To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Oddam rzeczy dla rodziny powodzian

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

karolaijula
Hejka!

Mam pytanie i prośbę zarazem icon_smile.gif Chciałabym przekazać jednej rodzinie powodzian rzeczy zimowe po nas (męskie, damskie i dziecięce) oraz trochę zabawek. Dodam, iż są to ciuchy używane ale w bardzo dobrym stanie.

Szukam rodziny, która naprawdę potrzebuje pomocy i nie pogardzi używanymi rzeczami.

Jeśli macie jakiś bezpośredni adres do rodziny to podajci; bez żadnych pośredników.
AnWoj
https://www.kocham.sandomierz.net/powodzianie.htm
domi
Ja pisałam (latem chyba) na adres tego stowarzyszenia z pytaniem, komu mogę wysłać i prośba o dokładne adresy do wysyłki. Niestety mój mail został bez odpowiedzi.
karolaijula
tez tam pisałam i zero odzewu icon_sad.gif może dlatego, że od razu pisałam, że chcę przekazać używane rzeczy.

Dlatego szukam tutaj żeby mieć bezpośredni adres do rodziny
MaPI
CYTAT(karolaijula @ Sun, 10 Oct 2010 - 16:36) *
tez tam pisałam i zero odzewu icon_sad.gif może dlatego, że od razu pisałam, że chcę przekazać używane rzeczy.

Dlatego szukam tutaj żeby mieć bezpośredni adres do rodziny


mogę pomóc jutro rano, moja dobra znajoma zajmuje się organizowaniem pomocy powodzianom. Zna nazwiska i adresy, także nie będzie z tym problemu.
karolaijula
Supeeer domi icon_razz.gif wielkie dzięki i czekam na adres

karolaijula
sorkii 37.gif dzięki oczywiście dla MaPi
grzałka
używanych podobno nie można, u nas w punkcie zbiórek była mowa o wyłącznie nowych rzeczach
MaPI
CYTAT(karolaijula @ Sun, 10 Oct 2010 - 22:09) *
Supeeer domi icon_razz.gif wielkie dzięki i czekam na adres


Może być i Domi - mam córke Dominikę icon_wink.gif

piszÄ™ do Ciebie na pw .
karolaijula
dzięki za namiary icon_smile.gif
MaPI
CYTAT(karolaijula @ Mon, 11 Oct 2010 - 10:56) *
dzięki za namiary icon_smile.gif


nie ma za co icon_smile.gif
domi
CYTAT(grzałka @ Sun, 10 Oct 2010 - 23:13) *
używanych podobno nie można, u nas w punkcie zbiórek była mowa o wyłącznie nowych rzeczach

Wiesz co, w mediach tak mówią ale mi się wydaje, że ubrań nigdy nie jest za wiele. Mówią tak by ludzie nie przynosili szmat bo często oddaje się takie już zeszmaciałe rzeczy, które nie nadają się do noszenia. Moim zdaniem, jeśli ubrania są w dobrym stanie to nawet powinno się je dać. W końcu w czymś ci ludzie muszą chodzić a szczególnie dzieci, które szybko rosną.

Ja też poproszę o jakiś adres i podpowiedź co takim ludziom najbardziej potrzeba (np. w jakim wieku dzieci)?
MaPI
CYTAT(domi @ Mon, 11 Oct 2010 - 19:51) *
Wiesz co, w mediach tak mówią ale mi się wydaje, że ubrań nigdy nie jest za wiele. Mówią tak by ludzie nie przynosili szmat bo często oddaje się takie już zeszmaciałe rzeczy, które nie nadają się do noszenia. Moim zdaniem, jeśli ubrania są w dobrym stanie to nawet powinno się je dać. W końcu w czymś ci ludzie muszą chodzić a szczególnie dzieci, które szybko rosną.

Ja też poproszę o jakiś adres i podpowiedź co takim ludziom najbardziej potrzeba (np. w jakim wieku dzieci)?



Domi mogę podać Ci namiary na koleżankę która zajmowała się organizowaniem pomocy dla powodzian.
domi
CYTAT(MaPI @ Mon, 11 Oct 2010 - 20:13) *
Domi mogę podać Ci namiary na koleżankę która zajmowała się organizowaniem pomocy dla powodzian.

PoproszÄ™.
Lila_
czy ja również mogę poprosić o namiary na tę koleżankę??



MaPI
Domi i Lila ślę na pw
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.