To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent bożonarodzeniowy dla 2,5 l. dziewczynki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dirty Diana
Już są takie tematy, ale dla młodszych dzieci. co polecicie dla mądrej, rezolutnej i żywej 2, 5 l. dziewczynki? To moje chrześnica i jak co roku mam dylemat. Cena nie do końca istotna.
Dirty Diana
Dziewczyny, no nie bądźcie takie....Nic mi nie napiszecie?
bumbum
A czym chrześniaczka się interesuje,co lubi najbardziej?

Pamiętam że moja córcia rok temu dostała zestaw do sprzątania na wózku bo ma na tym punkcie fioła,miała fazę na kucyki i zażyczyła sobie Star Songa,jakiegoś misia z fisher prica ale to było bardziej dla młodszych dzieci,laptopa no i kuchnię-taką z odgłosami gotowania.
krolewienka
CYTAT(Kaelsa @ Sun, 07 Nov 2010 - 12:07) *
Już są takie tematy, ale dla młodszych dzieci. co polecicie dla mądrej, rezolutnej i żywej 2 i pół latki?



03.gif moja mądra, rezolutna i żywa 2 i pół latka chce cistkarnię playdooh. albo jakiś inny zestaw ciastolinowy. z tym, że ona wybitnie ciastolinowa jest, baaardzo lubi - choć niby ponizej 3 lat nie powinna.... wyrodni z nas rodziciele i uważamy, że może 43.gif
podobają jej się też pływające pieski (takie), ale ja bym chciała etap barbie jeszcze trochę odsunąc w czasie icon_wink.gif

mój wzrok przyciągnęła ostatnio taka gra, ale na żywo nie widziałam, więc opinii nie wyrażę. wygląda całkiem fajnie.
kala101
Kuchnia, ciastolina, magiczny piasek, lale z przewijakiem itd
Dirty Diana
Dziękuję, super pomysły.
Szczególnie ta ciastolina.
semi
ciastolina, tablica, ksiazki,
Agnieszka Kamila
https://allegro.pl/mata-wodna-aquadraw-clas...1300308175.html to jest tylko propozycja są różne rozmiary w różnych cenach, ja kupię chyba tą albo z Tomkiem lokomotywą dla synka no ale sa tez z księżniczkami dla dziewczynek. mi zależy na dużym rozmiarze pow do malowania
bumbum
CYTAT(krolewienka @ Mon, 08 Nov 2010 - 19:49) *
03.gif moja mądra, rezolutna i żywa 2 i pół latka chce cistkarnię playdooh. albo jakiś inny zestaw ciastolinowy. z tym, że ona wybitnie ciastolinowa jest, baaardzo lubi - choć niby ponizej 3 lat nie powinna.... wyrodni z nas rodziciele i uważamy, że może 43.gif
podobają jej się też pływające pieski (takie), ale ja bym chciała etap barbie jeszcze trochę odsunąc w czasie icon_wink.gif

mój wzrok przyciągnęła ostatnio taka gra, ale na żywo nie widziałam, więc opinii nie wyrażę. wygląda całkiem fajnie.

na pewno nie wyrodni,moja też od dawna się nią bawi 06.gif na Wielkanoc dostała piaskolinę też super sprawa

Ta mata wodna jest bardzo fajna ale polecałabym dla młodszych dzieci
agnese
wprawdzie mam synka, ale u nas też mimo braku 3 lat ciastolina na topie icon_smile.gif piaskolina też w użyciu
CrazyMary
Jesli cena nie gra roli, to na pewno to by jej się spodobało https://littlebaby.pl/pl/lego-duplo-dom-rod...ml?partner=1984 albo inny zestaw.
frycekm
UWAGA nie kupujcie w tym sklepie, nie zobaczycie ani towaru ani pieniędzy, tak było w moim przypadku i w innych znanych mi przypadkach.
Poczytajcie opinie innych klientów na specjalnym blogu:
littlebaby.pl
i w opineo: opinie littlebaby.pl

Nie róbcie dziecku przykrości.
fama
Ja tez mialam kontakt z ta firma...niestety... 41.gif

Dam Wam radę: zamin kupicie coś przez internet sprawdzcie opinie i fora na temat sklepu...niestety też nie jest tak że do końca możemy wierzyć tym pozytywnym, gdyż nie ma zbytnio żadnej kontroli nad nimi...ja zawsze jestem bardzo ostrożna a tym razem przez pomyłkę zamówiłam w tym sklepie...pieniądze właściciel kazał włacić przez ekspresowe wpłaty... 21.gif

Dopiero gdy towar nie doszedł a z pseudo sklepu nie było żadnego odzewu poczytałam na ich temat...masakra...wystarczy w google wpisać littlebaby.pl i sami zobaczycie co wyskoczy...zawsze jest podobny scenariusz: klient wpłaca pieniądze, czeka, czeka, niecierpliwi się, dostaje autoodpowiedzi, że towar wysyłany w kolejności itd., zaczyna wydzwaniać, spławiają aby pisał maile, następne autoodpowiedzi, potem gdy klient już całkiem straci cierpliwość przysyłają formularz annulacji do wypełnienia (musicie wykreślić sformuowanie, że zapoznaliście się z ich regulaminem), potem czeka i czeka na pieniądze i następne autoodpowiedzi że przelewy w kolejności itd...

Jeśli już daliście się złapać pamiętajcie, że są przepisy prawa nienie.gif - poczytajcie trochę, podzwońcie są specjalne urzędy które się zajmują takimi sprawami np UOKiK, firmy windykacyjne, sądy. Warto zacząć od wysłania na maila i na adres siedziby pismo, poleconym priorytetowym o treści: WEZWANIE Zgodnie z art. 471 kc wzywam Państwa do przesłania zamówionego przez nas towaru lub przesłanych przez nas środków w ciągu 3ch dni od dostarczenia niniejszego pisma.

Ponadto wyszystkie ustalenia, które zostały powiedziane przez telofon napiszcie w mailu lub poproście pana p. o napisanie i wysłanie do Was. 43.gif
Gruszka
O jej jaka gorliwość w ostrzeżeniach.
A nie chodzi tylko o kliknięcie w stronę sklepu? ależ nie - skąd...
Beatcia
Ja polecam dla malucha coś, co sprawi mu frajdę + rozwój fizyczny - trampolinę! Np. taką: [edit:moderacja]
Sama sprezentowałam taka siostrzenicy i szalała, że ho ho icon_biggrin.gif
Trampolina ma 140 cm, nie zajmuje więc jakoś strasznie dużo miejsca w ogrodzie, typowo dziewczęcy kolor, więc również powinna przypaść Twojej córce do gustu icon_smile.gif
Ten model ma zabezpieczenie w postaci siatki, także możesz być spokojna o bezpieczeństwo córki.
Nie wiem, kiedy ma urodziny, ale oni jak coś realizują przesyłki w ciągu 24 h.
Dirty Diana
Matko jedyna...Normalnie przeżyłam chwile grozy, bo w ogóle nie pamiętałam, że założyłam kiedyś taki temat... A poza tym nie te święta! Chociaż z drugiej strony icon_biggrin.gif , rzeczywiście można się pomylić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.