To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chcę telefon który ma ....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
- klapkÄ™ (nie slider)
- aparat (wystarczy 2mpix)
- obsługa mp3
- wejście na karte pamięci oczywiście
-bluetooth

i najlepiej, zeby to była nokia, żebym mogła sama sobie simlocka ściągnąć icon_smile.gif

Obrzydły mi telefony z dotykowymi wyświetlaczami, GPS jako dodatek tez mnie nie bawi, nie musi miec internetu. Coraz częsciej zastanawiam się też nad telefonem który ma tylko dzwonić monofonicznymi dzwonkami i obsługiwać smsy. Póki co jednak chciałabym to co wymieniłam powyżej. Aparat foto sie przydaje jako awaryjny w przypadkach gdy cyfrówki brak, bluetooth, mp3 i memorka - to życzenie mojej córki (pomijam co jej do wyposażenia mojego telefonu 08.gif . To musi mieć cos współnego z jej telefonem później icon_smile.gif )

Doradzicie jakis konkretny model??
MamaJulki
ja nie doradzę ale w kwestii simlocków to chyba już nie wolno ich zakładać ?
m4rusia
tylko, że ten telefon który ja chce to taki raczej niedzisiejszy, bez tych wszystkich full_wypasów więc moż ejeszcze mieć simlocka. W każdym razie idzie to ściągnąc dobrym kalkulatorem.
AsiaKG
To może Motorolla... ??
~Luna~
Nokia 2760 - mam ją od trzech lat. Wytrzymała bateria , prosta w obsłudze, bez zbędnych bajerów - z całą odpowiedzialnością polecam.

Wiele modeli Nokii z klapką i nie tylko znajdziesz na stronie Telepolis, są tam szczegółowe opisy i opinie użytkowników .

Życzę powodzenia w wyborze icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.