To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezerwatywy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Przyciśnięta w wątku o zabezpieczeniach o założenie ankiety dotyczącej marek preferowanych prezerwatyw, zakładam takową. Osobiście uznaję Durexy za dzieciolubne i stosować się boję. Rodzimy Unimil dotąd nie zawiódł, a nie tak dawno przez przypadek odkryłam bardzo fajne, ale firmy nie pamiętam icon_sad.gif Zapytam Mężczyznę, on pewnie pamięta, i najwyżej dopiszę icon_biggrin.gif
Beata Białystok
Zapytaj koniecznie Mężczyznę o markę icon_smile.gif My jeżeli stosujemy gumki, to tylko Durexy i nie zawiedliśmy się icon_smile.gif A gdybyśmy się zawiedli, to byłabym najszczęśliwsza na świecie icon_wink.gif icon_lol.gif
ez
A nam Durex pękły 2 razy w ciągu miesiąca i szybko przenieśliśmy się na inne. Nie wiem może jakaś pechowa partia
Małgoś.dz
Tylko Unimil. Jak dotąd bezawaryjnie. icon_wink.gif
Agnisma
Jeśli wogóle nam się zdarza to unimil New Carres 3 icon_wink.gif

ALe te są urocze icon_twisted.gif icon_arrow.gif FIGURKI
Ika
CYTAT(ez)
A nam Durex pękły 2 razy w ciągu miesiąca i szybko przenieśliśmy się na inne. Nie wiem może jakaś pechowa partia

Chyba nie pechowa partia, bo od wielu osób już słyszałam, że im Durexy pękały.... Dlatego mówię, że dzieciolubne icon_wink.gif
A te "inne" to jakie?
Małgoś.dz
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Chyba nie pechowa partia, bo od wielu osób już słyszałam, że im Durexy pękały.... Dlatego mówię, że dzieciolubne icon_wink.gif


A może panie "aptekarki" ulubiły sobie tę firmę i szpileczką je ciach, ciach... wink.gif icon_mrgreen.gif
Hehe, pamiętacie, kiedyś była taka afera? icon_rolleyes.gif
Ika
Była, była... prorodzinne lobby... icon_rolleyes.gif
Ale przekłuta raczej nie pęknie, nie? icon_wink.gif

icon_lol.gif
i.
Jeśli się nam zdarzy użyć to Durex.
Agnisma
CYTAT(malgosia.dz)
...A może panie "aptekarki" ulubiły sobie tę firmę i szpileczką je ciach, ciach... wink.gif  :mrgreen:  
Hehe, pamiętacie, kiedyś była taka afera? icon_rolleyes.gif

Szczerze mówiąc nie bardzo...
Ale na własne oczy widziałam, (z 15lat temu icon_cool.gif ) prezerwatywy- jeszcze te w kwadratowych , srebrnych opakowaniach- leżące w pełnym słońcu w kiosku ruchu, z wbitą na szpilce ceną icon_eek.gif
Jak zwróciłam gościowi uwagę, usłyszałam, że "nikt do ich zakupu mnie nie zmusza" icon_twisted.gif BK
ulla
inne czyli RSFU...ale to nie mój wybór tylko męża...jakoś nie mam ani preferencji ani przyzwyczajeń..stosujemy zresztą w wersji oszczędnej czyli do owulacji...potem ufamy naturze...
Pozdr.
ulla
RFSU oczywiście..przestawiły mi się literki
malinowa i Malina
To samo co ulla - szwedzkie rfsu - najbardziej bezpieczne. Raz jeden był Durex i mamy 3-letniego Adasia. Ale z drugiej strony - chwała za to Durexowi.
Graz
Zdradzę Wam "sekret" icon_wink.gif durexowy. Nam co prawda nigdy nic nie pękło, ale raz taki Dure(ń)x po prostu się zsunął i został w środku. Wtedy to ja myślałam, że pęknę ... ale ze smiechu. Akurat po tym nic sie nie urodziło icon_biggrin.gif
Ika
CYTAT(Graz)
Zdradzę Wam "sekret"  :wink: durexowy. Nam co prawda nigdy nic nie pękło, ale raz taki Dure(ń)x po prostu się zsunął i został w środku. Wtedy to ja myślałam, że pęknę ... ale ze smiechu. Akurat po tym nic sie nie urodziło  :D

