To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lekarz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aniaa_25
witam nie wiem moze juz ktos zamiescil tu taki temat ale potrzebuje dobrego ginegologa najlepiej kobiete na nfz prawdopodobnie jestem w ciazy juz 2 i nie chcialabym trafic do mojej pani ginekologo gdyz nie umawia na godziny no i niestety nie chce wystawiac zwolnien na czas ciazy pozdrawiam i czekam na jakies podpowiedzi gdzie warto sie umowic icon_smile.gif
niuniunia23
Ja w pierwszej ciązy chodziła do nowak ale są różne opinie ja jej temat a w 2 ciązy chodziłam do wasilewskiego, ale do niego są strasznie długie kolejki na nfz. Bo prywatnie to całkiem krótkie.
ulamisiula
Ja w pierwszej ciąży również na początku chodziłam do E.Nowak i nie polecamPotem zmieniłam ją na M.Lipskiego który przyjmuje u Arciszewskich i jestem z niego baaardzo zadowolona.Również w drugiej ciąży byłam pod jego opieką.Polecam.
Aniaa_25
witam ale dr.lipski chyba przyjmuje prywatnie u arciszewskich a ja jednak wolalabym panstwowo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.