To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mam talent III

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ika
Mnie się podobał. Ale specyficzny ma ten głos, nie spodziewałam się, że tak zaśpiewa.
Tamara79
A ja tak się zastanawiam, bo my też fani Mam Talent, bo skoro wybrali dajmy na to 10 śpiewających to jak z nich wybrać jednego najlepszego? Każdy ma talent do innego repertuaru, każdy jest na swój sposób wyjątkowy, jak dodać do tego nietrafioną piosenkę w dalszym etapie to to przestaje być obiektywne.
Nie wiem, czy jasno się wyrażam (chyba nieszczególnie), ale generalnie śpiewające talenty jakoś mnie nie przekonują, (choć niewątpliwie jest czego posłuchać).
Nie ten program po prostu.
Ciocia Magda
My też oglądamy rodzinnie, ale podczas Life on Mars akurat gotowałam makaron i mnie ominął. Warto obejrzeć dla niego powtórkę?

Mój mąż skomentował tylko, że chłopak ma fatalny akcent - ale on tak mówi o wszystkich śpiewających talentach (i ma rację). Rozbroiła mnie starsza pani na koniec.
gozar
O, pani Danusia była świetna icon_smile.gif
Pan 5325 nie wiem czemu , ale tak zachwycił jury, że myślałam, że pani Chylińska popisze się skocznością jak to niedawno czyniła pani F. i rzuci się na biedaka w celu wycałowania...
Panowie pomarańczowi - buuuu..
Śpiewającego młodzieńca obejrzę dopiero w powtórce.
agnese
mi osobiście się nie podobał
kanuÅ› - ja twierdze ze dla spiewajÄ…cych jest szansa na sukces icon_smile.gif
choc nie powiem bo po wystepie jednej osoby powiedziałam męzowi, ze jak on wyda płyte to ja ja kupie icon_smile.gif


ja to bym nie chiał z tych 160 wybierać teraz 40 37.gif
Adriannna
Mi sie podobal, cos w sobie ten chlopak ma wg mnie.
Ciocia Magda
CYTAT(gozar @ Sun, 10 Oct 2010 - 00:40) *
Pan 5325 nie wiem czemu , ale tak zachwycił jury, że myślałam, że pani Chylińska popisze się skocznością jak to niedawno czyniła pani F. i rzuci się na biedaka w celu wycałowania...

No właśnie, wyglądało jakby się znali skądinąd.

A wśród tych panów pomarańczowych był jeden (z ogoloną głową), który już był w programie i to bodajże w półfinałach - miał taką perkusję własnej konstrukcji, na której grał nogami. Pamiętacie?
Dirty Diana
Ja oglądam, namiętnie, od pierwszej edycji. Niestety, część III najczęściej w powtórkach na vod, bo o 20 kąpiemy małego, więc na razie się nie wypowiem.
April.
Oglądamy z Marcinem, bo reszta ekipy w tym czasie najczęściej udziela się towarzysko.

Ten sezon juz z mniejszym entuzjazmem, bo jury irytuje mnie coraz bardziej.
Śpiewajacy chłopak mi się podobał, jestem ciekawa co przedstawi w nastepnych występach. Oby go nie "popsuli ".

Ale i tak oglądajac Mam Talent, czekam na główną pozycje mojego sobotniego wieczoru czyli na Piekielna Kuchnie Gordona Ramseya. Dlaczego nikt o tym nie pisze ? Nie oglądacie ?
Dirty Diana
No i obejrzałam, korzystając z okazji, że syn wtulił się w objęcia Morfeusza.

Czy mi się podobało? Nie wiem jeszcze. Ten chłopak to zagadka. Ma ciekawą osobowość, jest inny i na pewno utalentowany. Ale czy przemówi do mnie? Tego jeszcze nie wiem. Ten jego głos jest taki, hm..., niemęski. No i rzeczywiście, ten jego angielski brzmiał dziwie. Zobaczymy, co z nim dalej.

Pani Danusia też mnie zauroczyła.
brzózka4
Oglądam z córą wtuloną we mnie i to jest ten główny plus - wspólne bycie razem i obserwowanie jak inaczej lub czasem podobnie kształtują sie nam gusta. Nawet lubię, ale mnie z kolei brak jest tych śpiewająch - nie przepadam za pantomimami, czy sztuczkami, choć tych naprawdę utalentowanych w obu dziedzinach szczerze podziwiam.
chaton_ania
JA juz nie ogladam. Pierwsza edycja jeszcze mnie wciagnela. Druga czasami, a teraz sporadycznie.
Nawet prowadzacy juz nie potrafia mnie zachecic. Chyba jakas inna jestem.
Ika
Która to była pani Danusia? Ta od dmuchanych zwierzaczków?
Pana 5325 nie kojarzę, ale niektórych fragmentów nie widziałam, bo mnie Nutka przywoływała.
A pan od carvingu przeszedł?
Adriannna
Carving to to wycinanie? Jesli tak to nie przeszedł i szczerze mówiąc byłam rozczarowana, bo to co wycinał z warzyw było niesamowite i wg mnie ma facent naprawdę talent.

