To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Deskorolka dla czterolatka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Xenna
Dziewczyny,mój Mati od pewnego czasu chce deskorolkę.Ja natomiast zastanawiam się czy dla dziecka w tym wieku to jest odpowiednia zabawka.Jesli tak to może macie namiary na fajną i oczywiście w miarę niedrogąicon_smile.gif
iff
po pierwsze to nie zabawka icon_wink.gif
trzeba pokazac dziecku jak moze z niej skorzystac i nadzorowac dzialania w mniejszym badz wiekszym zakresie, osobiscie kupilabym 4 latkowi,
moj ma, ale to nie jego, tylko starszego brata, ale moj stara sie jezdzic na deskorolce, utrzymuje rownowage, jak sie znudzi, to siada na desce i sie przemieszcza w taki sposob icon_wink.gif
w roznych hiper marketach mozna wyhaczyc mniejsza za okolo 30-40 zl
beata1104
Pewnie my daliśmy za dużą ok 40zł w Auchan, nie polecam tych małych są trudniejsze do opanowania icon_razz.gif, do tego kask i dobrze dobrane ochraniacze i Mati na wiosne będzie szalał 01.gif
Xenna
Beatko,dzisiaj byłam w Auchan obejrzeć sprzęt. Były tylko małe i właśnie nad nimi się zastanawiałam.Teraz sama nie wiem czy kupić taką małą czy większą.Czekam na dostawę deskorolek abym miała w czym wybierać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.