To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy mogę polecić fajny lokal w Krakowie?:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maminka43
No właśnie-czy mogę?
Można by w nim urządzić spotkania maluchowe,forumowe,biznesowe,wszelakie zresztą. 08.gif
Kawiarnia,ale można i obiadek zjeść,zresztą-czego tylko dusza zapragnie(jeśli się wcześniej uzgodni to jedzonko jakie tylko chcemy i bardzo niedrogo).
Wnętrze przyjazne dzieciom,pozatym coś co napewno zainteresuje każdego-ogromne akwaria z rybkami(5,w tym jedno z rybami i roślinnością oceaniczną).
Adresu nie podaję,bo wiadomo,że nie wolno 06.gif
Na PV bardzo chętnie.
Hmmmm...no,ja tam pracuję,to nowy lokal,w centrum Krakowa,doskonały dojazd(tylko taka boczna uliczka i niewiele osób jeszcze o nim wie stąd ruch nieduży) icon_wink.gif
Zapraszamy!!!
Może być rabat,nawet duży jak tylko powiecie kto Wam poleca 06.gif

Pani moderatorko droga,co mogę jeszcze zrobić lub czego mi nie wolno zrobić by się zareklamować na Maluchach?
Fiefiora
maminka a może temat lokale przyjazne maluchom i wymieniać różne lokale?
Ja jestem bardzo ciekawa, więc prosze o namiary na pw. Jak się moje wygnanie skończy to z przyjemnością wstąpimy.
Znam tylko jedÄ… kawiarenkÄ™ przyjanzÄ… dzieciakom - na Kazimierzu, wszystko jest tam super poza schodami do lokalu.
Tylko jak się nazywa ta kawiarnia... zapomniałam zupełnie.
Fiefiora
Przypomniało mi się! 29.gif "mufinka"
Fiefiora
Ja!
maminka43
No zapraszam do nas wszystkie ''maluszanki''na spotkania forumowe i rodzinne.Będzie nam bardzo miło Was poznać i gościć icon_biggrin.gif
Bliziutko teatr Bagatela,Groteska....(o tak podpowiem) icon_wink.gif
Na hasło''forum maluchy''będzie rabat 20%....co?
Jakbyście planowały np spotkania z dziećmi to mamy kelnerkę po teatrologii,która to np pracuje też z dziećmi ucząc je tańca a także gra na bębnach afrykańskich i arabskich.Jest świetną animatorką i znakomicie zaopiekowałaby się maluchami podczas maminych plotek icon_smile.gif
No i mega akwaria z egzotycznymi rybami i krabami zainteresują i zrelaksują i małego i dużego człowieka icon_mrgreen.gif
Fragosia
Brzmi bardzo interesujÄ…co.
Dzięki maminka za priva.

Ja tez jestem chętna na spotkanko.
okko
Ja tez porposze o info na priva- bo my w tych okolicach bywamy czasem i warto wstapic w miejsce inne niz zazwyczaj

Co do spotkania to jak znam Krakowainkii to,..... nie bede moze pisała.
tissaia
CYTAT(okkko @ Wed, 10 Nov 2010 - 13:05) *
Ja tez porposze o info na priva- bo my w tych okolicach bywamy czasem i warto wstapic w miejsce inne niz zazwyczaj

Co do spotkania to jak znam Krakowainkii to,..... nie bede moze pisała.


To co? to co? icon_smile.gif

Ja bywam w Krk. co dwa tygodnie w weekendy, teraz będę 19-21 listopad. Jeśli jeszcze mnie przygarniecie z tego świętokrzyskiego wygnania... icon_wink.gif
Gruszka
Ja też prędzej zjawię się na hasło - jutro o 18 niż umawiając się dwa tygidnie wcześniej - bo plany nigdy mi nie wychodzą. Wolę spontan 06.gif to kiedy? i gdzie (na priv poporsze icon_smile.gif )
Fiefiora
Byłam - bardzo ładnie, miło, a akwaria rewelacyjne! Szarlotka pyszna, a late taka jak lubię. Olek robił za glonojada tyle, że z 2 strony akwarium. Zachwycony rybami i jeszcze poduchy uwielbia, więc podobało mu się! Przyjdziemy jeszcze!
Mućka
ja również adresik poproszę icon_smile.gif

teraz mam więcej luzu to chętnie z dzieciakami wyskoczę icon_smile.gif
maminka43
Fiefiorka-akurat 12 i 13 miałam wolne,szkoda,żeśmy się nie spotkały!
No i dziewczęta drogie,przychodząc rzućcie hasłem''forum maluchy'' icon_biggrin.gif rabat czeka! icon_wink.gif

A i zaraz adresik i tu podam,najwyżej wykasują 37.gif
Ulica Studencka 15(blisko Krupniczej) icon_biggrin.gif
Zapraszam icon_biggrin.gif
sonia1992
Sprawdzone restauracje https://chrzcinyikomunie.pl/krakow/restauracje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.