To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

domek dla lalek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
jw icon_smile.gif
MamaJulki
przyłączam się do pytania icon_wink.gif
Dorott
zrobiony samodzielnie z wielkiego kartonu/kartonów icon_smile.gif

niezapomniana frajda z robienia razem z dzieckiem, "meblowanie" według swojego/dziecka upodobania...czas spędzony razem i WIELKA satysfakcja z zakończonej pracy icon_smile.gif

to naprawdę nie jest trudne i nie trzeba mieć talentu icon_smile.gif wystarczą chęci icon_smile.gif
MamaJulki
DOROTT też już o tym myślałam icon_wink.gif i rzeczywiście jest to fajny pomysł, ttylko ja do takich prac muszę mieć natchnienie no i czas icon_smile.gif
MamaJulki
zrobiłam 06.gif Julka jest zachwycona ja nie mniej icon_smile.gif
z zewnątrz jest oklejony okleiną w kolorze jakiegoś dębu czy buku (hehe nie wiem co to to) a w środku każdy "pokój" jest oklejony inną resztką tapet no i podłogi też okleiną icon_smile.gif
do tego mebelki, które jeszcze mnie pamiętają jako dziecko
cudne
A_KA
CYTAT(MamaJulki @ Sat, 20 Nov 2010 - 22:41) *
zrobiłam 06.gif Julka jest zachwycona ja nie mniej icon_smile.gif
z zewnątrz jest oklejony okleiną w kolorze jakiegoś dębu czy buku (hehe nie wiem co to to) a w środku każdy "pokój" jest oklejony inną resztką tapet no i podłogi też okleiną icon_smile.gif
do tego mebelki, które jeszcze mnie pamiętają jako dziecko
cudne


Zapowiada się super! icon_smile.gif Tylko... zdjęcie by się przydało icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.