To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdack
Witam wszystkich. Jestem mamą czteroletniego Rysia i prawie jedenastomiesięcznego Jureczka. Mieszkam w Kielcach prawie od urodzenia - pierwsze dwa tygodnie życia spędziłam we Wrocławiu icon_smile.gif Cieszę się na nowe znajomości. Z góry przepraszam za ewentualne błędy techniczne, komputer jest dla mnie nadal duuużą tajemnicą.
tissaia
Witaj icon_smile.gif
Ja z kolei w Kielcach od niespełna roku icon_wink.gif ale zaczynam powoluteńku "wrastać" w to miasto...

W której części Kielc mieszkasz? Pewnie tam, gdzie większość forumek - czyli z kompletnie innej strony świata niż ja icon_wink.gif
paulap
Cześć Magdack, rozgość się na forum i pisz.

OT. Czy nie uważacie, że czas byloby się jakoś spotkać?
tissaia
Czas to wielki, paulapie drogi!
Abunieczek
Witaj magdock wśród świętokrzyskich Mamuniek. Ja również jestem kielczanką, choć w Ck mieszkam zaledwie od dziewiątego roku życia, a obecnie już półtora roku w Szkocji. Ale uważam się za kielczankę icon_razz.gif błędami technicznymi się nie przejmuj, z czasem dojdziesz do ładu jak my wszystkie.

Napisz nam więcej coś o sobie, o swoich dzieciaczkach, żebyśmy mogli lepiej Cię poznać wirtualnie.... A z czasem jak sama paulap proponuje może i osobiście 06.gif
magdack
Teraz mieszkam na Świętokrzyskim, a przed ślubem mieszkałam na Bocianku. Trzymam się tych samych rejonów. Po urodzeniu młodszego synka zostałam na urlopie wychowawczym. Babcie niestety nie mogą się zajmować wnukami, a zarabianie żeby płacić niani... Chociaż Rysiu miał bardzo fajną nianię Panią Elę icon_razz.gif
paulap
CYTAT(tissaia @ Tue, 09 Nov 2010 - 17:10) *
Czas to wielki, paulapie drogi!



Soł, niedziela, 18, Antrakt?
tissaia
Soł, w niedzielę o 18 to ja będę stać w korku na "zakopiance"...

Następna niedziela...?
paulap
A to już dla mnie za daleko coby planować.
Możemy wstepnie spróbować.

PS. No doprawdy, że ta Zakopianka bardziej Cię kusi niż grzaniec w Antrakcie.
icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
tissaia
Ona mnie nie kusi wcaale a wcale, a już na pewno nie tak, jak Antrakt z grzańcem, ale mamy w domu Anglika na stanie ( M. przyjaciel z JuKej) i podejmujemy liczne próby, by wzbudzić w nim zachwyt naszym krajem. a same Kielce ciut jakby nie do końca mogą zrealizować plan... Korki na Zakopiance się w to wpisują całkiem nieźle. W PL on już co prawda był, ale zachwycaliśmy go Krakowem jak dotąd, przy tej wizycie rozszerzamy mu horyzonty. Wczoraj na ten przykład był w Warszawie, która okreslił jako "piece of shit" ( on ze wsi jest, wielkich miast chyba nie lubi...) zatem ratuje nas tylko ta Zakopianka i góry...

EDIT: Napisałam horyzonty przez ch 573.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
paulap
Weź Anglika z JuKej do Antraktu. Pokocha Polskę od razu.
tissaia
Opcje wyjścia z Anglikiem do Antraktu są dwie: albo ja z nim sama idę ( opcja odpada, bo przyjechał tu znaleźć żonę icon_smile.gif a jak przyjdzie ze mna to poodstraszam ewentualne kandydatki ), albo pójdzie z moim chłopem, co też odpada i to jeszcze bardziej, bo on co prawda nie poodstrasza, ale może niepotrzebnie przynęcić zbyt wiele potencjalnych przyszłych żon.
Zatem jedziemy we trójkę do Zakopanego i zobaczymy, czyja siła jest siłą silniejszą icon_smile.gif moje odstraszanie czy jego przynęcanie.