Matko, Graż.... ale chyba nie CAŁKIEM w środku?? icon_eek.gif Bo wtedy ze śmiechu by pękali lekarze ginekolodzy... icon_rolleyes.gif
Coffee
no wiecie ...ale mnie straszycie! my uzywamy i wlasnie DUREX...
moze to zalezy wlasnie z jakiego miejsca sie kupi, ja osobiscie nigdy nie kupilabym w ruchu czy stacji paliw icon_eek.gif

Graz mi sie cos takiego nie zdarzylo, ale kolezance tak, i wlasnie co nie lubie w gumkach to wlasnie taka mysl, ze co jak to zostanie w srodku hehe icon_redface.gif
Ika
Maxim, gwarantuję, że w przypadku Durexów nie zależy to od miejsca zakupu icon_lol.gif
Płacia
CYTAT(Graz)
Zdradzę Wam "sekret"  :wink: durexowy. Nam co prawda nigdy nic nie pękło, ale raz taki Dure(ń)x po prostu się zsunął i został w środku. Wtedy to ja myślałam, że pęknę ... ale ze smiechu. Akurat po tym nic sie nie urodziło  :D


A my po takiej samej akcji akcji mamy Juleczke icon_lol.gif ...... i chwala za to Durexowi
Graz
Nie umiem cytować....
Ika, obyło się bez pomocy ginekologicznej icon_rolleyes.gif
CrazyMary
Durexy, nigdy nie pękły. icon_biggrin.gif
Inca2
Kiedys jak jeszcze uzywalismy to unimilu najrozniejsze typy. icon_twisted.gif
katiek
To my jako pierwsi-Pepino color lub zwykłe bo Durexy i Unimile mnie uczulały icon_confused.gif . Ale wkrótce-pigułka come back icon_biggrin.gif Kasia
Mika
Nasz Jaś na drugie powienien mieć Durex icon_wink.gif icon_lol.gif Teraz testujemy Unimil`e -jak na razie potomstwa nadrogramowego brak icon_wink.gif
ez
Chyba trzeba oddzielny wątek założyć dzieci Po Durex owe a ja się tak przejmowałam, że my jacyś nienormalni jesteśmy i nam pękają
Mika
CYTAT(ez)
Chyba trzeba oddzielny wątek założyć dzieci Po Durex owe a ja się tak przejmowałam, że my jacyś nienormalni jesteśmy i nam pękają


Ha-w tym sęk,że nasza dobrze założona,nie zsunęła się,nie pękła,a Jasiek jest icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Czyżby zaczynały przesiąkać icon_question.gif icon_lol.gif
Bimij
Durex i Unimil ... sobie życie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Z braku opcji: to i to icon_wink.gif zaznaczyłam Unimil.
addera
CYTAT(Graz)
Zdradzę Wam "sekret"  :wink: durexowy. Nam co prawda nigdy nic nie pękło, ale raz taki Dure(ń)x po prostu się zsunął i został w środku. Wtedy to ja myślałam, że pęknę ... ale ze smiechu. Akurat po tym nic sie nie urodziło  :D


Graz akurat dla mnie to żaden sekret, znam to z autopsji. Na drugi dzień szybko poleciałam do lekarza, bo myślałam , ze starchu umrę, nie ze śmiechu icon_eek.gif Dodam, że był to przypadek po drugiej ciąży więc przerażona byłam nieziemsko icon_confused.gif
adzia
Jejku, co Wy z tymi Durexami, akurat to jedyna marka (oprócz Unimili) której jestem pewna (znaczy pewna do wysokości wskaźnika Pearla icon_wink.gif )

