To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podlasianki ujawnijcie się :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beata Białystok
Podlasianki czynnie udzielające się na forum w sumie można by było chyba policzyć na palcach jednej ręki... Ale może są tu jeszcze jakieś inne mamy z Podlasia o których nie wiemy? Zapraszam do ujawnienia się icon_smile.gif
mama pauli
Ujawniam się icon_lol.gif
Elżbieta mama Paulinki

Ps. Jestem z Białegostoku, dopiero teraz znalazłam tę stronę, ale dostęp do internetu mam tylko w pracy, więc do poniedziałku.
pozdrawiam
Beata Białystok
Super Elu icon_smile.gif Napisz coś więcej o sobie i Paulince.
mama pauli
Witam serdecznie
Jakoś nie potrafię poruszać się po tym forum. Muszę się chyba przyzwyczaić. A teraz o sobie i Paulince. Pauliś urodziła się 10.10.2002 r. więc teraz ma ponad roczek, jest bardzo fajna, jak wszystkie dzieci. Mieszkamy na antoniuku. Ja niestety musiałam wrócić do pracy, a z miłą chęcią posiedziałabym jeszcze z malutką. Nie wiem co mam jeszcze napisać. Na razie pozdrawiam Elżbieta
Beata Białystok
A może zarejestrujesz się na forum i zostaniesz z nami na dłużej? icon_smile.gif
mama pauli
Postaram się to zrobić mam nadzieję, że mi się uda.
pozdrawiam
anonimowy
Myślę, że się udało
Pozdrawiam
Beata Białystok
Widzę, że się zarejestrowałaś, ale musisz jeszce się zalogować icon_smile.gif
mama pauli
Tak, już się zalogowałam.
kasiarybka
Ela bardzo fajnie, że już jestes z nami w pełnym wymiarze icon_smile.gif
Mieszkamy blisko siebie icon_smile.gif ja na Tuwima icon_smile.gif
mama pauli
Czy zawsze jest taki mały ruch na forum? Cisza i spokój. Ludzie chyba jeszcze śpią, a ja muszę pracować, mimo, że mój maluszek nie dał mi w nocy spać. Pozdrawiam wszystkich obecnych
Beata Białystok
Na forum podlaskim zawsze jest taki mały ruch, a ogólnie na forum jest mniej więcej tyle ludzi co zawsze. Podlasianki są jakieś niegadatliwe icon_rolleyes.gif Może wynika to z tego, że jest nas tutaj tak mało?
mama pauli
Wiem z własnego doświadczenia, że najtrudniej zrobić pierwszy krok i się zalogować, ale jak to się zrobi, to jakoś już z górki. Wcześniej byłam na forum edziecko, teraz też tam zaglądam, bo jakoś więcej tematów jest poruszanych dot. malutkich dzieci, a to mnie w chwili obecnej bardzo interesuje. Pozdrawaim icon_smile.gif
kasiarybka
Eluś to, że jest nas tak mało na podlaskim i , że jest tutaj tak "cihco" nie znaczy, że zawsze tak ma być icon_smile.gif
Przecież razem możemy rozruszać to miejsce icon_smile.gif
Piszmy więc babeczki więcej na naszym podlaskim icon_smile.gif
Beata Białystok
No to piszę icon_smile.gif I czekam, żeby inne podlasianki też pisały icon_smile.gif
mama pauli
No to ja też piszę. icon_smile.gif Uważam również, że trzeba troszeczkę ożywić forum. Kasiu dosyć często chodzę na spacerki do parku tam koło nas i wracam właśnie Tuwima. Dosyć często - czytaj sobota i niedziela, bo w tygodniu po przyjściu z pracy jest już ciemno. Tak nie lubię zimy. Ubieranie mojej malutkiej w te grube kurtki to koszmar, później razem z wózkiem z 4 piętra, kolejny koszmar, ale wniesienie jest już ponad moje siły. Taki spacer, kiedy wychodzę z nią sama, przypłacam kilkoma siniakami na nodze. Ale za to latem... Fajnie, że już wkrótce będzie lato!!!! icon_razz.gif Na razie Was pozdrawiam, muszę troszeczkę popracować, ale jeszcze tu wrócę.
mama pauli
Jeszcze raz napiszę. nie wiecie dlaczego to moje zdjęcie jest takie zamazane?
mama pauli
I jeszcze raz. Oczywiście nie moje tylko mojej córeczki. Sorki.
Beata Białystok
Elu, Kasiu, może wybrałybyśmy się kiedyś na wspólny spacer? Może być w "Waszym" parku icon_smile.gif Ja na szczęście czasy wózkowe mam poza sobą od prawie 3 lat icon_biggrin.gif
Co do zdjęcia, to niestety nie pomogę, bo nie znam się na tym. Spytaj o to może na sprawach technicznych.
mama pauli
Ależ owszem, czemu nie. Tylko jak mrozy troszeczkę przejdą, bo na razie moja malutka ledwo wyszła z katarku. A i nie wychodzę z nią na podwórko, jak jest powyżej 5-6 st. mrozu. Muszę na nią uważać, bo to mały wcześniaczek. Wobec tego temat spacerku jest na razie otwarty. Tyle z mojej strony, poczekamy na opinię Kasi. Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Beata Białystok
Propozycja spacerowa była zdecydowanie na przyszłość, bliżej wiosny icon_smile.gif Teraz Agatka i ja jesteśmy przeziębione icon_sad.gif
anonimowy
Oj, to życzymy z Paulinką duuuuużo zdrówka, niestety pogoda sprzyja przeziębieniom. Na razie.
mama pauli
Oj wypadłyśmy z tej strony. Jeszcze raz dużo zdrówka i pozdrawaim
Adusiowa Mama
witam Mamy Podlasianki
ujawniam się dopiero teraz, bo dopiero kilka dni temu znalazłam to forum:)


