To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Oko za mgłą.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Dziewczyny ratunku !!
Prawe oko za mgła, od wczoraj, myslałam że kropelki pomogą, nie pomogły, widzę jak przez watę icon_sad.gif
Nie moge do okulisty od razu bo siedze w pracy, może cos Wam wpadnie do głowy ?
Inkusia
Kasiu mnie się tak dzieje co jakiś czas i po paru godzinach przechodzi. Nie mam pojęcia skąd to się bierze. Nie byłam jeszcze u okulisty 37.gif
Zazwyczaj towarzyszy temu ból głowy i ogólne osłabienie.
kasiarybka
Inkusia u Ciebie to może po prostu migrena, bo tez tak sie może objawiać, a u mnie nic innego, tylko ta mgła icon_sad.gif
Może rzeczywiście poczekam i zobaczę co się będzie działo, bo narazie do lekarza i tak nie mogę.

Kaszanka
Kasiu a pracujesz non stop przy komputerze? Jełi tak to zrób przerwę 10-15 minut, patrz w dal, zamknij oczy, ruszaj nimi. Ja właśnie w tej chwili walczę z mgłą ale nie mogę oderwać się od komputera icon_sad.gif
kasiarybka
Pracuje Kasznka, niestety pracuję, non stop i tak jak Ty dzisiaj nie moge sie oderwać od cyfer icon_sad.gif ale chyba zaraz wyjde odetchnąć na zewnątrz, dobrze mi to zrobi nie tylko na oko icon_smile.gif
agarad
CYTAT(Inkusia @ Wed, 20 Oct 2010 - 12:15) *
Kasiu mnie się tak dzieje co jakiś czas i po paru godzinach przechodzi. Nie mam pojęcia skąd to się bierze. Nie byłam jeszcze u okulisty 37.gif
Zazwyczaj towarzyszy temu ból głowy i ogólne osłabienie.

u mnie podobnie - zwykle jes to zwiastun migreny
ostatnio męczyłam się tak ok. 2 tygodni, a u okulisty miałam kontrolę kilka dni wczesniej więc chyba nie nastapił tak nagły problem z oczami, narazie minęło i nawet mogę coś w komputerze poczytać bo wcześniej było to niemożliwe.
kasiarybka
Mgła wciąż jest, powoli sie przyzwyczajam i już nie mrugam nerwowo, żeby zniknęła.
Jutro po południu jade na ostry dyżur na okulistykę, widze coraz gorzej niestety icon_sad.gif
kasiarybka
Dziewczyny noc przyniosła uzdrowienie icon_wink.gif
Widze normalnie, Boze jaka to ulga jest !
Matko Kochana jak Człowiek nie docenia na co dzień tego, że jest zdrowy icon_smile.gif
chojnol
Dziewczyny, jeśli pracujecie dużo przed komputerem, to spróbujcie zainstalować sobie owieczkę. To jest program, który dba o to abyśmy robili sobie przerwy w określonym czasie, może zblokować nam nawet komputer na kilka minut, tak, żebyśmy na pewno odpoczęli. Dodatkowo w czasie przerw wyświetlane są ćwiczenia, które warto zrobić, żeby zachować dobre zdrowie przed komputerem. Czas przerw i wszystko inne można sobie poustawiać i dopasować do siebie. Szczerze polecam, sama używam, już mnie nawet nie denerwuje, kiedy w najmniej odpowiednim momencie program odrywa mnie od pracy - wiem że to dla zdrowia icon_wink.gif Jak przed komputerem siedzi moja córka to owieczka jest obowiązkowa.
chaton_ania
Dobrze, ze Ci przeszlo. Ale jakby co lec do lekarza icon_smile.gif
kasiarybka
Dziewczyny wróciło icon_sad.gif
lece na ten ostry dyżur dzisiaj.
kasiarybka
Dziewczyny oko mi się zdekompensowało icon_sad.gif
CYTAT
Dekompensacja, w medycynie załamanie się lub wyczerpanie sił zapasowych danego narządu , tj. sił, które dotychczas wyrównywały jego istniejącą wadę.

I d.upa blada, bo teraz do czytania będę miała inne, mocniejsze szkła a do dali inne ( słabsze).
Osiem godzin dziennie przed komputerem dało wyniki icon_sad.gif
Dorott
Kasia przytul.gif

my też w temacie oczu siedzimy od zeszłego czwartu icon_sad.gif mój m. miał wypadek i nie widzi na jedno oko...nie wiadomo co to bedzie czy jeszcze kiedykolwiek bedzie miał to oko sprawne...narazie walczymy

Sam mi kiedyś Szef kupił ale ja w okularach bardziej się męczyłam niż bez, znaczy oczy mi się bardziej męczyły
kasiarybka
Sam refleks jest niezłym bajerem za który sie płaci a który niewiele daje podczas gapienia sie w ekran, niestety.
Dorott trzymam kciuki za oko M.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.