To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent dla 5 letniej dziewczynki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aczer
Nie mam pomysłu co kupić dla 5 letniej dziewczynki na urodziny. Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi.
alcia
A czym sie interesuje ? Jaki limit cenowy ?

Znam 5-latkę, która śiruje nadal na punkcie Hanny Montany i cokolwiek z jej wizerunkiem jest na wagę złota. Mozna kupić np. zestaw do robienia koraLIKÓW, TERAZ NA DŁUGIE ZIMOWE WIECZORY IDEALNE. aLBO MOŻE JAKIŚ ZESTAW PLASTYCZNY Z FARBAMI NP. DO MALOWANIA NA SZKLE.
nemesia
Ja znam 5 latkę, która szaleje na punkcie barbi. I wszystkie drobiazgi z nią związane typu ciuszki, naczynia, mebelki uwielbia. Ale każde dziecko inne.
gerda
Może zestaw piknikowy? Figurki do malowania farbkami, albo jakieś pacynki.
Zuzia
A może piankolinę, albo ciastoplasto. Obydwa wynalazki dostępne na allegro i to dużo taniej niż w sklepach.
Rafaela
moja córcia ma 4 latka i nie lubi bawić się lalkami barbii za to godzinami może bawić się kuchnią albą grać na organach takich specjalnych dla dziewczynek więc polecam to na prezent
paralotka
wszelkie zestawy do robienia bizuterii, szczegolnie koraliki (zabawa super, efekt porywajacy a do tego plusy edukacyjne i korzystny wplyw na mala motoryke icon_smile.gif)
hustawka icon_smile.gif jesli rodzice maja gdzie ja powiesic, widzialam w ikei taka fajna w ktorej mozna sie schowac
znajoma 5ci latka szaleje na punkcie ksiezniczek: arielka, kopciuszek, spiaca krolewna, bella jest tego troche icon_smile.gif
ksiazeczki z naklejkami
puzzle
lego dla dziewczynek

wszystko zalezy co lubi, czym sie interesuje?

Powodzenia
jacek placek
Ja też mam 5-latkę,ogólnie uwielbia lalki,barbi też może byc,przebieranie,strojenie,rozbieranie ,czesanie,obcinanie włosów itp
Od dziś chora na wiatrówkę 32.gif
W nagrodę za przykrą chorobę jak nie będzie miała gorączki uszyjemy jakieś ciuszki,może stroj aniołka albo pani mikołajowej 04.gif
jacek placek
Malowanki,kolorowanki i puzzle teżżżżżżż w dużych ilościach przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.