To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PociÄ…g duplo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

CrazyMary
Pytanie do osób posiadających ten zestaw (5608) - czy pociąg jeżdzi sam czy jest na "pych" icon_smile.gif Zapytałam dwóch sprzedawców na allegro i każdy dał mi inną odpowiedź. I pytanie ogólne - czy ten zestaw jest fajny czy lepiej kupić duplo pociąg Thomas?
kalarepa78
Mamy jakiś inny zestaw, ale wg mnie ten 5608 tez MUSI być na baterie, chocby dlatego, że wydaje dźwięki icon_wink.gif Co do wyboru między nim a Thomasem, to nie pomogę, bo mamy oba. Krzyś jak był mały to bal się kolejek na baterie, teraz je uwielbia.

Edit: NA PEWNO jest na baterie, przy czym nie sa dołączone do zestawu (tak głosi napis na pudełku)
CrazyMary
Kalarepa, wiem że jest na baterie, bo wydaje dźwięki, ale czy jeździ na baterie?
kalarepa78
Jestem przekonana, ze też jeździ, bo "nasz" pociag (jeżdżacy) różni się jedynie kolorem icon_wink.gif
gerda
Tak, ten pociąg jeździ na baterie, moja córka bardzo lubi się nim bawić, jest naprawdę fajny.
CrazyMary
Dzięki, już zamówiony icon_biggrin.gif
katarakta
Jest na baterie i jak sie wcisnie guzik na samek gorze smiga sam po torach, do tego ma waz i jak sie go zatankuje to bulgocze icon_biggrin.gif
Zabawka fajna, syn uwielbia i juz pisze list do Mikolaja o kolejny pociag z Duplo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.