pozdrawiam
Beata Białystok
Witaj mamo Aduni icon_smile.gif Cieszę się, że przybywa podlasianek na forum icon_smile.gif Napisz coś więcej o sobie i Aduni.
mama pauli
Ja również witam serdecznie, od niedawna też tu jestem, ponawiam prośbę jw. napisz coś o sobie i córuni.
pozdrawiam
Adusiowa Mama
dzieki za mile powitanie icon_biggrin.gif
uwaga pisze o sobie i Niuni: Adrianka ma 9 miesiecy, jest rewelacyjana i ostatnio nauczyła sie pokazywać " NIE" i " PAPA". niestety, jako że ja pracuje Adusia jest w ciagu dnia z nianią, która jej uczy takich rzeczy ( mam namysli to "nie"). icon_smile.gif
ja mam na inie Grażyna, mój mąż ma na inie Adrian i wszyscy mieszkamy na Nowym Mieście.
jak Mamy POdlasianki chcą więcej informacji , to niech pytają icon_biggrin.gif

pozdrowienia
Beata Białystok
Witam kolejną mamę z Nowego Miasta icon_smile.gif Ja też tam mieszkam. Może wybierzemy się któregoś razu na wspólny spacerek z naszymi niuniami?
Adusiowa Mama
a gdzie na Nowym Mieście, jeżeli to nie tajemnica????
na spacerek? zawsze icon_biggrin.gif
Beata Białystok
Mamo Aduni wysłałam Ci wiadomość na priv.
Basza
Witam cieplutko nowe mamy i ich maluszki icon_lol.gif icon_lol.gif
Jewka
witajcie Podlasianki icon_smile.gif Powinnam chyba napisać białostoczanki, bo wydaje mi się, że jestem jedyną mamą spoza "wielkiego miasta".
Dłuższy czas nie buszowałam po internecie, a to dlatego, że nie miałam możliwości: sieć miałam tylko w pracy, a dużo czasu spędzałam w domu, a 3 tygodnie temu URODZIŁAM MIKOŁAJA icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Teraz mam chętnie z Wami porozmawiam, na spacer zapraszam do siebie do Białowieży!
Mam już stałe łącze w domu.
pozdrawiam Was wszystkie
Beata Białystok
Witaj Jewka icon_smile.gif Gratulacje z okazji narodzin Mikołaja. napisz coś więcej o swoim maleństwie.
Beata Białystok
CYTAT(Jewka)
witajcie Podlasianki icon_smile.gif Powinnam chyba napisać białostoczanki, bo wydaje mi się, że jestem jedyną mamą spoza "wielkiego miasta".

Mylisz się icon_smile.gif Przynajmniej jeszcze jedna mama (Agafia) jest spoza Białegostoku.
Basza
gratulacje, Jewka, gratulacje icon_lol.gif icon_lol.gif To teraz pełne ręce roboty z dwójką. Jak sobie radzicie?
Adusiowa Mama
gratuluję i ja narodzin potomka icon_biggrin.gif
Jewka
icon_biggrin.gif tia, z dwójką to dopiero jest super obóz kondycyjny; to prawda, że nie mam chwili, żeby spokojnie uwalić gdzieś moje 4 litery. Przepraszam za to kolokwialne wyrażenie, ale czuję się jak saper na polu minowym, a temu jak granat rękę urywa to nie krzyczy "jejku"
Generalnie to rzuciło mnie na głęboką wodę, bo 7 dni po naszym powrocie z porodówki Smykowi (znaczy się starszemu) odnowiła się alergia icon_twisted.gif , do tego dostał paskudnego kataru i kaszlu konsekwencją czego jest zestaw buteleczek z lekarstwami do wypicia, łącznie z antybiotykiem icon_cry.gif . Zaraził nas: męża, mnie, a od wczoraj wydaje się też, że i malutkiego Mikołaja, bo dostał paskudnego kataru, prycha, a na wieczór skoczyła mu temperatura...

Wcześniej zastanawiałam się: jak to będzie kiedy już wszyscy będziemy razem, a jak nasz 2 letni starszak przyjmie maleństwo, jak ja sobie poradzę z dzieleniem macierzyńskiej miłości, jak z zazdrością między rodzeństwem. Tia, czas pokaże. Jedna rzecz mnie uderzyła: jak jechałam rodzić to zostawiłam w domu malutkiego 26 miesięcznego Smyka. Gdy wróciłam z nowonarodzonym Mikołajem to mój starszak wydał mi się taki duży. A przecież to ciągle ten sam mały człowiek.
uff, koniec kolki - idę spać
Agnieszka*
wprawdzie dopiero teraz ale... i ja się ujawniam tutaj
jestem Agnieszka, mama fasolki, ktora ma teraz -5 miesięcy icon_smile.gif czyli że termin na lipiec icon_smile.gif
Jewka gratulacje icon_smile.gif
a koro jesteś w temacie i jesli znajdziesz minutke kiedyś... gdzie rodziłaś? i jak wrazenia z opieki nad tobą i maleństwem?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.