To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A mnie się marzy...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
.. skórzana kanapa, taka duuża, miękka, ciepła, pomarszczona, w kolorze ecru... Taki piękny narożnik, z mnóstwem zagnieceń.. a na niej ja, pod pledem, z dobrą literaturą, kubkiem herbaty, wschłuchująca się w wesoło tańczący ogień w kominku...

No cóż, na taką kanapę mnie nie stać i pewnie jeszcze przez dłuuuugi czas nie będzie...ale

Ach! Jak pięknie mieć marzenia 02.gif 08.gif
chaton_ania
To ja juz podziekuje. Spelnilam swoje marzenie i skora po 5 latach - szkoda gadac.

Porozmawiamy jak juz spelnisz marzenia icon_smile.gif ja teraz marze o samochodzie icon_smile.gif
ewita 77
Posiadam ów komplet w kolorze ciepło żółtym.
Tyle ,że moja skóra jest ekologiczna.
I nigdy więcej!!!!!!!!!!!
Skóra popękała, ciężka do czyszczenia no i zimna do siedzenia.

Minie się marzy sofa ,z ciepłego ,miłego materiału....
tyczka
Ania, Evita, podobno skóra nabiera charakteru po latach, właśnie dzięki tym rysom i załamaniom ..icon_wink.gif ?

Mam taką skórzaną kanapę, ale nie wybierałam jej, została odkupiona od kogoś - nie cierpię na niej siedzieć, nie "ten"typ - czarna, twarda, ech!
~just~
Ode mnie stanowcze nie dla skorzanych mebli. Kiedys kupilam (namowiona i skuszona wzgledami praktycznymi) i oddalam po tygodniu, teraz nabylam wraz z wynajetym mieszkaniem. Sa zimne i nieprzyjemne. Brrrr....
Agnes-3
Tyczka powoli a sie spelni:)Dom juz masz z kominkiem 03.gif ,bedzie i naroznik 06.gif
tyczka
CYTAT(Agnes-3 @ Wed, 13 Oct 2010 - 23:38) *
Tyczka powoli a sie spelni:)Dom juz masz z kominkiem 03.gif ,bedzie i naroznik 06.gif


..oooby icon_smile.gif
Dziękuję ! icon_biggrin.gif
LadyCaro
Ja się też podpiszę pod tym że nie ma to jak materiał, mój wypoczynek kupiłam w maju i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif Mam taki icon_smile.gif

tylko kolor beżowy. Czyści się super bo to taki materiał grubszy.
moko.
Tyczka zobacz sobie kanapy z firmy etap
Polecam!
olakinga
mojej szwagierce też się marzyła i zakupiła sobie takowy komplecik tylko ze sztucznej skóry ( koszta) i bardzo się nim cieszyła dopóki w tę sobotę jej najukochańsza chrześnica czytaj moja najukochańsza młodsza córeczka nie dorwała długopisu w pięknym granatowym odcieniu i nie urządziła sobie na tej kanapie pleneru pisarskiego 29.gif
plam za nic i niczym nie udało nam się wybawić 43.gif 37.gif
agama76
Mamy komplet skorzanych mebli wypoczynkowych od 15 lat - sa super! Sa w kolorze ciemnobordowym, nie ma ZADNYCH problemow z czyszczeniem (pomalowania dlugopisem nawet na nich nie widac icon_wink.gif ). Rodzic tez maja tylko ze w kolorze ecru - i juz nie to. Po kilku latach sa slady zafarbowania jasnej skory nawet od jeansow! A wszelkie pisaki, dlugopisy to juz w ogole masakra, nie wolno sie z nimi nawet zblizac do tych mebli. Tak wiec skore polecam - ale CIEMNA!!!

A.
Ps. no i musi byc dobrej jakosci (zeby nie pekala) czyli niestety droga...
renata19750702
Też mam, cały komplet - tyle, że skóra w ciemnym brązie - nie chciałam, ale przekonali mnie domownicy, a dziś jestem w niej zakochana. Kominek też jest obok. Życzę spełnienia marzeń icon_smile.gif Ja dziś marzę o stacji parowej Tefala - konkretny model mam już uaptrzony, odkładam na niego dzielnie. Mam nadzieję, że najpóźniej w marcu stanę się szczęśliwą posiadaczką icon_smile.gif
Agnes-3
CYTAT(renata19750702 @ Mon, 08 Nov 2010 - 11:18) *
Też mam, cały komplet - tyle, że skóra w ciemnym brązie - nie chciałam, ale przekonali mnie domownicy, a dziś jestem w niej zakochana. Kominek też jest obok. Życzę spełnienia marzeń icon_smile.gif Ja dziś marzę o stacji parowej Tefala - konkretny model mam już uaptrzony, odkładam na niego dzielnie. Mam nadzieję, że najpóźniej w marcu stanę się szczęśliwą posiadaczką icon_smile.gif


Takowa stacje Tefala posiadam od miesiaca.Warto, naprawde warto 03.gif
AniaM**
ja jestem posiadaczką skórzanej kanapy (3-osobowej) , skóra naturalna, kolor czarny
co prawda wolałabym czekoladową bo uważam że lepiej by pasowała do reszty mebli, no ale widziałam błysk w oczach męża więc się nie upierałam
nabytek stoi u nas raptem ze 2 tyg. więc co do użyteczności się nie wypowiem
ale jest miękka i wygodna
jedyny minus że jest zimna w dotyku- ja kładę pled pod tyłek bo inaczej nie idzie na niej siedzieć
TAQILLA
naturalna skóra - nie zamienię jej na nic innego. Miałam komplet w kolorze jasnego ecru - po 6 latach (przy przeprowadzce) sprzedałam za 80% ceny którą zapłaciłam. Łatwe w utrzymaniu czystości - czyściłam raz na dwa miesiące letnią wodą z mydłem w płynie + impregnat do skóry. Schodziło wszystko, ślady z jeansów, długopis, sok z czarnej porzeczki etc icon_wink.gif
Inanna
CYTAT(TAQILLA @ Tue, 09 Nov 2010 - 22:33) *
naturalna skóra - nie zamienię jej na nic innego. Miałam komplet w kolorze jasnego ecru - po 6 latach (przy przeprowadzce) sprzedałam za 80% ceny którą zapłaciłam. Łatwe w utrzymaniu czystości - czyściłam raz na dwa miesiące letnią wodą z mydłem w płynie + impregnat do skóry. Schodziło wszystko, ślady z jeansów, długopis, sok z czarnej porzeczki etc icon_wink.gif


Taqilla, to mydło to takie zwykłe? Nie zniszczy skóry, nie wysuszy?
Bo ja właśnie dostałam od teściów piękny zestawik i nie wiem, jak mam pielęgnować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.