To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Monitor odechu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agga
Musimy kupić monitor oddechu,tylko zastanawiam się jaki? Czy lepszy taki pod materacyk,czy może bezprzewodowy? Jestem zielona w tym temacie,ale Oli mam bezdechy i jest konieczny. Czy można kupić używany,czy lepiej zainwestować i kupić nowy.No i jakich firm polecacie?
asiam23
My mamy w macie pod materacyk. Zdecydowalismy sie na taki bo dziecko sie rusza i taki na klipsie moze odpadac badz uwierac malucha.
Kupilismy Angel Care, oprocz tego ze ma monitor to posiada rowniez termometr, lampke i nianie. Bardzo sobie chwale tym bardziej, ze nigdy nie bylo nieuzasadnionego alarmu. A nawet powiedzialabym, ze Zuzi uratowal zycie.
Czy nowy czy uzywany w tym Ci nie doradze ja kupilam nowy bo jak dla mnie to byla za wazna rzecz zeby ryzykowac uzywanym.
Tamara79
Ja mam ten i ten. Nie zgodzę się ze zdaniem, że bezprzewodowy spada, czy uwiera.
Pisałam już gdzieś na ten temat, wrzuć do wyszukiwarki "respisense".
Jakbyś miała pytania to służę pomocą.
Używany to raczej ten pod materacyk, bo w przypadku respisense nie masz pewności jak długo podziała jeszcze ta bateria. No chyba, że od kogoś znajomego icon_smile.gif
Agnieszka_82
My mamy Angel Care
o taki
https://allegro.pl/monitor-bezdechu-angel-c...1266188328.html

Pamiętam że na początku (w ciągu chyba niecałych 2 tyg) włączył się 2 razy. Nie wiem czy to na prawdę był bezdech czy co ale zostałam wyrwana ze snu - serce podskoczyło mi do gardła i od razu sprawdziłam co z Małą. Spała. Wyciągnęłam ją i się obudziła. Nie chcę myśleć co by było gdyby nie ten monitor ... Dzięki niemu śpię w miarę spokojnie że dziecko jest bezpieczne. Ja polecam choć spotkałam się z opiniami że to głupota i wydawanie kasy ... 37.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.