To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Asekurella-czy naprawde działa?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Dość szeroko reklamowana przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej,zastanawiam się czy faktycznie działa czy to następny chwyt reklamowy.Pewnie spytam się mojego gina ale ide do niego dopiero w przyszłym roku.A może któraś z Was pytała lekarza o te tabletki?
gerda
Też byłam zainteresowana, szukałam jakichkolwiek informacji w necie ale to jest nowość i jest jeszcze mało opinii. Znalazłam wątek gdzie ktoś przedstawił dokładny skład, głównie zioła i w opinii farmaceuty same zioła osłonowo nie zadziałają, choć mogą mieć jakiś pozytywny wpływ na organizm.
mim0za
Jest mnóstwo informacji w necie. Tabletki nazywają się aseqrella.
Mafia
Nie zgłębiałam akurat tematu tych tabletek, ale w dobie mody na wszelkie suplementacje na absolutnie wszystko i najlepiej profilaktycznie, mówię zdecydowanie NIE tego typu lekom. Jeśli występują problemy, które rzekomo te tabletki mają zniwelować, to znaczy, że tabletki antykoncepcyjne są źle dobrane i należy je zmienić lub zmienić w ogóle formę antykoncepcji.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ewelinek
Nie wierzę w ten suplement. Jak dla mnie to kolejny chwyt reklamowy.
tissaia
Jak się tak kiedyś zastanowiłam, to gdyby brać wszystkie te polecane specyfiki to jak bum cyk cyk już by nie trzeba było normalnych posiłków jeść tylko odzywiać się tableciorami i spokojnie się najadać.
Zapinka
Takie cuś znalazłam Asequrella w pytaniach i opowiedziach
tyczka
Te tabletki to kretynizm i kit wciskany niezbyt rozsądnym dziewczynom... niektóre łykną wszystko.. 37.gif
(nawet takie "cuś" z ziółek i będzie leciała po nowe opakowanie co miesiąc, wierząc, że jej tabletka działa "cuda"). Rety 37.gif 43.gif
izabell30
Dziewczyny ja się akurat swoje ginekologa pytałam o te tabletki.
Na co on powiedział mi:
Chce pani to proszę niech pani idzie i kupi ale osobiście jakoś nie jest do nich przekonany.
Mówił że to jest nowość nigdy tego nie było tabletki się brało i nie wymyślali Aseqrelli żadnej.
Powiedział że owy lek jest nowy i więcej w nim może być reklamy niż on warty zakupienia.
Dlatego nie polecał tego leku ani go nie reklamował tak jak w reklamach.
Także moim zdaniem jak i reszty dziewczyn jak to się mówi pic na wodę fotomontaż.
meduzza
Szkoda, bo przydałoby się coś co przynajmniej ochroniłoby żołądek od tabletek.
m4rusia
plastry dobrze chronią żołądek icon_smile.gif
Madie
Jesli chodzi o tego typu suplementy to mam takie samo zdanie jak Mafia i Rosa, wiec powtarzac sie nie bede. O czym innym napisac chcialam... Kiedys rozmawialam z ginekologiem- grubo przed ciaza, jak jeszcze lykalam hormonki- o probiotykach, bo z infekcjami mialam dosc czesto problem. Powiedzial mi wtedy rzecz warta zapamietania i stosowania. Zeby zamiast wydawac kupe kasiory na probiotyki w aptece (nie oszukujmy sie, kosztuja sporo za kilka tabletek- a zeby byl efekt trzeba brac non stop przy hormonach), to wystarczy regularnie jesc jogurty naturalne. Tak samo chronia i zoladek i jelitka i wszystko inne. Zawieraja te same kultury bakterii co te wszystkie specyfiki z apteki. A jogurt smaczniejszy niz tabletka, zawsze tez mozna dodac sobie do niego jakies suszone owoce, czy platki. Nie dosc, ze mamy zdrowa przekaske, to jeszcze ochrone.
oliweczkas
Ja łykam asequrellę- nie kosztuje dużo ok 13 zł, ale jakiś dobroczynnych skutków nie zauważyłam. Pisze, że podnosi libido-a to nie prawda.
m4rusia
to chyba hormony maja wpływ na libido a nie zioła....
Kocurek
CYTAT(M4R7U6H4% @ Sun, 05 Dec 2010 - 21:38) *
to chyba hormony maja wpływ na libido a nie zioła....


Z ziół takie działanie podobno ma żeń-szeń. Podobno. I surówka z selera jadana regularnie (ale to dla facetów) 06.gif
m4rusia
a ja myśłam, że korzeń selera jest dobry.... na ''korzeń'' męski a nie libido icon_smile.gif
aronka
CYTAT(M4R7U6H4% @ Mon, 06 Dec 2010 - 15:35) *
a ja myśłam, że korzeń selera jest dobry.... na ''korzeń'' męski a nie libido icon_smile.gif



Nie wiem, czy selera, ale któryś korzeń na pewno. Jak go dobrze przywiązać...
...asia...
CYTAT(aronka @ Mon, 06 Dec 2010 - 17:35) *
Nie wiem, czy selera, ale któryś korzeń na pewno. Jak go dobrze przywiązać...

Ło matko jak Wy nic nie wiecie 37.gif . Wiadomo, że marchew najlepsza 06.gif . Tylko musi być z wielką starannością hmmm umiejscowiona 37.gif 03.gif i zamocowana .
Kocurek
Ogólnie długie warzywa się nadają icon_smile.gif ogórek? cukinka?
okko
nie jestescie zorientowane- biała rzodkiew jest the best icon_smile.gif
tissaia
okkko jest lekarzem, to ja się jej słuchać będę, ja tam wierzę w lekarzy icon_smile.gif


BTW - przypomina mi się wątek "ogórkowy" bodajże Bluski... icon_biggrin.gif
...asia...
Kocurek ogórek za miękki jest a cukinia ło matko jakie to ma fi 03.gif 03.gif 03.gif 37.gif 37.gif



okkko
biała rzodkiew hmmm a nie szczypie aby?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.