Jeszcze raz obejrzałam tego chłopaka - nie wiem czemu, ale nawet ten jego twardy angielski akcent mi sie podobał. Oczarował mnie skubaniec 08.gif
oliweczkas
Ten chłopak, o którym piszecie dla mnie tragedia-skojarzył mi się z Madoksem z poprzedniej edycji, na którego wspomnienie jeszcze mnie cofa.
Pan wycinający cuda w warzywach i owocach-rewelacyjny, ale nie sądzę, że powinien był przejść dalej.
Ika
Adriannna, tak, to wycinanie. Szkoda, że nie przeszedł.

Oliweczko, a mozesz rozwinąć, z jakiego powodu cię "cofa"? Madoksa nie kojarzę, ale może choć cofanie z powodu chłopaka z obecnej edycji pojmę...?
agnese
o pan od warzywek dla mnie boski tzn jego umiejetnosci icon_smile.gif ale wiadomo to nie ejst talent widowiskowy icon_sad.gif
mi sie tez Madoks nie podbał, ale to kwestia barwy głosu , nie przemawia taka do mnie tak jak i tego wspominanego Pana co nie zmainia faktu, że talen maja
mari_emzet
Co prawda dzisiaj powtórkę oglądałam, i to jeszcze z przerwami,
ale mi się podobała pani od balonów. I ten krokodyl, którego zrobiła icon_smile.gif
Dla mnie rewelacyjne! Pan od warzyw ciekawy, naprawdÄ™ ma talent,
ale wg mnie nie do tego programu. Tak samo jak nie mogę zdzierżyć
osób śpiewających ... Od śpiewania to był Idol. I Szansa na sukces.
Nie powinni tam wpuszczać "śpiewaków". Co nie zmienia faktu, że
niektórzy mają fantastyczny głos. Chłopak co się niektórym z Madoksem
kojarzy (nie wiem czemu ...?) inny od wszystkich. GÅ‚os jakby trochÄ™
podszkolić świetny icon_smile.gif
AniaM**
my też oglądamy, uwielbiamy
bardzo podobał mi się ten chłopiec chyba 10-letni co śpiewał i grał na fortepianie Eltona Johna
i taki co grał na gitarze a dziewczyna śpiewała, i ją pogonili a on został
Joanna 81
OglÄ…dam co sobotÄ™ 08.gif
We wczorajszym programie mnie również urzekÅ‚a pani Dorota z balonowymi zwierzakami ( Pani Danusia to ta, która Å›piewaÅ‚a „Wróć do Sorento” icon_wink.gif )
Niesamowity był facet, który cudował ze sznurkiem. Nie znam się na takich sztuczkach, nie wiem jak to robił. Ale numer z zawiązywaniem buta bez użycia rąk mnie powalił 10.gif
Co do chłopaka, który śpiewał - podobał mi się, czekam na to, co pokaże później, o ile przejdzie dalej. Fajny głos i ciekawa osobowość.

Agnelka25
Jka Pani Danusia to ta co śpiewała ,,Wróc do Sorento" 06.gif
Ika
CYTAT(agnese @ Sun, 10 Oct 2010 - 14:41) *
mi sie tez Madoks nie podbał, ale to kwestia barwy głosu , nie przemawia taka do mnie tak jak i tego wspominanego Pana co nie zmainia faktu, że talen maja

No ale "nie podoba mi się" to jednak co innego niż "cofa mnie", stąd ja bym jednak chciała, żeby się oliweczka rozwinęła nieco w tej kwestii... bo to intrygujące, co takiego jest w uczestniku programu, że ją "cofa".