Nie mamy z kim Maksa zostawić w Kielcach.. icon_sad.gif Jadąc do Zakopca zostawimy go u moich rodziców. no nie będę go 130 km. wiozła w te i nazad, żeby do Antraktu iść icon_smile.gif
oliweczkas
Witam nową forumową Kielczankęicon_smile.gif
ja mieszkam na Siejach, pochodzę ze Stoku.
tissaia
CYTAT(magdack @ Tue, 09 Nov 2010 - 18:18) *
Teraz mieszkam na Świętokrzyskim, a przed ślubem mieszkałam na Bocianku. Trzymam się tych samych rejonów.


No toż mówię, dokładnie po drugiej stronie icon_smile.gif Ja - Piekoszowska/Malików, na wysokości Pasażu.
Inanna
CYTAT(tissaia @ Wed, 10 Nov 2010 - 21:26) *
No toż mówię, dokładnie po drugiej stronie icon_smile.gif Ja - Piekoszowska/Malików, na wysokości Pasażu.


Jak to ostatnio stwierdziła jedna z koleżanek: jak nam jeszcze bardziej rozkopią te Kielce, to na Ślichowice dojedziemy za 15 lat.
Zatem może faktycznie spotkajmy się, zanim zaczną rozbudowywać Zagnańską?

Cześć Madzia 06.gif
Abunieczek
Z opowiadań mojej mamy Kielce się bardzo zmieniły, pełno rozbudowy dróg, przez co korki zabijają komunikację. Jestem ciekawa jak się odnajdę i jak się będę czuła w odnowionych Kielcach. Nowe ulice, nowa galeria, nowa kadzielnia itp. Ciekawe doświadczenie icon_smile.gif Antrakt to o ile dobrze kojarzę w KCKu?? Przed moim wylotem do Uk, na ogródkach piwnych pamiętam,że były konkursy karaoke icon_biggrin.gif śmiesznie było icon_smile.gif
truska
A może dodatkowo zrobimy spotkanko z dzieciaczkami, ja proponuję niedzielę , co wy na to ?????

magdack ja mieszkam na Slonecznym Wzgórzu

Innana muszę wkońcu oddać Tobie karty
Abunieczek
Z Waszych postów wynika,że dobrze się znacie "osobiście"... Mogłabym się wprosić na spotkanie z Wami?? Jako nowicjuszka, czy Wy już macie swoje grono forumek??
paulap
CYTAT(MsPaulinaUK @ Thu, 11 Nov 2010 - 23:17) *
Z Waszych postów wynika,że dobrze się znacie "osobiście"... Mogłabym się wprosić na spotkanie z Wami?? Jako nowicjuszka, czy Wy już macie swoje grono forumek??


jak byśmy miały swoje grono to nie umawiałybśmy się na forum publicznym icon_wink.gif
Jasne, że zapraszamy na spotkania!
Abunieczek
A więc chętnie na spotkanie się piszę, byle ciut póżniej bo w pl będziemy dopiero 21listopada. A moje serduszko dziś kończy 5miesięcy icon_smile.gif

Abusiu mamusia bardzo Cię kocha i w dzień dzisiejszy z ciociami forumkami składamy Ci moc uścisków i buziaczków!
magdack
Rzeczywiście Kielce są strasznie rozkopane, ale myślę, że po zakonczeniu wszystkich remontów będzie tylko lepiej i zapomnimy o korkach icon_lol.gif
Trusko fajnie, że mieszkasz tak blisko. Może z dzieciaczkami pospacerujemy któregoś dnia w Parku im. Dygasińskiego?
Inanna
CYTAT(truska @ Thu, 11 Nov 2010 - 17:42) *
Innana muszę wkońcu oddać Tobie karty


A ja muszę Cię wreszcie przeprosić icon_redface.gif
truska
CYTAT(Inanna @ Sun, 14 Nov 2010 - 19:58) *
A ja muszę Cię wreszcie przeprosić icon_redface.gif

za co ???

magdack niezly pomysl
tissaia
Co Wy z tymi korkami??? Gdzie tu sa korki??? No dobra, może tam w rejonach Tesco teraz się coś korkuje popołudniami, ale w całym mieście jeździ się bezproblemowo. Jakieś tam małe koreczki były na IX Wieków w czasie remontu, czasem trzeba na Piekoszowskiej/Grunwaldzkiej/Szajnowicza odczekać ze 2 światła, ale gdzie tu korki?
To własnie brak korków i fakt, że ze Ślichowic jadę pod Reala ( czyli praktycznie na drugi koniec miatsa) 30 minut wprawił mnie od razu po przeprowadzce w zachwyt. Trwający do dzisiaj.

