To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kurs angielskiego metodÄ… SITA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bluśka
Zastanawiam się nad zakupem tego kursu ale chcialabym poznać opinie tych,którzy się uczyli tą metodą. Warto zainwestować w ten kurs, czy to tylko pic na wodę i strata czasu i pieniędzy?
mama_do_kwadratu
Bluśka, ty w UK oglądaj TV, gadaj po angielsku gdzie się da, czytaj prasę kolorową, a nie tam SITY jakieś icon_wink.gif
Bluśka
SITA podobno sama wchodzi do głowy. Podobno. 06.gif
ps.
Czytam, ogladam, na kursy uczęszczam ale mam wrażenie, że mogłabym jeszcze coś w tym zakresie zrobić. icon_wink.gif Stąd pomysł z SITĄ (mają reklamę w Angorze). icon_wink.gif
Ciocia Magda
Znajomy mój miał - mówił, że to doskonały środek na bezsenność. Zasypiał przy tym błyskawicznie, postępów w angielskim nie odnotowano 04.gif
Bluśka
Magda , dobre, dobre 03.gif

ps.
Czekam na inne opinie, jak się potwierdzą z tym usypianiem to sobie dam spokój. icon_wink.gif
Jaco
Wrzuć sobie Harrego Pottera na MP3 - przynajmniej chwilę się pośmiejesz zanim zaśniesz icon_biggrin.gif
amore
Postępów nie zaobserwowałam u siebie,może ja taka tępa?
Kocurek
Jak myślicie: gdyby to w ogóle działało, po kiego czorta byłyby szkoły językowe, kursy itp. - chybaby upadły? bo każdy woli szybciej, łatwiej, bezproblemowo, a nie wychodzic gdzieś, dojeżdżac na lekcje, ciurać po parę lat 2 godziny w tygodniu? A jednak i szkoły i kursy są i będą nadal. Bo SITA nie działa najwyraźniej. A że w Angorze? Reklama, reklama. Zapłacili, to opublikowali.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.