To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole i batony.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maja87
Ekstra sprawa muszę się podzielić dobrymi wieściami. Zuzia uwielbia Kinder Pingui i zawsze daje je jej do przedszkola. Codziennie jedno, które zjada już w drodze do:) A teraz promocja jest promocja za 5 opakowań można ostać 25% zniżki w Coccodrillo i można podobno jeszcze wygrać wycieczkę w Alpy dla całej rodziny! Co wy na to? Ja chyba kupię od razu całą paczkę!
Tigerek
Reklamom mówimy papa icon_biggrin.gif
.kasiula.
a paczkę, ja kupię cały karton 06.gif
eva.biedrona87
kinder pingui - no wspaniale!!! cały karton hehe icon_smile.gif a gdzie polskie jabłko??
Helena
codziennie jedno w drodze do przedszkola? Ciekawe ile waży Zuzia, mieści się w rozmiarówce Coccodrilo?
Ketmia
A ja nie kupię, bo nie chcę, żeby moje dziecko zażerało się batonami.
Zelda
CYTAT(Helena @ Sat, 13 Nov 2010 - 00:02) *
codziennie jedno w drodze do przedszkola? Ciekawe ile waży Zuzia, mieści się w rozmiarówce Coccodrilo?

04.gif 48.gif
Agnes-3
Do przedszkola wolno przynosic slodycze?
agnese
ale spójrzcie na ten post z innej strony jaka to fajna mama, specjalnie się tu zalogował bym nam to powiedzieć, nie chceciedostać zniżki icon_smile.gif oferta nie do odrzucenia 03.gif
a do tego dzielna mama podzieliła się ta nowiną także na innych forach icon_razz.gif
alcia
A ja głupia kanapkę z wedlinką rano robię a to wystarczy po prostu batonika w rękę wcisnąć a przy okazji i w Alpach na nartach posmigać 04.gif 04.gif 04.gif
Agnes-3
CYTAT(alcia @ Mon, 15 Nov 2010 - 17:32) *
A ja głupia kanapkę z wedlinką rano robię a to wystarczy po prostu batonika w rękę wcisnąć a przy okazji i w Alpach na nartach posmigać 04.gif 04.gif 04.gif


04.gif 04.gif 04.gif
bumbum
CYTAT(alcia @ Mon, 15 Nov 2010 - 17:32) *
A ja głupia kanapkę z wedlinką rano robię a to wystarczy po prostu batonika w rękę wcisnąć a przy okazji i w Alpach na nartach posmigać 04.gif 04.gif 04.gif

04.gif 04.gif 04.gif
tissaia
CYTAT(Helena @ Sat, 13 Nov 2010 - 00:02) *
codziennie jedno w drodze do przedszkola? Ciekawe ile waży Zuzia, mieści się w rozmiarówce Coccodrilo?

Zuzia z dzielną mamą wespół zespół wygrają wycieczkę w Alpy i tam zrzucą nadmiary szusując po zboczach. W czapeczkach reklamowych Kinderpingłini icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
W zasadzie, to nic śmiesznego- dzieci w przedszkolu, w którym mam zajęcia- przynoszą sobie śniadanie z domu. Proszę zgadnąć, czym raczą ich rodzice?

Mleczne kanapki, drożdżówy, monte, danonki itp.
Helena
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Tue, 16 Nov 2010 - 18:29) *
W zasadzie, to nic śmiesznego- dzieci w przedszkolu, w którym mam zajęcia- przynoszą sobie śniadanie z domu. Proszę zgadnąć, czym raczą ich rodzice?

Mleczne kanapki, drożdżówy, monte, danonki itp.


super 37.gif
tissaia
mama_do_kwadratu - i tak w większości...? Zatrważające.
joa133
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Tue, 16 Nov 2010 - 18:29) *
W zasadzie, to nic śmiesznego- dzieci w przedszkolu, w którym mam zajęcia- przynoszą sobie śniadanie z domu. Proszę zgadnąć, czym raczą ich rodzice?

Mleczne kanapki, drożdżówy, monte, danonki itp.



dorzuciłabym jeszcze do listy lizaki, pyszne soczki słodkie, chipsy...
joa133
[quote name='maja87' date='Wed, 10 Nov 2010 - 16:44' post='8534935']
Ekstra sprawa muszę się podzielić dobrymi wieściami. Zuzia uwielbia Kinder Pingui i zawsze daje je jej do przedszkola. Codziennie jedno, które zjada już w drodze do:) A teraz promocja jest promocja za 5 opakowań można ostać 25% zniżki w Coccodrillo i można podobno jeszcze wygrać wycieczkę w Alpy dla całej rodziny! Co wy na to? Ja chyba kupię od razu całą paczkę!
[/quote


całą paczkę? karton od razu! do podziału na 4 osoby..im więcej Pingui to rośnie szansa na wycieczkę i i 4 Pingui to 4 bony 25% to 100% zniżki,czyli gratis?prawda?ha ha ha

a Zuzia (pewnie) wygląda jak dziewczynka koleżanki ..nie przekonasz mamę, że dziecko ma nadwagę 4 lata i 23kg.
Kamila-w1
bez komentarza 06.gif 43.gif
skorpionka
nie wiem czy to miała być reklama batoników, czy reklama super mamy, która zamiast zwyłej kanapki daje na śniadanie batonika icon_wink.gif
maja87
Żadna reklama. Batony są smaczne, też czasami je jem. To nie tak, że ona zajada je codziennie. Zuzia jest szczuplutka i nie ma problemów z wagą. Ostatnio miałam mase spraw na głowie i jakoś nie było mi na ręke siedzenie na forum. No cóż. Jak to z dziećmi. icon_sad.gif
agarad
CYTAT(maja87 @ Fri, 10 Dec 2010 - 12:47) *
Żadna reklama. Batony są smaczne, też czasami je jem. To nie tak, że ona zajada je codziennie. Zuzia jest szczuplutka i nie ma problemów z wagą. Ostatnio miałam mase spraw na głowie i jakoś nie było mi na ręke siedzenie na forum. No cóż. Jak to z dziećmi. icon_sad.gif



Znaczy nie chodzi codziennie do przedszkola, bo pisałaś, że: "Zuzia uwielbia Kinder Pingui i zawsze daje je jej do przedszkola.


A wogóle to ja będę za tym, że skoro tytuł wątku to przedszkole i batony to niech przedszkole zainwestuje i będziemy miały za darmo te Alpy icon_wink.gif
maja87
To, że jej pakuje to nie znaczy, że codziennie je zjada. A poza tym nie widze nic dziwnego i zlego w tym, że dziecko zje sobie jedną czekoladkę dziennie. Jej też jakaś nagroda się należy.
Ammm
A swoją drogą to dlaczego ten post nie jest jeszcze skasowany? Przecież to jawna reklama, a to na forum jest zabronione, czyż nie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.