To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaka ciekawa zabawka dla półtoraroczniaka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Jako że święta 29.gif niedługo, zaczęłam sie rozglądać za jakąś zabawką dla Jacusia... Tyyyyle tego... Ale może Wy mi doradzicie coś fajnego, sprawdzonego, czym dziecko się nie znudzi po jednym dniu. Ogólnie Jacuś lubi samochody. A zabaweczka taka najlepiej stojąca, cena tak do 250zł.
agnese
lego duplo a może jakis stolik edukacyjny? może kuchenka
autko-jeździk - taki wiesz co dziecko siada i jeździ odpychając sie nogami
poki co tyle sobie przypominam czym młody sie bawił a co nadal jest w uzytku
kociek
Proponuje cos takiego SMOBY Vroom Planet moj pierwszy pietrowy garaz. My chyba to kupimy albo zestaw sprzatajacy smoby 06.gif bo moje dzieciecie uwielbia sprzatac.
agnese
fajny ten garaż
wiesiołek
A jeżeli moze by to prezent za 10% sugerownej wartości, to polecam deseczkę z kołkami i młoteczek z Ikei, przez najbiższe trzy lata będzie w ciągłym użyciu.
ATeFKa
CYTAT(wiesiołek @ Sat, 30 Oct 2010 - 12:57) *
A jeżeli moze by to prezent za 10% sugerownej wartości, to polecam deseczkę z kołkami i młoteczek z Ikei, przez najbiższe trzy lata będzie w ciągłym użyciu.


A czy możesz coś więcej? Ja do najbliższej Ikei mam 250km. Sprzedają wysyłkowo?

Może i taki parking być ciekawy...
rysa154
chyba o cos takiego chodzi
https://allegro.pl/wbijak-drewniany-zabawka...1284921918.html

ja tez polecam garaz, moj dostał jak miał ponad 1,5roku,ale prostszy i do tej pory służy super....
ATeFKa
Fajny ten wbijak... znając zapędy mojego Jacusia to ciekawe ile razy bym tym młotkiem po nogach dostała...
A może coś takiego?
semi
ja mam zamiar kupic Tosi tradycyjna tablice. stolika sie boje-nie wiem czy sobie nie generalizuje ze po blatach wolno pisac;)
rysa154
patrząc na moje dzieci to według mnie z tablicą warto jeszcze poczekać...

a co do wbijaka tez go nie mam bo sie boje,ze jeszcze młotek pójdzie wruch nie tam gdzie trzeba 43.gif
Piśka
U nas hitem jest fontanna z piłeczkami, gąsienica gawędziarka i krzesełko uczydełko.
Też rozglądam się za prezentem na święta. Waham się pomiędzy domkiem kiddielandu a stolikiem edukacyjnym.
basiaw
U nas już jest wbijanie młotkiem i nie ma z tym żadnego problemu, zawsze wbijali tam gdzie trzeba! Stolik edukacyjny mamy z chicco i to jest świetna zabawka, ale już Bartek przestał się nim interesować icon_smile.gif U nas cały czas garaż jest na topie, bawią się nim bez przerwy. A myślę nad torem dla kulek icon_smile.gif
MaPI
Atefka garaż piętrowy wader ma super, Filip bawił się nim jeszcze rok temu.

MaPI
Atefka garaż piętrowy wader ma super, Filip bawił się nim jeszcze rok temu.

edit: ta tablica którą zalinkowałaś fajna, ale nie lepsza będzie od razu taka stojąca?
rysa154
piśka domek jest super moi się nim nadal bawią
ATeFKa
MaPi, taką tablice zalinkowałam, bo akurat wpadła mi w oko, nie zastanawiałam się nad nią. Widze że najwięcej punktów zdobywa garaż, więc lecę sie za nimi rozejrzeć. Ale myślałam o takiej zabawce, która będzie grała, coś robiła. Myślę że te stoliki i podobne krzesełka, to są dla dzieci, ale tak około roczku, że taki 1,5 roczniak, to długo się nie pobawi...
isia83
Też jestem na etapie wyszukiwania prezentu dla Filipka i jak na razie u mnie wygrywają:

https://allegro.pl/kiddieland-muzyczny-wars...1283310772.html - bo małego ostatnio interesują wszelkiej maści narzędzia, a dodatkowo jest muzyka oraz sortery, które uwielbia

Ewentualnie w takiej wersji narzędzia: https://www.mooby.pl/p,pl,1214,kiddieland+m...cz+ki27722.html


https://allegro.pl/odkurzacz-swieci-wciaga-...1297884563.html - odkurzacz, bo ostatnio ma manię sprzątania


Muszę jeszcze poszukać jakiś fajnych plastikowych kluczy, bo ostatnio dorwał takie w żłobku i nie może się z nimi rozstać... Jak przyniósł je do domu to nawet się z nimi kąpał i potem zasypiał...

edit: Klucze muszą przypominać jak najbardziej takie prawdziwe. Na razie w sklepach znalazłam takie klucze grzechotkowe. Gdyby któraś z Was znalazła gdzieś na stronce klucze przypominające jak najbardziej takie prawdziwe to poproszę o linka icon_smile.gif
buniaaa
isia83 właśnie weszłam aby napisać o narzędziach, ponieważ poszukuję prezentu dla chrześniaka i po konsultecji z jego mamą będe kupowała narzędzia i ten pierwszy zestaw bardzo mi się spodobał a myślałam o fleksie, wiertarce lub innych na baterie bo bardzo fajnie bawi się u mojego syna takimi zabawkami a skrzynkę z kluczami ma i też się super bawi.