CYTAT(Agnelka25 @ Sun, 10 Oct 2010 - 16:59) *
Jka Pani Danusia to ta co śpiewała ,,Wróc do Sorento" 06.gif

No tak, ta od balonów to była Dorota - też na "D" icon_biggrin.gif
marghe.
Oglądamy, ostatni odcinek musze niestety podsuumować następująco "nie popisała się Warszawa"
Nic mnie nie zauroczyło / rzuciło na kolana / zafascynowało
Jedynie Pani Danusia ratowała sytuację
użytkownik usunięty
[post usunięty]
ewis_
oglÄ…dam z doskoku
młodziana widziałam - wyjątkowy człowiek (wrażliwość), głos również niekomercyjny - bardzo mi się podobał

p.s. po każdym występie coraz bardziej kocham chylińską (komentarze) i coraz większe robią mi się oczy gdy słucham foremniakowej (teksty ma jak skrzyzowanie strasbourgera i skrzyneckiej - bezcenne)
candace
chciałam tylko zwrócic uwagę, że piosenka Life on mars jest bardzo specyficzna, David Bovie śpiewa specyficznym głosem https://www.youtube.com/watch?v=ueUOTImKp0k W czasach Ziggiego Stardusta czyli pisenki ww. to był głos androgeniczny, że wspomnę wielki utwór Heroes https://www.dailymotion.pl/video/xh04i_davi...ie-heroes_music.
Takiej pisenki nie zaśpiewa typowy słodziak z popularnego radyjka. i dlatego trzeba docenić i głos Pana Ostrowskiego jak i to, że nie przestraszył sie mało znanego ale wspaniałego repertuaru
a propos to nawet Let's dance czy China Girl Bowiego - kiedy juz śpiewał w miarę męsko sa bardzo trudne do wykonania i wymagają talentu.
Osobiście mam przesyt zacukrzonych panienek wyjących Whitney czy Celine - w końcu artysta a nie cukrowa lalka.
Villi
Mi tez się podobał Ostrowski. Jest inny, a z całej trzeciej edycji zapamiętałam tylko dwóch śpiewaków - Piotra Lisieckiego z gitarą, który mnie kompletnie zaczarował i teraz właśnie Marsjanina.
Ale z tej dwójki wolę Piotra i pierwszy raz będę kibicować śpiewakowi w Mam Talent icon_smile.gif
Ciocia Magda
heh, obejrzałam powtórkę oczywiście - no i moje zdanie na temat Pawła Ostrowskiego jest takie: strasznie przypomina mi mojego kolegę z liceum, naprawdę zakręconego gościa 29.gif , ale nie uważam, żeby był rewelacyjnym śpiewakiem. Głos ma taki sobie i wyratowało go tylko to, że wybrał genialną piosenkę - Life on Mars to jedna moich najukochańszych piosenek wszech czasów (i to we wspaniałym wykonaniu Davida Bowie, właśnie sobie przesłuchuję w celu przeczyszczenia uszu po tvn'owskim wykonaniu). Myślę, że rację ma Rosa, że Paweł jest Artystą, i pewnie to jest ważniejsze niż głos jako taki, żeby COŚ stworzyć - natomiast gdzie jest miejsce dla kogoś takiego w formacie programowym TVN? Kolejny przykład perskiego kota przedzierającego się z lekkim obrzydzeniem przez dzikie chaszcze 06.gif

A taka np. Monika Brodka to nie dość, że ma głos jak dzwon, to jeszcze nie dała się zjeść producentom, trwa i tworzy.

No we mnie to on żadnych strun nie poruszył.
Kocurek
Dla mnie śpiew tego młodziana to koszmar. Niewykluczone, że gdyby wzięła go w obroty jakaś Zapendowska, mógłby zabłysnąć. Jednak dla mnie w tym momencie jest wręcz trudny do zniesienia.
AsiaKG
Ja występ tego chłopaka kojarzę tylko z reklamy odcinka- niestety mięliśmy gości i oglądałam z doskoku- drugą częśc widziałam;))
Wolę już takich wokalistów "niszowych" nazwijmy to niż "kwiatki" typu Klaudia Kulawik 29.gif
CrazyMary
W sobotę nie oglądałam, oberzałam teraz po przeczytaniu tego wątku. Występ spodobał mi się bardzo, jestem zachwycona. Szkoda tylko, że musi występować w tym programie, mimo wszystko...
agnese
jak to powiedziała Chylińska icon_smile.gif "Paweł ty masz świadomość tego, ze twój głos nie będzie podobał się wszystkim" jak widać miała rację icon_smile.gif

a swoją drogą widziałyście w bodajże ukraińskiej edycji malowanie piaskiem
AsiaKG
Agnese ja widziałam to malowanie piaskiem u nas- tzn przyszła biuściasta pani,uklęknęła i usypała z piasku kwiatka 29.gif - no i przeszła dalej 43.gif 37.gif 03.gif
Bosanova
CYTAT(agnese @ Mon, 11 Oct 2010 - 15:00) *
a swoją drogą widziałyście w bodajże ukraińskiej edycji malowanie piaskiem

