To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

vichy na wypadanie włosów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nemesia
Mam problem z wypadającymi włosami, zanosze się z zamiarem kupienia ampułek vichy. Kiedyś miałam szampon z tej serii, ale nie było zbytniej poprawy:(
Ktoś używał???warto??
semi
używałam kiedyś, widziałam wyraźną poprawe. Ale podobny efekt jest u mnie po znacznie tańszym seboradinie.
~just~
Nie bez znaczenia jest przyczyna wypadania wosów. Mysle, ze warto skonsultowac to z dermatologiem.
buniaaa
Moja koleżanka co jakiś czas stosuje serię i faktycznie pomaga, ona jest zadowolona bardzo ale może faktycznie powinnaś udać się do dermatologa...
mim0za
Używałam i nic nie pomogło.
Myssia
U mnie tez nie pomogło. Ale faktycznie ważna jest przczyczyna wypadania, może coś w diecie, może stres. U mnie, ewidentny stres i uspokajacze pomogły. Teraz różne sprawy sie poodnawiały, stres mam i wlosy znów lecą 21.gif
nemesia
Byłam u dermatologa pół roku wcześniej, przepisała mi jakiś lek do wcierania na spirytusie i ampułki z witaminami i tabletki vitaral. Nic nie pomogło, potem było jeszcze gorzej. Poszłam do innej, powiedziałam że tamto nie pomogło, faktycznie miałam dużo stresów ostatnio i do tego swędziała mnie skóra głowy. Według mnie coś się dzieje, ale ona znów przepisała tabletki inneov i preparat do skóry głowy kerium. I zastanawiałam się czy nie lepiej właśnie te ampułki vichy kupić zamiast tego kerium, bo w tej samej cenie. Chyba mam pecha do dermatologów..
MamaJulki
J używał i bez rezultatu
teraz jest jakieÅ› coÅ› nowe nazywa siÄ™ crescine czy jakoÅ› tak ale w cholerÄ™ drogie
Gremi
CYTAT(nemesia @ Sun, 31 Oct 2010 - 14:10) *
Chyba mam pecha do dermatologów..

Niekoniecznie. Moze problem lezy zupełnie w czymś innym. Może warto zrobić badania i sprawdzić np poziom różnych hormonow bo problem wypadania wlosów to nie zawsze jest problem dermatologiczny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.