To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CoÅ› dla 3,5 letniej dziewczynki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Zastanawiam się co kupić małej na święta, dziadki też już zaczynają podpytywać. Wika jest maniaczką lalek. Zapytana co chce dostać zawsze chce lalkę. Tylko, że zawsze dostaje lalkę i ma ich duuuuużo i to fakt dużo się nimi bawi. Zastanawiam się czy warto kupić KOLEJNĄ lalkę czy może zaryzykować coś innego.
kala101
A może domek dla tych lalek, lub samochód, konia???
pati.n
już wymysliłam 03.gif
rysa154
a co wymyśliłaś pati?
Ammm
Karolina też weszła właśnie w fazę lalek i pytana, co chce dostać to mówi, że lalkę, ale tak naprawdę ma 2 ulubione i prawie wyłącznie nimi się bawi.

Ja postanowiłam zaryzykować i dziś na urodziny dostanie ubranka (bo ciągle narzeka, że nie mają co na siebie włożyć 06.gif ), nosidełko (takie do założenia na plecy) i fotelik rowerowo-samochodowy dla swoich "dzieci". Zobaczymy, ja myślę, że w dłuższej perspektywie z pewnością będzie bardziej zadowolona niż z kolejnej lalki (którą też dostanie, więc będzie można sprawdzić).
pati.n
CYTAT(ryba154 @ Sat, 06 Nov 2010 - 09:38) *
a co wymyśliłaś pati?



składkowy dostanie cos wtym stylu https://allegro.pl/smoby-ecoiffier-opiekunk...1307729608.html
bumbum
Fantastyczny pomysł o ile ma się dużo miejsca w pokoju 29.gif
pati.n
obecnie mam ten luksus, że mogę zakupić icon_smile.gif
rysa154
super, szkoda,że moja niezbyt często bawi się lalkami...macie jeszcze jakieś propozycje?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.