Ja na spotkanie jestem chętne, zarówno dzieciowe jak i bezdzieciowe. Z dzieciowym teraz odpadamy co prawda, bo Maks chory, no ale kiedyś jak najbardziej.
Inanna
Tiss, ja dziś pojechałam do centrum i jak utknęłam, tak ruszyć w żadną stronę nie mogłam. Ale rozumiem, że Ty, po krakowskich korkach masz odmienną perspektywę postrzegania tej kwestii.
rtonka
Ja na spotkanie dzieciowe tez chetna, moze muzeum zabawek?
rtonka
CYTAT(tissaia @ Mon, 15 Nov 2010 - 09:45) *
Co Wy z tymi korkami??? Gdzie tu sa korki??? No dobra, może tam w rejonach Tesco teraz się coś korkuje popołudniami


Kolo tesco ostatnio sa dosyc duze korki i nietylko popoludniami, ostatnio utknelam i troche czasu mi zajelo.
serca dwa
Mogę się podczepić? Ja wprawdzie nie z samych Kielc, ale z Oblęgorka, więc blisko. Witam wszystkie świętokrzyskie mamusie icon_smile.gif
Mam synka Filipa, a teraz oczekuję drugiego dzidziusia. Do samych Kielc zaglądam niezbyt często, bo mieszkam z jednej strony Kielc, a pracuję z drugiej, i Kielce omijam obwodnicą. Najczęściej bywam w weekendy - najczęściej w markecie icon_lol.gif Prawie zawsze wpakuję się w jakiś remont, objazd, korek, a że nie przyzwyczajona jestem, to się wpieniam. Mój mąż natomiast, który pracuje w Kielcach jako kierowca, twierdzi że to bardzo luźne miasto. Wcześniej jeździł po Warszawie... icon_biggrin.gif
Inanna
Cześć Reniowa icon_smile.gif

oliweczkas
Witam nową koleżankęicon_smile.gif
Oblęgorek wspominam ze wzruszeniem-kręciliśmy tam czołówkę do naszego ślubnego filmu:)
agak
Witam nową mamę. icon_smile.gif

to co? może niedziela? z tym, że ja mogę tylko z dziećmi
ktoś chętny?
Abunieczek
Ja bardzo chętnie, ale nie ta niedziela 29.gif póżnym wieczorem dopiero wylądujemy w Łodzi.
paulap
CYTAT(agak @ Thu, 18 Nov 2010 - 23:11) *
Witam nową mamę. icon_smile.gif

to co? może niedziela? z tym, że ja mogę tylko z dziećmi
ktoś chętny?


ofkors, ino o 15 Młoda ma mszę przedkomunijną więc albo koło 12 albo po 16.
paulap
No i chyba za szybko napisałam. Zu wróciła ze szkoły z gorączką więc raczej się nie uda icon_sad.gif
tissaia
Cześć Reniowa icon_smile.gif

Ja w najbliższym czasie odpadam, mam zapalenie oskrzeli. się doigrałam...
śmieszek
zdrowiej kobieto!
I rozważcie tez spotkanie bez dzieciowe impreza.gif
tissaia
Zdrowam. Ja na bezcieciowe chętna jestem jak najbardziej! Nawet bardziej, niż na dzieciowe icon_wink.gif Z tym, że najbliższe dwa weekendy odpadają - imprezowo- naukowo zaplanowane...

No chyba, ze niedziela 5 grudnia...?
truska
Jak będę znała Michala grafik na grudzien to dam znać czy dam rade 5 XII
śmieszek
no to popatrzcie na nowy watek icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.