To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sklep internetowy z LEGO

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fafura
Szukam sklepu internetowego, gdzie mogę dostać klocki LEGO w atrakcyjnej cenie. Przeglądając ogólnikowo oferty różnych sklepów natknęłam się nawet na 110 zł różnicy w cenie tego samego zestawu. Macie sprawdzone sklepy z niskimi cenami?

Jeśli nie tutaj (reklama), to bardzo proszę o linki na PW.
Dzięki!
kala101
Ja znam tylko taki ale niewiem czy tani bo puki co klocków nie kupuje jeszcze tu
bolka
Teraz przed grudniem lego warto kupować w sklepach, ostatnio widziałam promocje w carrefour.
Chociaż warto sobie sprawdzić z cenami na allegro, bo czasem promocja w sklepie wcale nie oznacza promocji.
Ja kupowałam u allegrowiczów: Mercis24 i wnba, z tego co kiedyś porównywałam ceny mają niższe od przeciętnych, jednak myślę, że teraz opłacalniej będzie w hipermarkecie, i pewnie nie tylko w carrfour są przeceny lego.
fafura
Dzięki. Nie mam zbyt wiele czasu na gonienie po sklepach, a z tego co widziałam wcześniej w "moim" carrefourze było stosunkowo drogo.
Za leniwa jestem (tudzież zbyt nerwowa) na łażenie przedświąteczne po hipermarketach, choć koleżanka wczoraj namawiała mnie na auchan- ponoć mają jakąś świąteczną gazetkę z zabawkami- ceny niższe niż allegro. (Nie sprawdzałam- tak mi rekomendowano jedynie).
Jednak szukam czegoÅ› w internecie.
CrazyMary
Ja ostatnio szukałam i najtaniej było jednak na allegro. Tam tez kupiłam.
Mika
ja jak co roku celuję w lego w Tesco albo w Leclercu -tam zawsze jest najtaniej i dużo taniej jak na allegro
glentorian
Klocki Lego Duplo są świetne. [edit: moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.