To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

używana głowa do czesania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
zakupiłam, połamałam już dwie szczotki i nadal włosy splątane ;(

Miał być super prezent na mikołaja, a jest.....
nemesia
dobrze wiedzieć, koleżanka chciała swojej córce kupićicon_smile.gif
Politea
CYTAT(pati.n @ Tue, 26 Oct 2010 - 20:19) *
zakupiłam, połamałam już dwie szczotki i nadal włosy splątane ;(

Miał być super prezent na mikołaja, a jest.....

Podobno w płynie do płukania tkanin trza wypłukać czuprynę, nie spłukiwać - pomaga.
pati.n
trochÄ™ siÄ™ bojÄ™, ale chyba sprawdze icon_smile.gif
mim0za
Dziewczyny, uświadomcie mnie co to jest głowa do czesania.
pati.n
pierwszy lepszy link z allegro

https://allegro.pl/glowa-do-czesania-styliz...1296058758.html
A.L.
A czemu uzywana glowa? Bylo kupic nowa! 03.gif
pati.n
CYTAT(Politea @ Fri, 05 Nov 2010 - 13:39) *
Podobno w płynie do płukania tkanin trza wypłukać czuprynę, nie spłukiwać - pomaga.


wypłukałam-nie spłukałam i zgodnie z przewidywaniami lepiła się nieziemsko, ale tak rozczesałam, potem spłukałam i znowu rozczesałam i jest lepiej icon_smile.gif
naples
Niektórych rzeczy nie warto kupować używanych.
Polecam taką głowę firmy FOX, jednakże skoro ma być to np. jako zabawka dla dziecka, to wydaje mi się, że nie warto wydawać ponad 100zł na taką głowę. Moja siostra fryzjerka ma właśnie taką, można ją myć, farbować, obcinać i kombinować różne cuda i co ważne- włosie jest naturalne. Jedynym mankamentem jest fakt, że włosy nie odrastają icon_wink.gif
sunrise
Nie wiem jak glowa zabawka, ale takie glowy np do cwiczenia fryzur dla poczatkujacych fryzjerow. To najlepiej uzyc wody z duza iloscia odzywki do wlosow w spryskiwaczu. Spryskiwac do mokrosci i miedzyczasie rozczesywac pomalutku icon_smile.gif Powinno pomoc icon_wink.gif
pati.n
Ale rada Politea była dobra-jest lepiej-włoski rozczesane icon_smile.gif A to ma być zabawka dla córci, więc nie potrzebna mi z naturalnego włosoa za 100zł icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.