To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zhu Zhu Pets

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kala101
Witam mam pytanko czy warto kupić dziecku chomiczka zhu zhu, czy one wogóle są warte zakupu i czy Wasze dzieci lubią się nimi bawić???
nemesia
Podpisuje się pod pytaniem. Mój synek chce mieć żywego chomika, ja jeszcze nie chce mu zwierzaczka kupować i alternatywą są te chomiczki zhu zhu. Jak widzi reklamę z tymi zabawkami to piszczy:)
LadyCaro
Nie wiem czy warto bo nie kupiłam tego chomika choć młody też piszczał jak widział reklamę. Kupiłam za to nakręcaną myszkę za 3,50 zł która jeździ jak szalona po autostradach i tunelach które budujemy icon_wink.gif Nie dajcie się zwariować reklamie, grunt to wyobraźnia icon_wink.gif
kala101
Tak nakręcaną myszke też ma i nią jeździ tylko ja chciałam jej kupić zhu zhu bo musze się pozbyć naszego prawdziwego króliczka (alergia) i w zamian chciałam jej kupić jakieś zwierzątko tylko już nie żywe i stąd pomysł na zhu zhu
Ewelinek
Antek dostał takiego chomika z torem początkowym na urodziny. Pobawił się z nim tydzień, była rzeczywiście pełna euforia i nie rozstawał się ze swoim Stefanem (tak go nazwał icon_wink.gif ) teraz jednak chomik leży pod łóżkiem i zainteresowanie nim zupełnie osłabło... Regułę widzę u Antka taką, że wszelkie zabawki typu tor + coś - czy t hot wheels, czy kolejka Tomka, czy tor z ZygZakiem na początku robią furorę ale po krótkim czasie się nudzą.
nemesia
Ewelinek masz racje.. u nas też zauważyłam to samo:)
A coś czuję, że jak dziecko chce zwierzątko to najlepsza zabawka nie zniweluje tego uczucia. Więc ja po przemyśleniach rezygnuje z zakupu, faktycznie poszukam takiej myszki:)
katarakta
Moj tez chce tego chomika. Uwazam ze szkoda wydawac na niego kasy. Na zywego chomika pewnie długo sie nei zdecydujemy tylko dlatego ze posiadamy dwa koty. Chomik by sie pewnie stresowal. Za to koty by siedzialy w domu i sie gapily w chomika. A tak biegaja po podworku i przynosza myszki, ptaszki, rybki.
Gremi
u nas chomik sie sprawdza - mala naprawde fajnie sie nim bawi. Natomiast te wszystkie tunele, piłki i inne akcesoria to strata pieniedzy.
Bluśka
U Młodej w szkole jest własnie szał na te chomiki. Mamy już 3 sztuki i Młoda odkłada kieszonkowe na następne. 29.gif
buniaaa
15 listopada będą w biedronce za 79zł za zestaw.
kokusia31
U nas zhu zhu się bardzo sprawdza mimo że na początku byłam sceptycznie nastawiona do zakupu. NO ale skoro Martynka przeznaczyła na niego swoje pieniążki które dostała od dziadka to nic nie mówiłam.
Teraz dziewczynki zbierają kolejne pieniążki żeby rozbudowywać zestaw
kokusia31
CYTAT(buniaaa @ Sun, 07 Nov 2010 - 09:29) *
15 listopada będą w biedronce za 79zł za zestaw.


No moje dziewczyny już od tygodnia "czytają" gazetkę z biedronki pilnują żebyśmy nie zapomniały
buniaaa
CYTAT(kokusia31 @ Sun, 07 Nov 2010 - 09:31) *
No moje dziewczyny już od tygodnia "czytają" gazetkę z biedronki pilnują żebyśmy nie zapomniały

icon_biggrin.gif
kala101
CYTAT(kokusia31 @ Sun, 07 Nov 2010 - 09:30) *
Teraz dziewczynki zbierają kolejne pieniążki żeby rozbudowywać zestaw


Kurde to może jednak spróbuje kupić może akurat
nemesia
a co w tym zestawie jest?? moze na mikołąja też się skuszę..
nemesia
już znalazłam:) eh myślałam, że ten zestaw będzie bardziej hmm atrakcyjny:) jakoś nie mogę się przekonać do tej zabawki...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.