roku lukry do pierniczków, to dosłownie używałam jedną - dwie krople, bo wiadomo, płyn mocno rozrzedza, ale kolory były super. A, i fajnie się łączą, można tworzyć swoje barwy.
Tigerek
Truska - po 2 latach stosowania zostało jakiś 3/4 icon_biggrin.gif - po przeprowadzce zostawiłam u mamy, muszę kupić sobie nowe icon_wink.gif
truska
Dzięki dziewczyny za odpowiedz, mialam latac po sklepach ale faktycznie chyba zamówię na allegro
Tylko powiedzcie mi jeszcze jakie wielkosci macie te barwniki ?
bb
barwniki lepszec w pascie niz w plynie, dodajesz odrobine i masz pewnosc, ze wyjdzie Ci czerwony a nie rozowy (te w plynie rozrzedzaja kremy i lukier np). Od lat zamawiam w tortownia.pl

truska
bb a dlugo czekasz w torowni na przesylkÄ™?
Bo mi trochÄ™ na czasie zalezy
bb
niedlugo (kilka dni) ale ta przesylka najpierw idzie do Polski a potem do Grecji wiec czekam glownie z powodu odleglosci PL- GR icon_wink.gif
truska
ja z tortowni zamawialam kiedys lukry ale odbieralam osobiscie ,
a muszÄ™ miec barwniki na nastepny czwartek i bojÄ™ sie ze nie dojdÄ…
tez polecam tortownie ale sama siÄ™ zgapilam
Tigerek
Ja używam w płynie ale tego się daje kropelkę - max 2 więc co to ma rozrzedzić icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.