To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kolejka drewniana-jaka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Nie umiem się zdecydować. najbardziej podoba mi się ta z Brio z postaciami z Klubu Myszki Miki, ale cenę ma zaporową - ok. 170 zł. Leo miał ikeowską, nie była zła. Jest jeszcze taka w Tesco. Jesli ktos ma jakieś doswiadzcenia i porównanie to bardzo prosze o podzielenie się wnioskami:)
Xenna
O kolejce była mowa tutaj
Ja mam kolejkę Tomek i przyjaciele,synek od przeszło dwóch lat bawi się nią i jeszcze mu się nie znudziła. Natomiast w przedszkolu ma drewnianą,bardzo dużo elementów.Ze względu na dużą ilość torów,mostów,przekładni itd. dziecko ma duże pole do popisu.
Ostatnio byłam w Auchan i takową drewnianą,ceny nie znam.

Ciocia Magda
aktualnie w Tchibo jest taki zestaw
semi
dzięki. znalazłam malutki zestaw z ukochaną Myszką Miki na wyprzedaży i chyba potraktuję to jako zestaw startowy, będziemy rozbudowywac jeśli dziecię wykaże zainteresowanie.
minka.
Ja polece Brio:) Fajne jest wlasnie to ze mozna rozbudowywac. A tak btw emi, jakbyscie kiedys za morze chceli skoczyc to ja zapraszam. Mieszkam jakies 20km od fabryki Brio gdzie jest tez ichnie muzeum(takie gdzie dzieci moga sie tez bawic) wiec moze to cos dla twej dziatwy:)

semi
dzięki Minka:))

Brio fajne jest, ale ceny ma zaporowe.
Basia_mama
Podciągam do góry bo mikołaj już się zbliża i mam pytanie - czy u was w biedronkach byla w poniedziałek kolejka drewnana? Miała być w tym tygodniu, ale nie było, a mieszkam w dużym mieście.

Ale w sumie nawet przestalam zalowac, bo znalazłam sobie chyba nawet cos lepszego - mozna dobierac sobie zestawy, stacje, tory...

https://www.e-kupon24.pl/goto/epinokiopol_m...i-dodatki-5417/

Niedrogo w sumie i polski producent (chyba). Ja juz kupilam na mikolaja i czekam na dostawÄ™.
misiakysia
Jakiś czas temu kupiliśmy dla dzieci kolejkę drewnianą w IKEA ale tam było mało elementów do zabawy...
Znaleźliśmy stronę Producenta i kupiliśmy NAJWIĘKSZĄ Kolejkę Drewnianą 100 Elementów - MEGA PAKA 12 metrów torów za 199zł. CUDO ! Są też mniejsze zestawy chyba od 80zł. Jestem zachwycona jakością wykonania i szybką wysyłką.
Polecam te stronÄ™ : https://kolejkidrewniane.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.