ale będe jeszcze śledzić temat bo przed choinką są mikołajki icon_rolleyes.gif
agnese
jeżeli chcesz narzedzia to ja polecam firmy kool tool
o z tej firmy https://allegro.pl/wiertarka-interkobo-3388...1272100242.html sa trwałe , do wyboru jest wiertarka, wyrzynarka, szlifierka, piła i cos jeszcze tam było - mozna tez duzy zestaw gdzie sa wszystkie kupic
kociek
Ten warsztat Kieddieland my mamy. Fajna zabawka, mi sie podoba, A. juz mniej. Najczesciej mu sluzy do tego zeby na nia wejsc i wspiac sie na meble 29.gif . Najczesciej sie bawi takimi najzwyklejszymi klockami polskiej firmy. Wlasnie zamawiam mu drugi worek tych klockow. Taniutkie sa.
U nas poki co zestaw sprzatajacy wygrywa jako prezent na Mikolaja.
Agnieszka Kamila
u nas hitem jest
https://allegro.pl/playskool-wkretarka-nowa-i1304389244.html
i zestaw narzędzi walizka ze smyka ( chyba za 40 zł ) młotek śruby coś tam jeszcze
i taka walizka https://allegro.pl/klein-8465-bosch-skrzynk...1289259099.html
wbijak z ikei leży juz pół roku nieużywany ani raz, a mi to się tez wydawało takie super

tez mam sprzątające dziecko dlatego dostał własną zmiotkę i szufelkę za całe 3,90 ;P
Fiefiora
Ja bym się skłaniała do garażu plus drobiazgi. Wydaje mi się, że kilka prezentów to fajniejsza opcja przy naszych maluchach.
U nas zabawką, którą codziennie Olek się bawi od urodzin to autko na napęd flinstonowski ( mniej więcej coś takiego. Myślę, że jeszcze długo będzie to interesującą zabawką. I z tego co widziałam w bawialniach to własnie te pojazdy mają największe powodzenie.
U nas sprawdzają się też klocki zwykłe drewniane, są razem z sorterem więc 2 zabawki w jednym.
No i Łobuz jest od kilku mc na etapie "ijo ijo" - jedyne fajna i na ten wiek odpowiednia zabawka wydająca te odgłosy co trzeba to taka... karetka moje dziecko nareszcie jest zadowolone do tego stopnia, że sypia z nią, a ja nie muszę się bać, że coś odgryzie, bo niestety większość karetek, aut strażackich czy policyjnych jest dla starszaków z masą drobnych elementów. Możliwe, że na Mikołaja jeszcze Olkowi coś kupię z tej firmy - teraz mamy fascynację traktorem i śmieciarą (ciekawie wyglądają spacery 29.gif jak trzeba śledzić śmieciarke i nie uronić ani chwili jak ładowane są śmieci)
Dziś pokazywałam mu w sklepach różne zabawki to stasznie spodobały się Olkowi zwierzątka w "smyku" - takie plastikowe figurki, wprawdzię pięknie zrobione, ale koszmarnie drogie(około 20/30zł jedna figurka). Czy dzieci tym się rzeczywiście bawią?
Jeszcze 2 fajne rzeczy są które u nas się sprawdziły - książeczka wesołe dzwięki oraz układanka w tym stylu

Ja myśle o kupieniu Olkowi traktora lub śmieciarki do tego kolejka np z ikea (ma któraś z Was? Sprawdza się?)
Oczywiście sanki icon_smile.gif to jedyna pewna rzecz na liście.
Jeszcze myślałam o pacynkach... i o małym zestawie do robienia pierniczków icon_smile.gif

Przybijaka mamy, ale ja się ciągle boje, że ja tym młotkiem dostanę 29.gif oczywiście użycie zgodne z przeznaczeniem trwa 5 sekund, a później kawaler idzie i wali we wszystko tym młotkiem.
agnese
au nas jeszcze sprawdza się (dostał jak miał 11 miesięcy) śmieciarka gigant WAdera- niez niszczalna i jak czegos szukam to jedno z potencjalnych miejsc jest łacznie z ciuchami
karoleenka
mój półtoraroczniak uwielbia :
- dwupoziomowy garaż - mamy z fisher prica little people- bardzo trwały na wszelakie sposoby wykorzystania łacznie z ławeczką, podnóżkiem ale przede wszystkim bawi się nim zgodnie z przeznaczeniem
- gitara elektryczna starszego brata - zabawkowa oczywiście
- pianinko organki takie już poważniejsze z takimi różnymi opcajmi melodii, rytmów i takie tam- mówie Wam hit nie tylko dla samego zainteresowanego ale dla całej rodziny podczas częstych koncertów tegoż
- lego duplo- widzę coraz większe zainteresowanie - próby układania poza tym są wielofunkcyjne bo w zestawach z autami- zyskujemy fajne, nie do zdarcia autka, w zoo- zestaw zwierzaków, którymi też się bawi
- kuchnia - nie mamy ale myślę nad tym bo młody intensywnnie gotuje z kuzynem zresztą również rówieśnikiem

może coś się przyda jako podpowiedź



To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.