To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mieszkanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

neka
Ile płacicie za wynajem mieszkania i gdzie mieszkacie? Ja mieszkam w Gdyni i za 2 pokoje płacę 700,00 zł. + opłaty 230,00 + prąd.
Libi
Albo masz ogromne to mieszkanie albo strasznie dużo płacisz icon_eek.gif
U nas za sam czynsz (mieszkanie 48 m) płacimy około 400 zł + opłaty (prąd, gaz, i inne)
Aseti
Ja też mam mieszkanie 48m. Czynsz wynosi 450zł + opłaty
Aseti
CYTAT(Libi)
Albo masz ogromne to mieszkanie albo strasznie dużo płacisz icon_eek.gif  
U nas za sam czynsz (mieszkanie 48 m) płacimy około 400 zł + opłaty (prąd, gaz, i inne)


Wydaje mi się Libi, że my płacimy mniej niż neka ponieważ nie wynajmujemy, tylko płacimy "zwykły" czynsz.
Najemca mieszkania chce zarobić ( w tym celu właśnie najmuje mieszkanie innym), dlatego Neka płąci więcej chociaż tak jak my ma 2 pokoje.
Bimij
My w Tychach za 60.90 m2 ( 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc ) płacimy 324 zł + woda + gaz + prąd ...
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe.
Libi
CYTAT(Aseti)
CYTAT(Libi)
Albo masz ogromne to mieszkanie albo strasznie dużo płacisz icon_eek.gif  
U nas za sam czynsz (mieszkanie 48 m) płacimy około 400 zł + opłaty (prąd, gaz, i inne)


Wydaje mi się Libi, że my płacimy mniej niż neka ponieważ nie wynajmujemy, tylko płacimy "zwykły" czynsz.
Najemca mieszkania chce zarobić ( w tym celu właśnie najmuje mieszkanie innym), dlatego Neka płąci więcej chociaż tak jak my ma 2 pokoje.


Masz rację, nie doczytałam, że chodzi o wynajem icon_redface.gif Moi przyjaciele płacą za wynajęcie takiego mieszkania jak moje trzypokojowego (48 m) 1.200 zł. plus wszystkie dodatkowe opłaty (prąd, gaz, tel, tv). Zaznaczę, że nie mieszkamy w Centrum Warszawy.
anonimowy
My wynajmujemy ok.70m za 850+50 za internet+co 2 miesiące opłaty za prąd,wodę,gaz ok.350 w Swarzędzu,teraz szukamy mieszkania już w samym Poznaniu i ceny nas po prostu przerażają icon_sad.gif

Pozdrawiam Chomiczek.
chomik
Zapomniałam się zalogować wink.gif
CrazyMary
Neka, jak wynajmowałam w gdyni, to płaciłam tle co ty, 700 plus opłaty. To było na Fikakowie. mieszkanie nowe, super łazienka, ale bez lodówki, pralki, w kuchni tylko jedna szafka.
Agnisma
W Łodzi wynajem mieszkania zalęzy od jego położenia i to bardzo.
Zakłądając takie przeciętne m3~56m2, od 900zl do 2500zl w centrum(Piotrkowska)
My płacimy czynsz ponad 310,00zl, około 200zl telefon(stacjonarny) z netem+ prąd i tv
Aldoniec
CYTAT(Anonymous)
My wynajmujemy ok.70m za 850+50 za internet+co 2 miesiące opłaty za prąd,wodę,gaz ok.350 w Swarzędzu,teraz szukamy mieszkania już w samym Poznaniu i ceny nas po prostu przerażają icon_sad.gif  


też mnie przerażały ceny w Poznaniu dopóki się nie przeprowadziłam do Krakowa, tu są niestety dużo wyższe icon_sad.gif
To tak na pocieszenie wink.gif icon_biggrin.gif
Monisia
We Wrocławiu ceny za wynajęcie są też wysokie ...
Za kawalerkę od 700 zł + opłaty.
My mamy swoją własną kawalerkę i w niej się gnieżdzimy a opłaty miesięcznie wynoszą ok 550 zł-600 zł icon_confused.gif <sam czynsz prawie 300 zł>
madama
No to my mamy prawdziwe szczeście. Za wynajem dwupokojowego (51m2), bardzo przyzwoitego mieszkania w czteropiętrowym bloku i dobrej lokalizacji płacimy 680zł miesięcznie stalej oplaty i... koniec.
Nic więcej nas nie interesuje, wlaściciele sami robią opłaty. Swoją drogą ludzie bardzo w porządku. A mieszkanie znależliśmy poprzez ogloszenie w gazetce reklamowej. Acha i mamy jeszcze stale lącze za darmo ( mąż jest pracownikiem firmy providerskiej) i tel slużbowy. Mąż ma 5 min do pracy samochodem. Ach... ale się zachwyciłam wink.gif O... i jeszcze 5 min do kościola, 5 do przychodni, 10 do moich rodziców... i jeszcze mogłabym wymieniać...
Poprawiłam sobie humor icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
madama
Mieszkania w Opolu też sa drogie... icon_rolleyes.gif
Monisia
Adriana faktycznie masz szczęście icon_exclaim.gif Tylko pozazdrościć icon_wink.gif
My mamy wszędzie daleko icon_rolleyes.gif Tylko kościół pod domem icon_wink.gif
madama
Monisia zawsze możesz powiedzieć - ciasne ale własne. Ja niestety nie icon_sad.gif
Monisia
CYTAT(adriana)
Monisia zawsze możesz powiedzieć - ciasne ale własne. Ja niestety nie icon_sad.gif

Prawda i cieszę się bo przez 4 lata mieszkaliśmy kątem u mojej mamy.
Ale wiesz jak to jest...
Pecia
Placicie dodatkowo fundusz remontowy icon_evil.gif ?
bo my czynsz ok. 350 zl + energia + gaz + woda icon_evil.gif ( za 68 m2)
a do tego 45 zl fundusz .
W Czestochowie.
Ale to i tak nie ma co porownywac miastami, mam cala rodzine w Wawie
i tam to dopiero sa ceny icon_rolleyes.gif
Monisia
Płacę fundusz remontowy 26 zł za 37m
Bimij
U nas fundusz remontowy wynosi 57,25 zł ( już w tych 324,33 zł za czynsz ) ...


I też mamy wszędzie blisko ... przedszkole, przychodnia, poczta ... park nad jeziorem ... Kościół ( który omijamy ... hmmm ... temat na inny post - a przynajmniej przyczyny ) ...
Wyjątkiem są rodzice i tesciowie ... 60 km nas dzieli ...
Ale czasem sobie myślę, że to wychodzi nam na dobre icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.