A tu takie historie czytam...
IWo
Potwierdzam opinię o dzieciolubnych Durex-ach .
Mój synek powinien mieć Durex na drugie imię icon_smile.gif
IWO
IdaS
Ja durex używam od 3 lat i nigdy nic nie pękło icon_eek.gif Czasem też RFSU i moim zdaniem są najlepsze.Unimil kiedyś mi pękła.
Najważniejsze,by pamiętać,by ściągnąć maksymalnie powietrze na czubku,przy zakładaniu prezerwatywy,bo jeśli się nie ściągnie wtedy na bank pękają icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
aluc
durex rulez icon_biggrin.gif

ale przyznaję, że te ultracienkie są ultrassuwające się icon_wink.gif i stąd właśnie moje romantyczne wspomnienia ze wspólnej wyprawy po Postinor icon_lol.gif

oraz może dlatego rulez, że nigdy nie kupowaliśmy w aptekach, zawsze na stacjach benzynowych icon_wink.gif może benzyniarze nie są tak pruderyjni, oraz może ze względu na samoobsługę klientela też mniej pruderyjna i towar mniej zleżały, niż w aptece, gdzie trzeba pani głośno i wyraźnie powiedzieć, a cała kolejka emerytek stoi, patrzy i ostentacyjnie komentuje brak obrączki icon_lol.gif
CrazyMary
Słuchajcie, a moze durexy są rozmiarowo większe i dlatego się zsuwają? icon_redface.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
maja03
No my to też najczęściej - Durexy.
I muszę przyznać, że póki były używane to raczej skutecznie wink.gif .
anax
Ika zapomniałaś dodac obcje (wogóle nie stosuję gumy) icon_rolleyes.gif
Nie miałam co zaznaczyć bo nie używam. icon_lol.gif
Ceda
A czy kupujecie same prezerwatywy? Czy nie wstydzicie się jako kobiety?
Kotelka
Jak to co komu wypada? To z gruntu złe pytanie. Dlaczego kobiecie niby ma nie wypadać kupić prezerwatyw idąc tym tokiem myślenia tabletki też powinien mi facet kupować bo mi nie wypada, dlaczego facetowi ma nie wypadać kupić podpasek czy innych środków higienicznych dla mnie, to coś innego niż Żel do mycia czy gąbka, jakąś inną kategoria czy co? Nie rozumiem.

A jeśli tak bardzo sie wstydzisz to zawsze możesz zamówić przez internet. Jak tutaj https://sensu.pl/
snickersika
nie lubie durexow.. jak dla mnie sa oklepane drogie a jakoscia nie powalaja... jest tyle innych dobrych firm ze nie warto kupowac dziadostwa
snickersika
nie lubie durexow.. jak dla mnie sa oklepane drogie a jakoscia nie powalaja... jest tyle innych dobrych firm ze nie warto kupowac dziadostwa
snickersika
nie lubie durexow.. jak dla mnie sa oklepane drogie a jakoscia nie powalaja... jest tyle innych dobrych firm ze nie warto kupowac dziadostwa
snickersika
nie lubie durexow.. jak dla mnie sa oklepane drogie a jakoscia nie powalaja... jest tyle innych dobrych firm ze nie warto kupowac dziadostwa
snickersika
nie lubie durexow.. jak dla mnie sa oklepane drogie a jakoscia nie powalaja... jest tyle innych dobrych firm ze nie warto kupowac dziadostwa
snickersika
nie lubie durexow.. jak dla mnie sa oklepane drogie a jakoscia nie powalaja... jest tyle innych dobrych firm ze nie warto kupowac dziadostwa
snickersika
nie lubie durexow.. jak dla mnie sa oklepane drogie a jakoscia nie powalaja... jest tyle innych dobrych firm ze nie warto kupowac dziadostwa
snickersika
nie lubie durexow.. jak dla mnie sa oklepane drogie a jakoscia nie powalaja... jest tyle innych dobrych firm ze nie warto kupowac dziadostwa
milenka20
ja tez nie lubie durexów, na szczescie jest cala masa innych, wydluzajace stosunek, z wypustkami, chłodzące, grzejące.. teraz tego tyle ze nie wiadomo co kupic ;d
Misiulek12
o matko, a gdzie taki wybór jest,bo w zadnym sklepie az tylu nie widzialam ;d
milenka20
No na superlove.pl na przyklad icon_smile.gif ja sie u nich zaopatruje jak zamawiam jakas bielizne czy cos, fajne ceny mają
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.