Tak, i jestem wciąż pod wrażeniem!
wiewiórczak
CYTAT(agnese @ Mon, 11 Oct 2010 - 16:00) *
jak to powiedziała Chylińska icon_smile.gif "Paweł ty masz świadomość tego, ze twój głos nie będzie podobał się wszystkim" jak widać miała rację icon_smile.gif

a swoją drogą widziałyście w bodajże ukraińskiej edycji malowanie piaskiem


Widziałam.
Widziałam też, czym pan malował w niemieckiej edycji i ... przeszedł dalej.
AsiaKG
CYTAT(wiewiórczak @ Mon, 11 Oct 2010 - 18:17) *
Widziałam też, czym pan malował w niemieckiej edycji i ... przeszedł dalej.


A czym malował? 03.gif

No to jaki już mowa o niemieckiej edycji, to:

https://www.smog.pl/wideo/39084/biust_jako_...t_kupujecie_to/
Adriannna
Czym malowa bo nie widzialam?

Adriannna
CYTAT(AsiaKG @ Mon, 11 Oct 2010 - 18:35) *
No to jaki już mowa o niemieckiej edycji, to:

https://www.smog.pl/wideo/39084/biust_jako_...t_kupujecie_to/



Ja tylko powiem aaaauuuuuuuu.....
wiewiórczak
Ciała częściami malował:
https://manna.ro/szines/a-peniszevel-festo-...2010-10-06.html
agnese
AsiaKG- to zupełnie było inne malowanie piaskiem icon_smile.gif polecam zobaczyć

https://www.youtube.com/watch?v=2OOF-96RT6g nie wiem tylko czy to jakies finał bo długi ten wystep jest
amania
A czy nikt nie zauważył, jakie ten od Life on Mars ma świetne oczy? icon_cool.gif I choć w jego śpiewaniu szału nie było, to było w całej jego postaci coś intrygującego.

Tak czy owak, ja przychylam siÄ™ do opinii Villi - Lisiecki jest rewelacyjny i tez jest moim faworytem.
Ciocia Magda
CYTAT(amania @ Mon, 11 Oct 2010 - 23:33) *
Tak czy owak, ja przychylam siÄ™ do opinii Villi - Lisiecki jest rewelacyjny i tez jest moim faworytem.

a z tym siÄ™ zgodzÄ™ icon_cool.gif
ale czy on Ci Amania nie przypomina Rumburaka??
Adriannna
CYTAT(amania @ Mon, 11 Oct 2010 - 21:33) *
A czy nikt nie zauważył, jakie ten od Life on Mars ma świetne oczy? icon_cool.gif I choć w jego śpiewaniu szału nie było, to było w całej jego postaci coś intrygującego.


No oczy ma swietne...i ten dolek w prawym policzku jak sie usmiecha tez 02.gif
Irenka.
No dobra, a zakulisowy duet Prokop- Hołownia? Dla mnie to ich komentarze i reakcje są jednym z najlepszych elementów tego programu...
brzózka4
A mnie Prokop i Hołownia już nie bawią - wszystko to wydaje mi się wystudiowane i nie do końca autentyczne. Może na plus zaskoczą mnie w programach na żywo, gdzie poczucie humoru, dialogi i wzajemne odzywki są bardziej szczere, bo spontaniczne.
Joanna 81
CYTAT(agnese @ Mon, 11 Oct 2010 - 21:09) *
AsiaKG- to zupełnie było inne malowanie piaskiem icon_smile.gif polecam zobaczyć

https://www.youtube.com/watch?v=2OOF-96RT6g nie wiem tylko czy to jakies finał bo długi ten wystep jest


Kobieta jest NIESAMOWITA !! 10.gif Dla mnie to prawdziwa artystka 08.gif
paulap
Po tym ukraińskim mamtalencie jakoś nic mnie w polskiej edycji nie rzuca na kolana icon_wink.gif
Dabriza
Podzielam rodzinne uzależnienie do tegoż programu, aczkolwiek o orzeszkach nie pomyslałam:)
na chwile obecnÄ… nie mam jednak swojego faworyta..
Dabriza
CYTAT(Irenka. @ Tue, 12 Oct 2010 - 14:53) *
No dobra, a zakulisowy duet Prokop- Hołownia? Dla mnie to ich komentarze i reakcje są jednym z najlepszych elementów tego programu...

Hołownie to ja wielbię bardzo wub.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.