To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kobieta zaopiekuje siÄ™ dzieckiem lub starszÄ… osobÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

edwars
55-cio letnia kobieta z wykształceniem średnim zaopiekuje się dzieckiem lub osobą starszą czy chorą. Mieszka na Żoliborzu
Ika
Hmmmm... na tym nicku wypowiadał się mężczyzna (forum "Ogród i działka")... ? icon_confused.gif
Opiekunki szukam, do dwulatka, ale faktycznie kobiety icon_smile.gif
KM
Ika może syn pomaga mamie w znalezieniu pracy icon_question.gif icon_rolleyes.gif Chyba nie sugerujesz, że pod tym nickiem kryje się Mrs Doubfire icon_lol.gif
Ika
Mamo Kacerka, ja niczego nie sugeruję. Zadałam pytanie, dość proste zresztą, bo chciałabym wiedzieć, czy syn pomaga mamie, czy mąż żonie czy może pan poszukuje pracy (a co, każdemu wolno). To, że akurat mnie zalezy na tym, by Żuczkiem opiekowała się kobieta nie znaczy wcale, że generalnie opiekunem nie może być mężczyzna.
Ot co.
Ika
A rzeczona Mrs Doubtfire był(a) ojcem rodzonym - mogę zagwarantować, ze w tym przypadku to wykluczone icon_rolleyes.gif
Tuni
Ika, może lepiej "poznasz" tajemniczego edwarsa, czy tając np ten wątek: https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=89126#89126
edwars
Jestem mężczyzną i nie poszukuje pracy, a mój post dotyczący pracy zamieściłem na usilne prośby mojej sąsiadki. To ona poszukuje pracy a nick edwars pochodzi od pierwszych liter mojego imienia i mojej kochanej Warszawy.
Pozdrawiam wszystkie miłe panie
kasia.sj
Witam
Pilnie poszukuję opiekunki do półrocznego chłopca na Żoliborzu. Poszukuję pani ok.50, praca 5 razy w tygodniu za ok. 1000 zł.
Jeżeli oferta jest nadal aktualna bardzo proszę o kontakt: Kasia.sj@wp.pl
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.