To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mata masujÄ…ca ENABIO.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mim0za
Moja mama chodziła na zabiegi masujące na macie Enabio. Dziś miała ostatni i tak jak wcześniej przeczuwałam zaproponowali jej kupno. Dziś cena jest 1000 zł od jutra 1500 zł. Domyślam się, że cena wcale nie wzrośnie a firma chce naciągnąć emerytów. Widzę, że mamie się podoba. Ja mam wątpliwości. Po pierwsze cena, po drugie czy ta mata coś daje.
Czy któraś z Was ma taką matę? Czy warto ją kupić? Czy poszukać tańszej? czy w ogóle odpuścić?
użytkownik usunięty
Wczoraj w Saturnie siedziałam na fotelach z takimi matami. Faktycznie rewelacja. Ceny od 300 do 900 zł.

Edit: Nie wiem, czy o takie maty Ci chodzi, ale w tych, które widziałam, przemieszczały się takie wypustki i masowały naprawdę wspaniale, dosyć mocno. Musiałam się pilnować, żeby nie zacząć jęczeć icon_wink.gif W zależności od modelu - różne partie kręgosłupa od samego dołu do karku. Super.
Martucha_
Ja również chętnie bym zakupiła matę masującą czy fotel. W żadnym wypadku natomiast nie kupiłabym od kogoś, kto próbuje mi wcisnąć towar w sposób nieuczciwy (a tekst "dziś cena 1000 a jutro 1500" o tym właśnie świadczy). Rzuć okiem na ceny tych mat na allegro... I w ogóle polecam poczytać o matach, popytać o opinię mat różnych firm, bo to całkiem spory wydatek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.