To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

yazz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*ewcia84*
hej.biore tabletki yazz od 3mies,czyli juz 3opakwanie.mialam okres i po okresie mam plamienia czy to normalne bo do lekarza mam za miesiac bo nie ma wolnej wizyty ale sie doluje bo od razu rozne mysli przychodza do glowy.czy ktoras z was jak brala te tabl to tak miala bo wydaje mi sie ze moze to byc tylko tak przy pierwszym opakowaniu a ja mialam normalnie okres i bez plamienia a po 3opakowaniu cos sie stalo i jest plamienie,wzielam nastepne opakowanie i dalej plamie .juz nie mam sil na tabletki anty;;;;;
naples
CYTAT
hej.biore tabletki yazz od 3mies,czyli juz 3opakwanie.mialam okres i po okresie mam plamienia czy to normalne bo do lekarza mam za miesiac bo nie ma wolnej wizyty ale sie doluje bo od razu rozne mysli przychodza do glowy.czy ktoras z was jak brala te tabl to tak miala bo wydaje mi sie ze moze to byc tylko tak przy pierwszym opakowaniu a ja mialam normalnie okres i bez plamienia a po 3opakowaniu cos sie stalo i jest plamienie,wzielam nastepne opakowanie i dalej plamie .juz nie mam sil na tabletki anty;;;;;


Powtórze się po raz kolejny:

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z hormonami, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że organizm musi się przyzwyczaić do sytuacji, jaką jest brania tabletek anty. Taki okres adaptacyjny organizmu wynosi trzy miesiące, w tym czasie mogą się pojawiać różne skutki uboczne, w tym plamienia, które opisujesz. Tak- jest to normalne, nie ma co panikować, bo Twój organizm się przyzwyczaja i tak reaguje. W czasie plamień jesteś bezpieczna, nie ma to wpływu na zachowanie antykoncepcji (bezpieczeństwo).
I przy braniu tabletek nazwa "okres" zmienia siÄ™ "krawienie z odstawienia" icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.