To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzień Edukacji Narodowej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
Jutro jest Dzień Edukacji Narodowej, a ponieważ nie mamy kompletnie żadnego doświadczenia w tej kwestii, chciałam Was spytać czy i jak obchodzone jest to święto w Waszych przedszkolach. przynosicie kwiatki? Czekoladki? Czy jest to zupełnie normalny dzień jak każdy? Podzielcie się doświadczeniami icon_smile.gif
Mika
jako takiej imprezy nie ma -dzień jak co dzień icon_wink.gif
jedni rodzice dają kwiatki,inni czekoladki,niektórzy nie dają nic - jak kto woli
Tuni
U nas już tradycyjnie zbieramy 3-5 zł ( w różnych latach róznie) i kupujemy wspólne kwiaty dla pań.
Wg mnie to Å‚adniej i taniej.
Inanna
U nas na wejściu każde dziecko dostanie różyczkę od p. sekretarki i wręczy tę różyczkę swojej pani. Na różyczki składamy się po 10zł od dziecka w ramach funduszu rodzicielskiego. Kwiatki zostaną dostarczone jutro rano do sekretariatu. Tyle się dowiedziałam z maila od rady rodziców z grupy Pawełka (mamy grupę dyskusyjną). Ale Moje jutro nie idą, bo doleczają rotawirusa.
chaton_ania
U Oli w przedszkolu nie ma nic. Tak jakos smutno.
ewita 77
Gdy chodziły do przedszkola indywidualnie zanosiły kwiatki.
szantrapa
Poszły z czekoladami dla Pań. Tylko nacięłyśmy się na P. Dyrektor u Luśki w związku z czym dobrze, że miały jedną więcej icon_wink.gif. Wracając widziałam mamę idącą z ogromnym, ale naprawdę wypasionym koszem kwiatów icon_smile.gif
agarad
U nas są kwiatki od grupy, moje dziecko narysowało dla swoich pań laurki icon_smile.gif
green
o qrcze .... zapomniałam, że to JUŻ 23.gif
Fi zanosił co roku dla Pań w przedszkolu czekoladki. W tym roku zapomniałam... jakoś nie zatrybiłam, że to już. Ech... tak to jest jak sie z młodszym w domu siedzi... czas inaczej biegnie. Dzięki za przypomnienie.
tissaia
Maks poszedł z bukiecikami dla pań i z czekoladkami dla pani, która jest pomocą w jego grupie ( to już jego inicjatywa, bardzo ta panią lubi - mamuni inwencji starczyło tylko na bukiety, jakoś nie pomyślałam o tej pani.. icon_redface.gif ).
Byliśmy w zdecydowanej mniejszości ukwieconych...
szantrapa
A jak myślicie? Bo Olka w sumie najbardziej lubi panią...kuchenną icon_biggrin.gif Powinna też dostać czekoladę jak pójdę po Olę, prawda? No bo w sumie też pracuje w edukacji...
Dorott
CYTAT(szantrapa @ Thu, 14 Oct 2010 - 10:08) *
A jak myślicie? Bo Olka w sumie najbardziej lubi panią...kuchenną icon_biggrin.gif Powinna też dostać czekoladę jak pójdę po Olę, prawda? No bo w sumie też pracuje w edukacji...

Madzia nie szalej 06.gif 37.gif i wrzuć na luz 06.gif 29.gif

Wera pomaszerowała z 3 bukiecikami zrobionymi przez nas w domku icon_smile.gif kupiłyśmy po gałązce białych margaretek, obcięłyśmy na krótko, dorobiliśmy wstążeczkę i krepę od dołu i wyszły cidne małe bukieciki i najwazniejsze, że wykonane własnoręcznie

aha...u nas też w tym roku jakoś mało kwiatków Panie dostały....Werka była pierwsza z kwiatami w grupie mimo, że większość dzieci już była
szantrapa
CYTAT(Dorott @ Thu, 14 Oct 2010 - 09:23) *
Madzia nie szalej 06.gif 37.gif i wrzuć na luz 06.gif 29.gif



Nie szaleję icon_wink.gif została mi jedna czekolada icon_biggrin.gif
Dorott
CYTAT(szantrapa @ Thu, 14 Oct 2010 - 11:14) *
Nie szaleję icon_wink.gif została mi jedna czekolada icon_biggrin.gif

ja lubiÄ™ czekoladÄ™ icon_smile.gif
zilka
Mela zaniosła laurki, jako takich obchodów brak.
lalalala
Mój syn poszedł z niczym... Pytałam się go, czy da pani swojej kwiatka z okazji jej święta - odp, że nie. No to nie kupiłam nic. On od ponad roku nie umie się przemóc, żeby pani mówić dzień dobry, kiedy przychodzi do sali. Więc chyba wręczenie kwiatów byłoby rzeczywiście dla niego trudne. Takiego mam małego dzikusa.

Tuni
CYTAT(Dorott @ Thu, 14 Oct 2010 - 10:16) *
ja lubiÄ™ czekoladÄ™ icon_smile.gif

i ja 06.gif
Dorott
CYTAT(Tuni @ Thu, 14 Oct 2010 - 11:47) *
i ja 06.gif


hihihihi

Madzia to wyślij nam po pół tabliczki icon_smile.gif
tissaia
Szantrapo droga, mnie wyślij czekoladę! mnie! Ja jestem nauczycielem z wykształcenia, wszak to moje święto i mnie się czekolada należy icon_smile.gif
Meganka.
Zosieńka zaniosła paniom po różyczce i własnoręcznie wyklejane serduszka.
szantrapa
CYTAT(tissaia @ Thu, 14 Oct 2010 - 13:14) *
Szantrapo droga, mnie wyślij czekoladę! mnie! Ja jestem nauczycielem z wykształcenia, wszak to moje święto i mnie się czekolada należy icon_smile.gif


Ty uważaj bo wariat ze mnie i jeszcze gotowam to zrobić icon_biggrin.gif Najlepszego Pani Nauczycielko icon_smile.gif

Czekolady już niet, nie bić się icon_wink.gif
Xenna
Już dawno po święcie ale chciałam napisać,ze u nas zbiórki pieniązków nie było i również zasanawiałam się czy kupić kwiatki dla pań tym bardziej ,ze dzieci tego dnia miały przyjść na galowo.Kwiatków nie kupiłam,za to zrobiłam własnoręcznie bukieciki różane z liści,Mati mi przy tym pomagał. Bukieciki zostały wręcozne dopiero wczoraj bo od zeszłego tygodnia synek chorował,niestety.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.