To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rondo kÄ…pielowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justine1980
Maja ostatnio zraziła się do mycia głowy i ciężko mi jej spłukać szampon.Zastanawiam się czy warto kupić rondo kąpielowe.
Ma ktoś z Was? Rzeczywiście ułatwia to mycie a zwłaszcza spłukiwanie czy jest to zbędny gadżet?
ATeFKa
Też jestem ciekawa... 06.gif młody nie zawsze daje ładnie spłukać.
.uzytkownik.usuniety.
Jak dla mnie strata czasu, pieniędzy i czego tam jeszcze. Kompletna pomyłka i chłam. Woda i tak przez to przecieka, leci po oczach a i moja wiarygodność spadła. Wszak obiecałam, że nie będzie lecieć. O wiele lepiej sprawdza się maleńki ręczniczek albo ściereczka trzymana przez delikwenta tudzież spłukiwanie za pomocą gąbki.

K
Joka
Potwierdzam. U nas totalnie się nie sprawdziło. Dla mnie zbędny gadżet
Tuni
W kwestii ronda sie nie wypowiem, bo nie znam.
U nas w najtrudniejszych momentach były okularki do nurkowania+ rurka. Takie z decathlonu, więc pewnie nie droższe od ronda, a rurka to w ogóle może być zwykła do picia, byle wystawała do przodu daleko poza strumień wody.
Oczka osłonięte i młody miał frajdę.
justine1980
Dzieki za odpowiedzi.
Zwierzo spłukuję właśnie gąbką odchylając przy tym głowę do tyłu ale mała się niecierpliwi i macha głową a w rezultacie woda leci na twarz.Ale chyba jednak tylko to mi zostaje
Tuni o okularkach gdzieś niedawno czytałam ale Majka jest chyba jeszcze za mała na to,wydaje mi się że by je ściągała.
Agnelka25
Też myślałam o tym zakupie ale jak się nie sprawdza to szkoda kasy.
Więc nadal całe osiedle będzie nas słyszeć jak będziemy myć Julci głowę 37.gif

A możę Tuni pomysł u nas się sprawdzi muszę spróbować icon_biggrin.gif
bb
Zdecydowanie przeraklamowany gadzet. Mielismy piekny z mothercare i nie zdal egzaminy przy zadnej z dwoch glow.
justine1980
bb ja właśnie przy chłopcach nie miałam tego ronda ale z nimi nie było takiego problemu bo mieli krótkie włosy a Majka to dziewczynka wiec chciałabym jej trochę zapuścić ale wiadomo-im dłuższe tym trudniejsze mycie.
bb
Moje dziewczyny obydwie dlugowlose.
U nas afery skonczyly sie samoistnie.
krolewienka
moja Zuzia nie znosi tego ustrojstwa. u nas najlepiej sprawdza się trzymanie przy twarzy małego ręczniczka.
pati.n
my mamy rondo+ręczniczek-drugi raz ronda bym nie kupiła, ale jak mamy to zakładam troszkę pomaga, ale ręczniczek i tak konieczny
Ksiwik
Rondo do pipla, u mnie też się nie sprawdziło i zdecydowanie nie polecam. Pomogły nam stopery w uszach i okularki do pływania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.